Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S

Pozdrav svim kolegama sa foruma.

 

Nisam bas upucen u pravila foruma pa ne zamerite nesto.

Iz Crne Gore sam, imam 23 godine. Nemam neko veliko iskustvo sa motorima i trenutno vozim Apriliju Leonardo 125. Planiram sada pred kraj sezone da predjem na neku malo vecu kubikazu i zato sam i ovdje dosao u nadi da cu od starijih kolega kojima nije muka da pomognu dobiti neke korisne savjete oko izbora motora. Ne razumijem se bas previse pa bi mi znacilo to.

 

Hvala vam puno i nadam se da cemo se druziti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Dobro došao.

A koji je tačno razlog da bi prešao na nešto veće kubikaze?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
7 hours ago, Marko Mk4 said:

Dobro dosao kolega. :)

Bolje vas nasao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
3 hours ago, Savan said:

Dobro došao.

A koji je tačno razlog da bi prešao na nešto veće kubikaze?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

Voli motore a moju Apriliju sam prilicno zapustio. Za godinu dana nista na nju nije radjeno niti je nesto previse odrzavana. Jednostavno se vozila kad god su vremenski uslovi dozvoljavali i sad se nakupilo dosta toga sto treba da se mijenja. I ne bih da ulazem vec sam razmisljao o nekom maxi skuteru i slicno. Nesto 250 do 500 kubika.

S tim sto sledeci planiram da odrzavam i servisiram uredno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
7 minutes ago, SlobodanR1 said:

Dobrodošao :) Koja te vrsta motora interesuje, do koliko kubika, novca ????

Bolje vas nasao :)

Meni se dopadaju enduro najvise...oni putni enduro motori ali za njih nemam para zasad. Jbg kad sam student i nisam u mogucnosti za neki BMW i slicno.

Trenutno neki maxi skuter imam u planu i to do 1500e. Vjerovatno ce a kraju izbor biti neki Burgman ako se nadje u tom cjenovnom rangu.

 

Prvenstveno je za grad i nekad eventualno u dvoje na voznju neku od 100-200km i nista vise od toga :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Ðesi zemljače.Ima u Nikšiću dobra Yamaha Majesty 2009 godište 1500€, gledao sam je sa balkona, fino zvuči a i izgleda.Ja sam skoro trgovao Pežo Satelis 400 cc i to mi je prvi motor u životu.evo danima jedva čekam da svane pa da zujim sa njim okolo Nk, a Bogu fala ima se šta i vidjeti

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
10 hours ago, DoctorD said:

Dobro dosao. Sretno da nadjes sto trazis, koliko nisu toliko i jesu problemi. Slatke muke ja bih rekao.

 

Hvala puno ;)

Nekako su coperi nesto najljepse ali za njih treba para koje ja kao student nemam :D

Mozda za koju godinu a do tad, neki maxi skuter bi sve mogao da ispuni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
5 hours ago, Bocciaa said:

Ðesi zemljače.Ima u Nikšiću dobra Yamaha Majesty 2009 godište 1500€, gledao sam je sa balkona, fino zvuči a i izgleda.Ja sam skoro trgovao Pežo Satelis 400 cc i to mi je prvi motor u životu.evo danima jedva čekam da svane pa da zujim sa njim okolo Nk, a Bogu fala ima se šta i vidjeti

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 

 

A svukuda nas ima i na sve forume smo prisutni :D 

Majesty, X9, Burgman, Foresight...i ne bih nesto preko 250 kubika. To je nesto sto bih gledao da uzmem. 

To je od 400 kubika?

Ima li slika nekih? Pa mi posalji u privatnu nesto vise o njoj :)

 

Barem vi po Niksicu imate kuda da se vozite i sta da vidite... Ja sam uvijek odusevljen kada samo prodjem autom tamo a mogu misliti kakav je dozivljaj motorom se voziti.

 

E da...ja sam iz Bijelog Polja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

A što jes jes, da nas manje ima a da smo svuda to je zona sumraka ali ajde....Ponuda 250-ca je velika.Ja sam tražio 500cc i nameračio jednog Malagutija Spidermaxa ali me lik skoro fizički napadnu kad je čuo da tražim kao prvi motor 500-ku.Šalim se, vrlo korektan momak i savjetovao me da uzmem max 250cc kao prvi motor.Ja odoh da vidim ovaj Pežo i tu pade ljubav na prvi pogled.Nikakvih problema nisam imao,kao da sam ga vozio oduvijek.

Skini aplikaciju Auto Diler.To ti je ponuda auta,motora itd u CG pa polako merači i od vlasnika traži HD fotke, pa ako ti se što svidi pravac na detaljan uvid.

 

I mislim da je ovaj post sada zreo za https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/76842-dileme-pri-kupovini-maksi-skutera/&share_tid=76842&share_fid=12215&share_type=t

 

pa da predjemo tamo

 

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bijelo Polje, Crna Gora
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X (2018) & Yamaha Majesty DX 250 (1999) & Tomos APN 6 S
4 hours ago, Bocciaa said:

A što jes jes, da nas manje ima a da smo svuda to je zona sumraka ali ajde...emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png.Ponuda 250-ca je velika.Ja sam tražio 500cc i nameračio jednog Malagutija Spidermaxa ali me lik skoro fizički napadnu kad je čuo da tražim kao prvi motor 500-ku.Šalim se, vrlo korektan momak i savjetovao me da uzmem max 250cc kao prvi motor.Ja odoh da vidim ovaj Pežo i tu pade ljubav na prvi pogled.Nikakvih problema nisam imao,kao da sam ga vozio oduvijek.emoji16.png

Skini aplikaciju Auto Diler.To ti je ponuda auta,motora itd u CG pa polako merači i od vlasnika traži HD fotke, pa ako ti se što svidi pravac na detaljan uvid.

 

I mislim da je ovaj post sada zreo za https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/76842-dileme-pri-kupovini-maksi-skutera/&share_tid=76842&share_fid=12215&share_type=t

 

pa da predjemo tamo

 

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

 

 

Ja nisam vozio nikad nista jace od 125. I jedino sta sam vozio su APN 3 (1 godina) APN 6 S (4 godine) i Leonardo (1 godina). I zato mi se nekako ne uzima nista jace od 250. A za malo sam uzeo u PG X9 500. Za 1000e ali nesto mi nije bilo svejedno da odmah sjednem na 500 kubika :D

Listam ja svaki dan Diler....nema oglasa da izadje a da ga prvi nisam vidio ja msm :D 

 

4 hours ago, Bocciaa said:

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Poštovanje ljubitelji motora,

motor vozim dvije i pol godine, još uvijek sam početnik, proučavam, skupljam nova iskustva.

Vozim yamahu virago 535, extra motor!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja