Jump to content

Moto Zajednica

Železnička stanica 22.8.2018.

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Da se nešto razumemo.

Ponavljam da ne podržavam konzumiranje alkohola (uopšte), a posebno učešće u saobraćaju nakon toga. Takođe i ne aboliram one koji to čine, ali nisam sklon ni tome da nekog stavljam na stub srama zato što je nekada popio i vozio (pod uslovom da nije nikog ugrozio).

Poznajem dosta vozača (i motorista među njima), koji nikada ne knzumiraju alkohol, a skloni su incidentima u saobraćaju i koji vrlo često imaju udese, a znam i neke koji decenijama unazad ponekad voze nakon nekog pića i nikada nisu imali ni najmanji incident.

Iz tog razloga nisam spreman da olako, samo na osnovu svog ličnog mišljenja i iskustva, optužujem, sudim i presuđujem u ovakvim raspravama.

Svakako da je (potencijalna) mogućnost da doživi neki incident u saobraćaju veća kod onog koji je konzumirao alkohol nego kod onog koji nije, ali to uopšte ne znači da će tako i da bude u stvarnoj situaciji.

Meni smeta kada se celokupna pažnja usmeri na jedan problem, a da se pri tome drugi uzročnici (zbog kojih strada neuporedivo više ljudi) jednostavno stave u drugi plan.

A taj koji je udario tvoje dete i pokušao da pobegne nije savestan građanin nego je dripac (koji je uz to još bio i pijan) i kga bih ja odrao od kazne.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Svaka čast svakome na svom mišljenju i stavu ali bloototh i razgovor sa vozačem  više ometa vozača nego neki alkohol.  

Konzumiranje alkohola i vožnja jeste opšte zlo ali idiotizam je individualni.  

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

"Savestan|" je sarkazam naravno.Kao sto rekoh,raznih vrsta idiota imamo,zato i jeste 0% tolerancija.Eto Ziko reci na ratistu sta se desavalo sa konzumentima alkohola...svi zivi izginuli.Ja ni tad kap nisam stavio u sebe.Ako ginem ginem svestan,Ako vozim vozim svestan.Pa sad cudite se vi meni,ismevajte,i mrzite,ali ja volim da smo mi svi zivi nasim porodicama i prijateljima.Jedan je zivot,nema popravke.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja