Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Backa Topola

Pozdrav ljudi,
Naime, potrebna mi je pomoc oko kupovine motora... Sustina je sledeca: Pronasao sam motor koji mi se svidja (Suzuku GSR 600) i naisao sam na jedan bas po mom ukusu u oglasima, ALI... Covek koj ga prodaje je iz okoline Kraljeva, a ja sam iz Backe Topole i pritom kupujem prvi motor i nemam dovoljno iskustva da se samostalno upustim u to pa me interesuje ima li neko iz okoline Kraljeva ko eventualno poznaje izvesnog Dusana koji se bavi prodajom motora ili ako ima neko(dovoljno iskusan) ko bi imao remena i volje da se zaputi sa mnom kod njega da pogledamo motor koji je po njegovim tvrdnjama besprekoran? Unapred zahvalan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Mogao bih ja da te sačekam u KV, ali da se uskladimo kada bi ti došao? Druga stvar, gde je to u okolini Kraljeva? Možda tako možemo da saznamo nešto o vlasniku i samom motociklu. Ima na forumu puno ljudi koji znaju svašta.

Nisam mehaničar, pa ne znam koliko bih ti bio od pomoći pri samom pregledanju motocikla. Nije baš da ništa ne znam, ali možeš da računaš na mene. Ako mogu da pomognem, pomoćiću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zakazes termin tog dana kad dodjes da ga pogledaš kod majstora u KV. Ako se ne sećam beše odličan majstor sa onim cbx i BMW. Raus ako se ne varam.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Rec koja me najvise plasi u svakom oglasu je besprekoran. Nikad ali bas nikad  se moj pojam besprekornosti nije pogodio sa prodavcem.

Promenio član Mikulanac
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Backa Topola

@Vjeko Dogovor koji za sad stoji jeste da cu ja za KV 8. ili 9. septembra, jer stvarno nisam u mogucnosti ranije. Racunaj da cemo se cuti i hvala ti mnogo! 

@doktor Doktore mislim da nisi omasio, onaj sa maskirnom sarom... 

@Savan Moze li se kako doci do broja telefona? Ima li njega na onom spisku sa foruma? 

@Mikulanac Nije on upotrebio rec besprekoran, ali jeste rekao da je u perfektnom stanju, da budem precizniji. S tim da dozvoljava svaku vrstu provere jer kako kaze garantuje za sve licno... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Šta je to lična garancija?

Čine garantuje? Vraćanjem para, popravkom, zamjenom motora drugim, nadoknadi u naturi? 

 

Mislim nemoj pogrešno da me shvatiš ja isto kupujem polovne motore i nadam se najboljem ali ta priča "ja ti to garantujem" mi ide malo na k***c... Ko si ti da išta garantuješ? Evo ti ugovor na kojem piše da se na motoru sledećih 3 mjeseca ništa neće pokvariti a ako da, popravka o tvome trošku pa garantuj... broj lične i potpis molim... 

Doviđenja... 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Šta je to lična garancija?
Čine garantuje? Vraćanjem para, popravkom, zamjenom motora drugim, nadoknadi u naturi? 
 
Mislim nemoj pogrešno da me shvatiš ja isto kupujem polovne motore i nadam se najboljem ali ta priča "ja ti to garantujem" mi ide malo na k***c... Ko si ti da išta garantuješ? Evo ti ugovor na kojem piše da se na motoru sledećih 3 mjeseca ništa neće pokvariti a ako da, popravka o tvome trošku pa garantuj... broj lične i potpis molim... 
Doviđenja... 

I mora da garantuje da on lično neće da umre a i ako umre da ima neko ko će preuzeti odgovornost i da je taj kreditibilan a u slučaju njegovog bankrota da stoji država švajcarska sa potpisom od pape iza cele te priče da garantuje.

Da skratim.. kakva garancija od privatnog lica, ne postoji, nema. Ko hoće garanciju mora da plati za to. Isto ko sto ni sam ne bi iz svog džepa održavao tudji motor kojeg si mu prodao pre nekog vremena.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

[mention=32893]Savan[/mention] Moze li se kako doci do broja telefona? Ima li njega na onom spisku sa foruma?


Predrag Zdravković Raus na fejsu. Nemam njegov broj niti znam čoveka lično. Znam samo da ga bije dobar glas kao starog vrsnog majstora.



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Imam ja kontakt sa Rausem.
Ako treba kupac neka se javi na PP, dacu mu broj i pomoci ako je potrebno.

E sad, iz iskustva cu da ti kazem, nisam do sada sreo ni upoznao majstora koji ce da pregledom motora da preuzme odgovornost da je sve tip top, kaze ti.ono sto vidi i cuje i to je to. Niko ne moze da udje u masinu i sanja sta ce da crkne i kada.
I po meni je to OK, ipak su to polovne mašine, vec vozene ohoho metara...

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Backa Topola

@Bokes Pisacu ti u pp...

Skroz si u pravu, ali majstor opet moze da primeti i cuje dosta vise od nekog laika(mene) i na taj nacin da spreci bar nesto, jer sto kazu nasi stari "Bolje spreciti nego leciti"... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 9 sati, Mikulanac je napisao:

Rec koja me najvise plasi u svakom oglasu je besprekoran. Nikad ali bas nikad  se moj pojam besprekornosti nije pogodio sa prodavcem.

Pa podigni i ti malo standarde, da bi se poklopio sa prodavcem...  ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 7 sati, Savan je napisao:


I mora da garantuje da on lično neće da umre a i ako umre da ima neko ko će preuzeti odgovornost i da je taj kreditibilan a u slučaju njegovog bankrota da stoji država švajcarska sa potpisom od pape iza cele te priče da garantuje.

Da skratim.. kakva garancija od privatnog lica, ne postoji, nema. Ko hoće garanciju mora da plati za to. Isto ko sto ni sam ne bi iz svog džepa održavao tudji motor kojeg si mu prodao pre nekog vremena.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Kupujem polovan, odlican motor ispod svake cene sa garancijom od pola godine (jedne sezone). Vidim da je MOZDA moguce...  :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kad je nešto previše dobro da bi bilo istinito, obično to ne biva... :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nema veze jel može, mnogo dobraa! Jebes tehnicki.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Motor mi nije poznat. Ti kako odlučiš što se tiče dolaska. Ostajem ti na raspolaganju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja