Jump to content

Moto Zajednica

Skidanje blokade sa sauha

Recommended Posts

• U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: Piaggio Liberty 124

Da li neko zna kako se skida blokada sa sauha Piaggio liberty 125ccm, 2000. god. Kad se pali treba mu deset minuta da otvori sauh i dobije punu snagu. Saznao sam da su tu blokadu ugradjivali u sluzbene skutere u Italiji. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug Clan!, 1015 postova
  • Motocikl: Honda CBF600SA

Sve si pobrkao druze, sauh sluzi da "obogati" smesu pri hladnom startu, tvoj mozda dugo ostaje otvoren pa se skuter "davi" u prvim minutima voznje...

El.sauh se moze stelovati, odvijanjem tela skracuje se trajanje otvorenosti i obratno... Po postavljenom pitanju sudeci rekao bih ti da nista ne diras..

Pozdrav Nenad.

• Podržavam 1

• U prolazu, 13 postova

Pa treba mu desetak minuta voznje da bi dobio punu snagu. U tom trenutku samo trzne i odjednom dobije dovoljno snage. Mislim da je desetak minuta bas mnogo pa sam pitao da li to moze da se nekako prepravi da se ubrza, da za pet minuta sve odradi? Ako mislis da ne treba nista da se dira, onda necu da cackam. Pozzz

• U prolazu, 13 postova

Evo ovako, izgleda da nista ne mora da se dira. Posle servisa kad ga upalim, posle 2 minuta rada u mestu i dva minuta voznje dobije bar 80 posto snage i dovoljno je dok se skroz ne zagreje. Narucio sam i senzor pritiska ulja pa cu ga zameniti kad stigne, pa da upisem polako za A1 i uskoro pocnem da vozim.... Narucen i senzor pritiska pa kad ga namontiram nadam se da ce da se ugasi lampica ulja. 

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja