Jump to content

Moto Zajednica

Cbr 600 f4i nije prezivela...

Recommended Posts

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

Danas sam se vozio i u kruznom toku ga savijem malo vise i sklizne mi zadnja guma, ja ga cimnem da ga ispravim i posto sam bio na pola kruznog toka trebao sam jos da zavijam levo ali nisam stigao i udmdarim desnom stranom motora u betonski zid. Odvalim bocnu plastiku, retrovizor, desnu deklu motora, neki zupcanik unutra, mozda je i blok motora ostecen nisam gledo puno ali mislim da jeste jer se motor ugasio i iscurela je i voda i ulje napolje. Pomagajte sta da radim da li da radim taj ili da ga prodajem u delove pa da kupujem drugi motor ili da kupim samo agregat..... ja postavio temu da su mi rekli da treba generalnu raditi a eto... baksuz... hvala vam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

A sto bi menjao agregat? Pa zameni samo te dekle sto su pukle. Mislim to mora majstor da rasklopi i pogleda detaljno ali ta ostecenja ne zvuce toliko strasno,sve te delove mozes naci u mestu Baja u Madjarskoj na moto otpadu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

Puklo crevo od vode, zato je voda van potekla, od ostecenja imam senzor radilice, venac taj sto senzor cita obrtaje, dekla motora, od bloka motora samo donji deo je ostecen, gornji nije i sto bi moro da menjam one klizace lanca al to se dobije kad se khpi lanac. Mislim da nije prezupcio danas sam ga okreto pa malo verglo i sve normalno, ugasio se jer je otpo senzor obrtaja. Ja bi sve to uzeo samo me brine taj blok motora, odnosnota polovica. Imate li kakvu ideju hde uzeti to ili da uzmimam drugi motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Tesko ti u ovoj situaciji mozemo pomoci koliko god volje imali. To mora majstor da ti rasturi popise sta je sve stradalo, stavis na papir i pozoves otpad. Daju ti cene. Sracunas koliko te kosta popravka,koliko drugi agregat. I to je to. Sta je isplativije to odradis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

Rasturio sam ja. Samo da zovem prodavnicu da vidim delove ali blok motora necu naci u prodavnici... narsvno, kad menjam blok menjam i lezajeve radilice, obrada glave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
43 minutes ago, bokilic said:

zavari

Nemoj molim te

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Sremski Mihaljevci
  • Motocikl: Honda CBR 600

Stigo drugi agregat. 600e sa deklom. Samo da vidim kako da ga izvadim. Nije problem nista osim sto sraf koji drzi menjac prolazi kroz zadnju viljusku od tocka... jel se i ona skida ili ostaje tu, samo izvadim sraf od menjaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja