Jump to content

Moto Zajednica

NECE DA UPALI, DETONACIJA PARE IZ AUSPUHA

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Сингидунум
  • Motocikl: HONDA XL 650 V TRANSALP

Поштовање другари и боље вас нашао на форуму!
Имам следећи проблем, возим 2004 годиште двотактни Кимко Бет Вин 50 уз Малоси кит 70 кубика.
Јуче купим акумулатор јер је умро и заменим ја то истим кад оно неће да упали.
Ни на електрично паљење ни на курблу још мање, вергла, али никако да упали. Заменим ја данас и свећицу, е сад то да нагласим можда има везе, контактирао сам пар овлашћених и сви ми кажу да за њега иде NGK 8HSA, купим ја данас NGK BR8HSA, то наглашавам јер ми је речено у радњи да за њега иде искључиво та, да бих после сазнао да постоји уместо тог префикса BR и других, тако да можда постоји опција да сам наместио погрешну свећицу, не знам да ли то може да има икакве везе са мојим проблемом, ви ћете ми рећи. Након мењања свећице ништа се није променило проблем идентичан. Вергла и са времена на време из ауспуха као да избије детонација паре. Е сад још једна ствар, загледао сам и неко бело ребрасто црево које води до дела уоквиреног на слици(нов сам у свету скутера па не знам називе) је малтене тотално поцепано, једва се држи крај за крај на половини и зјапи отворено, па ми је пало на памет да можда нема добар довод до тог дела па је у томе ствар, постоји ли и та могућност?
У суштини то је све што имам да наведем.
Ако треба још нешто написаћу.
Проблем ми је што немам мајстора у околини који би могао то да прегледа и установи, а немам како да га дотерам до сервиса, зато овде тражим сламку спаса.
Срдачан поздрав свима!

kymco-bet-and-win-50-1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja