Jump to content

Moto Zajednica

Železnička stanica 22.8.2018.

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

@sashac nesto mi sada nije jasno... Engleze i Nemce opravdavas sto popiju do 0.8 (sto je, ugrubo gledajuci, oko 3 piva), a naseg coveka osudjujes ako popije jedno? E stvarno svasta covek procita ovde na forumu...

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 54 minuta, ThePainkiller je napisao:

@sashac nesto mi sada nije jasno... Engleze i Nemce opravdavas sto popiju do 0.8 (sto je, ugrubo gledajuci, oko 3 piva), a naseg coveka osudjujes ako popije jedno? E stvarno svasta covek procita ovde na forumu...

Kad porastes,kasce ti se samo...:givemebeer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider
Pre sat vremena, ThePainkiller je napisao:

@sashac nesto mi sada nije jasno... Engleze i Nemce opravdavas sto popiju do 0.8 (sto je, ugrubo gledajuci, oko 3 piva), a naseg coveka osudjujes ako popije jedno? E stvarno svasta covek procita ovde na forumu...

Šta ti nije jasno?Klasične drkadzije iz Srbije uvek imaju objašnjenja za koje niko nema...

  • Hvala 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

http://www.nezavisne.com/automobili/auto-novosti/Izracunajte-koliko-alkohola-smijete-popiti-a-proci-bez-kazne/423820

Evo imate tabelu pa ukucajte.Nas zakon kaze 0%.Svako ko to krsi je idiot.

Kazna za prekoracenje tamo je . (novčana kazna do 5.000 funti ili evra, 6 meseci zatvora, oduzimanje dozvole na 12 meseci)"

To sto drzava uokviri dozvoljenu granicu,rezultat je istrazivanja  svesnosti nacije,saobracajne kulture.empatije,edukacije i sl.Nasa drzava je ukapirala da smo mi kompletni idioti i da nam se ne dozvoljava tolerancija,jer smo idioti i bez nje.Sad da li sam ja drkadzija ne znam,ali ko god konzumira alkohol i sedne da vozi za mene je idiot,bio on ovde,u nemackoj ili Novom Zelandu.Ako ste vozili u inostransstvu,shvaticete o cemu pricam.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Pa ne ne ispada nego @sashac lepo kaze da je nivo svesti tamo daleko iznad nivoa svesti ovde. Secam se da je dosta ljudi pisalo kako je konobar zvao policiju u inostranstvu kada je video da pijan gost hoce da ide kolima.

 

Mozda je malo grubo napisano ali nije daleko od istine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100
3 hours ago, sashac said:

Nemci i englezi imaju takve kazne,da ljudima sa alkoholom ili bez ne pada na pamet da cine prekrsaje.Nemci i Englezi imaju elokventnost i postuju sve saobracajne ucesnike,kao i ljudsku empatiju,a kod nas kad zelis da predjes ulicu na pesackom prelazu cekas dok ne ponestane saobracaja.Mi smo jedni kompletni idioti kao narod,jer nemamo obrazovanje,kucno vaspitanje,empatiju onu najosnovniju,i kad tome dodamo neznanje i alkohol koji u tim slucajevima jos vise povecavaju ionako veliku bahatost,dobijemo mrtvih i stradalih koliko dobijemo.Pa pogledajte ko nam vodi drzavu,a oni su najbolje od nas.Licno zelim da se ogradim od takvog mog naroda,jer ja nisam ni u jednoj stavci takav.

Pratim ovu temu od kad je pokrenuta, citam i podrzavam bukvalno sve sto si napisao. Znaci, da neko misli da ce da vozi isto ili bolje kad popije pivo je stvarno blistavi um, ali nebitno.

 

Nije mi jasno samo jedno. Vi koji velicate vozace u inostranstvu, ne znam da li ste ziveli u buretu, o cemu se radi? Nista nisu bolji, a ni gori od nas, odes, prodjes pa vidis. Po engleskoj hvataju non stop profesionalne fudbalere kako voze pijani, a vi se zavaravate kako neki bravar tamo posle jednog piva nece da sedne za volan. Stvarno film...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 4 sati, sashac je napisao:

To sto drzava uokviri dozvoljenu granicu,rezultat je istrazivanja  svesnosti nacije,saobracajne kulture.empatije,edukacije i sl.Nasa drzava je ukapirala da smo mi kompletni idioti i da nam se ne dozvoljava tolerancija,jer smo idioti i bez nje

Ovo bi možda i imalo smisla kad bi bar na još jednom primeru pokazao da je naša država išta ukapirala osim načina da inkasira dodatne prihode.  Inače ne bih pisao, ali kad vidim da neko govori da je ova država uradila nešto sistematično i dobro u opštem interesu naroda, dobijem nagon za bljuvanjem po toj osobi jer je iz Partije.  Ili je penzioner, u kom slučaju joj je oprošteno...

 

Meni se nekoliko puta desilo da sam idiot (ne zato što volim osećaj opijenosti dok vozim već jer je "moranje"), no srećom nikada u tolikoj meri da izgubim prisebnost ili reflekse dovoljne da se zaustavim npr. na semaforu.   I svaki put pre nego što zajašem posle npr. par čaša vina pomislim na moguće konsekvence i procenim jesam li spreman na taj rizik.  "Sreća" kod nas motorista je ta što mi rizikujemo uglavnom samo naše živote.

Inače nikada nisam pio alkohol na turama jer, kao što rekoh, vožnju pod dejstvom alkohola ne volim, osećam da su mi i sposobnosti umanjene.

 

A što se tiče bezgrešnih, produhovljenih i elokventnih stranaca, čim pređu granice naših non-EU zemalja, budi se njihov primalni duh i budu to što u stvari jesu jer "kazne kod vas su smešne u odnosu na naše".   Tako da, nemoj dizati u nebesa te zapadnjake, nemoj pljuvati po svom narodu i nemoj hvaliti državu (inst.) koja to nije.

 

P.S. Admini bi ovo stvarno mogli da odvoje od originalne teme.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Najbolje mi je da vidim kako ljudi koji na snimku od nekoliko minuta naprave možde  trocifren broj prekršaja se sad zalažu za poštovanje propisa.

Sve je u redu, ali malo se i opustite. Jasno je da svi koji sednemo na motor pravimo prekršaje.

 

Što se ove situacije tiče, vozač audija je nahvatao motoristu na foru, a još jedna nesrećna okolnost je i ta da je svedok prošao. Nije stao i iskontrolisao situaciju.

 

Inače samo da ne bude zablude-svako odgovara za svoj prekršaj, a pored toga osiguranje isplaćuje štetu bez obzira da li je vozač bio pijan. Oštećenog ne treba da zanim to što će osiguranje taj novac naplatiti od pijanog vozača koji je izazvao udes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Volim da citam ovaj forum i pratim ga vec 8 godina. 25% je sjajan sadrzaj, ostalih 75% su budalastine i proseravanja nekih "kolega bajkera" od kojih mi se povraca. Postoji ovde jedna mala grupica koja je najpametnija, najuzornija i najmoralnija. Zato se trudim da sto manje komentarisem da me ne bi potkacila inkvizicja.

 

A i kad komentarisem to radim onda kada popijem jedno 5-6 piva.

 

Kad vozim motor u proseku popijem i do 10 piva.

 

Sve ove price su odavno ispricane...Nazdravlje svima!

 

P.S.

Slobodno obrisite komentar ako mislite da je nepristojan, necu se ljutiti...;)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@skyrunner
Oko kolege je bilo na desetine svedoka, sam špic... Ja sam auto za trenutak zaustavio iza njega kada je pao, jer na tom semaforu kad god je zeleno svi hvataju zalet i prvi mi je refleks bio da stanem iza njega kako ga neko ne bi pokupio, čim sam video da ustaje ( što neko reče, stvarno je kao mačka skočio nakon pada) i sklanja motor, sklonio sam se na stranu, pitam ga da li je ok, ali me ne čuje, čovek je verovatno bio u šoku. Kako se stvorila masa ljudi, mislio sam da će sve biti ok, ali eto kako se totalno bezveze završilo.

Jeste ovo otišlo predaleko, mada priča o alkoholu i vožnji nikad nije uzaludna, ali opet da ponovim, jer je bar s moje strane gledišta vrlo bitna činjenica, da sve da je sam Rossi bio na tom motoru ne bi izbegao udarac za koji postoji samo jedan krivac, vozač auta, isto bi u toj situaciji prošao i ja i bilo ko od vas, tako je na žalost prošao i Ljuba.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
pre 29 minuta, markonitogen je napisao:

Volim da citam ovaj forum i pratim ga vec 8 godina. 25% je sjajan sadrzaj, ostalih 75% su budalastine i proseravanja nekih "kolega bajkera" od kojih mi se povraca. Postoji ovde jedna mala grupica koja je najpametnija, najuzornija i najmoralnija. Zato se trudim da sto manje komentarisem da me ne bi potkacila inkvizicja.

 

A i kad komentarisem to radim onda kada popijem jedno 5-6 piva.

 

Kad vozim motor u proseku popijem i do 10 piva.

 

Sve ove price su odavno ispricane...Nazdravlje svima!

 

P.S.

Slobodno obrisite komentar ako mislite da je nepristojan, necu se ljutiti...;)

Ja takodje nepijem,osim dva tri piva godišnje ali kad mi se pije popijem jedno pivo i,potom vozim motor,i neosecam da mo bilo,sta fali ili da imam viška.Mislim da je. kod hrvata 0,3 i,da je to uredu.Ima nešto što jako nije u redu a to je odnos države peema alkoholu.Kampanja se zvala,, kad pijem ne vozim,, 

Znači može da se pije,al,zato nemora da se vozi a ne obrnuto. Ako brinu o našoj bezbednosti onda bi, onda bi pijenje bilo u,negativnom kontekstu. Posalo bi nepijem a ne nevozim.Ovako ti kažu slobodno pij,napuni budžet, povecaj plate strankama na vlasti omogući im veću moć i nek strani vlasnici pivara zarade još više a vi pijani nemojte da sedate u autoAli zato slobodno idite kod doktora za jetru. I ro sve rado naše bebezbednosti. Tolko su glupi i providni da mi dodje da odma popijem gajbu piva 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 3 sati, .milke. je napisao:

Ovo bi možda i imalo smisla kad bi bar na još jednom primeru pokazao da je naša država išta ukapirala osim načina da inkasira dodatne prihode.  Inače ne bih pisao, ali kad vidim da neko govori da je ova država uradila nešto sistematično i dobro u opštem interesu naroda, dobijem nagon za bljuvanjem po toj osobi jer je iz Partije.  Ili je penzioner, u kom slučaju joj je oprošteno...

 

Meni se nekoliko puta desilo da sam idiot (ne zato što volim osećaj opijenosti dok vozim već jer je "moranje"), no srećom nikada u tolikoj meri da izgubim prisebnost ili reflekse dovoljne da se zaustavim npr. na semaforu.   I svaki put pre nego što zajašem posle npr. par čaša vina pomislim na moguće konsekvence i procenim jesam li spreman na taj rizik.  "Sreća" kod nas motorista je ta što mi rizikujemo uglavnom samo naše živote.

Inače nikada nisam pio alkohol na turama jer, kao što rekoh, vožnju pod dejstvom alkohola ne volim, osećam da su mi i sposobnosti umanjene.

 

A što se tiče bezgrešnih, produhovljenih i elokventnih stranaca, čim pređu granice naših non-EU zemalja, budi se njihov primalni duh i budu to što u stvari jesu jer "kazne kod vas su smešne u odnosu na naše".   Tako da, nemoj dizati u nebesa te zapadnjake, nemoj pljuvati po svom narodu i nemoj hvaliti državu (inst.) koja to nije.

 

P.S. Admini bi ovo stvarno mogli da odvoje od originalne teme.

Pa pobrkao si loncice.Pricas o gasterbajterima,tj.opet o nasim zemljacima.Verovatno mislis i na turke,grke,rumune i ostale jos vece idiote od nas.Sto se tice alkohola,tu sam bezgresan,jer kapiram da nisam sposoban da reagujem pravovremeno pod njegovim dejstvom.A osetim dejstvo samo jednog piva,cak i somersbija.Idioti smo kompletno,oduvek bili,iza toga stojim.Zato i zivimo u ovakvoj zemlji,i dozvoljavamo to sto dozvoljavamo.I godisnje izgubimo varos jednu u nesrecama,vecinom su to nasa deca,i mladi sposobni ljudi.I stalno pricamo istu macho pricu kako moz popijemo bure piva,i nije nam nista.A da postavimo samo jednu saobracajnu kameru na prometnom putu,pa da vidimo sta imamo da vidimo.Bio sam mnogo po svetu,i ne moze niko da me uveri u pricu da se bahate vozaci kao ovi nasi.To je bajka za malu decu,i obicna demagogija.Vi bre 0% dozivljavate kao tragediju,i naplatu drzave.Pa ja bih to naplatio stostruko,uz oduzimanje dozvole momentalno,Pa polazi ponovo brale kad si idiot.Da vam neko ne daj boze zgazi dete ili clana familije a ima 0.1 promil alkohola kako biste tada pricali i mislili o svemu ovome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
1 hour ago, sasa ns 1 said:

Ja takodje nepijem,osim dva tri piva godišnje ali kad mi se pije popijem jedno pivo i,potom vozim motor,i neosecam da mo bilo,sta fali ili da imam viška.Mislim da je. kod hrvata 0,3 i,da je to uredu.Ima nešto što jako nije u redu a to je odnos države peema alkoholu.Kampanja se zvala,, kad pijem ne vozim,, 

Znači može da se pije,al,zato nemora da se vozi a ne obrnuto. Ako brinu o našoj bezbednosti onda bi, onda bi pijenje bilo u,negativnom kontekstu. Posalo bi nepijem a ne nevozim.Ovako ti kažu slobodno pij,napuni budžet, povecaj plate strankama na vlasti omogući im veću moć i nek strani vlasnici pivara zarade još više a vi pijani nemojte da sedate u autoAli zato slobodno idite kod doktora za jetru. I ro sve rado naše bebezbednosti. Tolko su glupi i providni da mi dodje da odma popijem gajbu piva 

 

Kampanja "kad pijem ne vozim" je kampanja koju pokrece saobracajna policija a pomaze Apatinska pivara u toku trajanja velikih festivala. 

 

Ti naravno mozes da mislis da je zavera u pitanju ali je kampanja usmerena na saobracaj a ne na aklohol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Da se razumemo, svako popijeno alkoholno piće umanjuje i reflekse i moć zapažanja i pravilnog rasuđivanja, ali to ne bi trebalo da bude razlog da jedno popijeno piće proglašavamo za katastrofu koja sigurno vodi u tragediju.

Mnogi lekovi takođe umanjuju sposobnost, narkotici takođe, stres, zdravstvene tegobe (fizičke ili psihičke), ....

Lično smatram da je trenutno upotreba telefona tokom vožnje neupordivo veći uzročnik nesreća nego alkohol.

Ponekad se desi da popijem neko piće i da vozim nakon toga, ali sam pri tome apsolutno svestan činjenice da su mi umanjene sposobnosti, pa shodno tome prilagodim i svoju vožnju takvom stanju.

Normalno, da ukoliko bih bio nahvatan od strane policije u takvom stanju, snosio bih posledice toga i ne bih se bunio niti kukumavčio.

U svakom slučaju ne podržavam vožnju nakon konzumiranja alkohola, ali isto tako ne smatram da bi jedno piće bilo razlog da nekog zbog toga razapinjemo na krst.

I vrlo je bitna činjenica da piće ne deluje na sve ljude podjednako, (ni po intenzitetu dejstva, a ni po načinu dejstva).

Neko i posle samo jednog pića postaje agresivan, nasilan, ...., a neko i posle gomile popijeniog pića ostaje priseban i knteroliše se. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

Da je usmerena na saobraćaj bilo bi Vozim a ne ne vozim nego se našao još jedan razlog da se izreklamira.Zašto bi država prooagirala konzumaciju alkohola valsa treba sa afirmiše vožnju 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 20 minuta, zika56 je napisao:

Da se razumemo, svako popijeno alkoholno piće umanjuje i reflekse i moć zapažanja i pravilnog rasuđivanja, ali to ne bi trebalo da bude razlog da jedno popijeno piće proglašavamo za katastrofu koja sigurno vodi u tragediju.

Mnogi lekovi takođe umanjuju sposobnost, narkotici takođe, stres, zdravstvene tegobe (fizičke ili psihičke), ....

Lično smatram da je trenutno upotreba telefona tokom vožnje neupordivo veći uzročnik nesreća nego alkohol.

Ponekad se desi da popijem neko piće i da vozim nakon toga, ali sam pri tome apsolutno svestan činjenice da su mi umanjene sposobnosti, pa shodno tome prilagodim i svoju vožnju takvom stanju.

Normalno, da ukoliko bih bio nahvatan od strane policije u takvom stanju, snosio bih posledice toga i ne bih se bunio niti kukumavčio.

U svakom slučaju ne podržavam vožnju nakon konzumiranja alkohola, ali isto tako ne smatram da bi jedno piće bilo razlog da nekog zbog toga razapinjemo na krst.

I vrlo je bitna činjenica da piće ne deluje na sve ljude podjednako, (ni po intenzitetu dejstva, a ni po načinu dejstva).

Neko i posle samo jednog pića postaje agresivan, nasilan, ...., a neko i posle gomile popijeniog pića ostaje priseban i knteroliše se. 

Ziko mnogi ljudi nisu ni svesni uticaja jednog piva.Ti si dugogodisnji vozac,specijalac(doduse i ja sam)ali priznaces da svaki dan neko posredno ili neposredno strada zbog istog.Filzofska je rasprava o tome ko kako reaguje,ali alkohol kurazi ljude,previse opusti,i eto pogibije.Ja licno razapinjem na krst svakoga ko sedne posle alkohola za volan,posebno sto mi je rodjeno dete stradalo i bilo operisano jer ga je pripiti idiot inace savestan gradjanin sef filijale jedne banke pokupio kolima na motoru.I zapoceo bekatvo,ali je srecom uhvacen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
1 hour ago, zika56 said:

Da se razumemo, svako popijeno alkoholno piće umanjuje i reflekse i moć zapažanja i pravilnog rasuđivanja, ali to ne bi trebalo da bude razlog da jedno popijeno piće proglašavamo za katastrofu koja sigurno vodi u tragediju.

Mnogi lekovi takođe umanjuju sposobnost, narkotici takođe, stres, zdravstvene tegobe (fizičke ili psihičke), ....

Lično smatram da je trenutno upotreba telefona tokom vožnje neupordivo veći uzročnik nesreća nego alkohol.

Ponekad se desi da popijem neko piće i da vozim nakon toga, ali sam pri tome apsolutno svestan činjenice da su mi umanjene sposobnosti, pa shodno tome prilagodim i svoju vožnju takvom stanju.

Normalno, da ukoliko bih bio nahvatan od strane policije u takvom stanju, snosio bih posledice toga i ne bih se bunio niti kukumavčio.

U svakom slučaju ne podržavam vožnju nakon konzumiranja alkohola, ali isto tako ne smatram da bi jedno piće bilo razlog da nekog zbog toga razapinjemo na krst.

I vrlo je bitna činjenica da piće ne deluje na sve ljude podjednako, (ni po intenzitetu dejstva, a ni po načinu dejstva).

Neko i posle samo jednog pića postaje agresivan, nasilan, ...., a neko i posle gomile popijeniog pića ostaje priseban i knteroliše se. 

 

za ceo post  :takoje:

I da pridodam boldovanom:  obilan obrok pred vožnju, nedovoljno sna, ..... misli na poslu ili nekom drugom mestu a ne na okruženju u saobraćaju, ...

 

@sashac   Ne znam šta znači savestan građanin, ali znam da je svako ko ozledi drugoga u saobraćaju a zatim beži sa lica mesta najveće govno i da bih takve kažnjavao 1000 puta grđe nego nekoga ko je u rutinskoj kontroli (znači nije napravio nikakav prekršaj) uhvaćen sa nekoliko desetih od promila više nego li je dozvoljeno. Razumem lični aspekt gledanja na ovo pitanje ali bacanje fatve na svakoga ko je liznuo alkohol i seo za upravljač/korman ne razumem. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 15 minuta, drs je napisao:

 

za ceo post  :takoje:

I da pridodam boldovanom:  obilan obrok pred vožnju, nedovoljno sna, ..... misli na poslu ili nekom drugom mestu a ne na okruženju u saobraćaju, ...

 

@sashac   Ne znam šta znači savestan građanin, ali znam da je svako ko ozledi drugoga u saobraćaju a zatim beži sa lica mesta najveće govno i da bih takve kažnjavao 1000 puta grđe nego nekoga ko je u rutinskoj kontroli (znači nije napravio nikakav prekršaj) uhvaćen sa nekoliko desetih od promila više nego li je dozvoljeno. Razumem lični aspekt gledanja na ovo pitanje ali bacanje fatve na svakoga ko je liznuo alkohol i seo za upravljač/korman ne razumem. 

Brate ja sam pravoslavac,ne bacam fatve.Ne kunem nikoga,ako to mislis,ali da,osudjujem. Imam stav da svako ko pije alkohol makar jedno pivo,jeste idiot.Idiot za sebe,idiot za druge.Moje pravo.Ni ovaj sto mi udari dete nije bio mortus pijan.A to misljenje imam odkad vozim.A sto se tice kuckanja u oba auta imam bloototh ,bas iz bezbednosnih razloga.Moj doprinos bezbednosti saobracaja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja