Jump to content

Moto Zajednica

Open track day 8.8.2018

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Otvorio sam novu temu za fotografije vezane za Open Track Day, da bi ljudi lakse dobili fotke neka me kontaktiraju na ovaj mejl 

i neka napisu koji motor su vozili da bi znao sta da saljem ;) 

Moj mejl je : nikolacvetinovic@gmail.com 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
36 minutes ago, scaffold said:

Otvorio sam novu temu za fotografije vezane za Open Track Day, da bi ljudi lakse dobili fotke neka me kontaktiraju na ovaj mejl 

i neka napisu koji motor su vozili da bi znao sta da saljem ;) 

Moj mejl je : nikolacvetinovic@gmail.com 

Kako ja da ti napisem koji sam motor vozio? Vozio sam sveeeee motore :)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
pre 53 minuta, dvlns je napisao:

Kako ja da ti napisem koji sam motor vozio? Vozio sam sveeeee motore :)

I ja sam propao skroz, kurba Gospina predjoh skroz na r-ove :D, razne... 

 

Ko bi reko, čuda da se dese... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Cao drugari ... imam jedno pisanije od danasnjeg Open daya ...

 

Dosli smo danas na kapiju Navaka i ljubazni batica koji nas je cekirao, nam je rekao da svi koji nisu na spisku ne mogu da udju na Navak ...

Doslo je do malo neprijatne situacije jer su nam dosle zene i po koji prijatelj, na 34 stepena da nam daju casu vode ako kolabiramo ... 

Pitanje za Organizatore !!! da li je stupila zabrana od strane Navaka da nam dodje pratnja u minimalnom broju, kako bi smo se drugacije organizovali?

 

Moje skromno misljenje koje mozda nekog i interesuje. Smatram da bi ste trebali da nam omogucite da pratnja udje sa nama. Neka to bude minimalan broj ako to remeti Vlasnike ... ali nije u redu da ne moze pratnja da dodje.

Zasto? Zato sto ne igramo tenis, nekad neko padne a hitne nema ... Neko treba da nas pokupi i vrati kuci, Vecina ljudi je sa trkackim oklopima koji nemaju copavu, neko treba da im poturi stender ... Ne dolaze svi u grupama / ekipama da se pomazu izmedju sebe, trebamo da se otpakujemo / spakujemo  ... i jos po koji razlog zbog kog bi trebalo da se omoguci ulaz pratnji.

Hvala Pozdrav ...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

@ShoneGood Ja se potpuno slažem sa tobom i mislim takođe da nema smisla da se zabrani pratiocima da uđu sa vozačima, ali Open day događaje tradicionalno organizuje na terenu Navak ekipa, na žalost ne mi. Prošle nedelje sam vozio na dva prva dana i isto sam imao razne probleme kao i svi, npr nisam mogao da uđem pre 12h, jedva sam uspeo da uđem kombijem i sl... Mi smo tražili da preuzmemo organizaciju, ali to nismo dobili.

 

U ovom trenutku mi ne možemo da utičemo na Navak da promeni svoja pravila za današnji open day. Rade ga sa malim brojem redara i ne uspevaju da kontrolišu ulazak na stazu, pa pretpostavljam da zato ne daju pratiocima da uđu unutra. To nije opravdanje, ali mislim da zato to rade.

 

Ukoliko neko ne želi da vozi po tim pravilima, novac možemo da refundiramo ili ga možete iskoristiti na nekom od sledećih trackday-jeva na kojima smo mi organizacija na terenu i na kojima je drugačija situacija što se pratilaca i ostalih pratećih elemenata tiče...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
1 hour ago, Pablo said:

@ShoneGood Ja se potpuno slažem sa tobom i mislim takođe da nema smisla da se zabrani pratiocima da uđu sa vozačima, ali Open day događaje tradicionalno organizuje na terenu Navak ekipa, na žalost ne mi. Prošle nedelje sam vozio na dva prva dana i isto sam imao razne probleme kao i svi, npr nisam mogao da uđem pre 12h, jedva sam uspeo da uđem kombijem i sl... Mi smo tražili da preuzmemo organizaciju, ali to nismo dobili.

 

U ovom trenutku mi ne možemo da utičemo na Navak da promeni svoja pravila za današnji open day. Rade ga sa malim brojem redara i ne uspevaju da kontrolišu ulazak na stazu, pa pretpostavljam da zato ne daju pratiocima da uđu unutra. To nije opravdanje, ali mislim da zato to rade.

 

Ukoliko neko ne želi da vozi po tim pravilima, novac možemo da refundiramo ili ga možete iskoristiti na nekom od sledećih trackday-jeva na kojima smo mi organizacija na terenu i na kojima je drugačija situacija što se pratilaca i ostalih pratećih elemenata tiče...

 

Razumem pravila, ali ta pravila trebamo da znamo ranije a ne kad dodjemo na kapiju pa da nas vraćaju. Ja licno nisam znao da ne moze pratilac, ne bih ga poveo.

Zato sam i napisao da svi znaju, na Open day nema pratilaca i to je to. Sve ostalo je bilo ok (decak na kapiji je jako fin i kulturan).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ne moze pre 12h na stazu, jer imaju rasporede. Juce sam donekle.ja bio kriv za zauzeto pre podne. :jee:

Video sam da je bilo pokraj staze par ljudi koje ne voze.

Da ste imali BJB nalepnice, dosao bih da se javim, ovako nisam znao ko je ekipa koja se voza. A nisam ni znao da je juce bio Open day, samo sam video da prostizu motori i rekose nam da nam je staza slobodna do 11h jer od 12h dolaze motorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Pretpostavio sam. cekam taj dan i propustim. Nisam video neku temu za open day, a na trackday nema konkretno naveden datum, pise nesto tipa Open days u Avgustu.

 

:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Nismo otvarali posebnu temu upravo zato što Open days organizuje navak. 

 

Inače, na samom trackday.rs sajtu pišu konkretni datumi OD, u sekciji za prijave. 

 

Trudićemo se da od sledeće godine Open days budu organizovani kako treba, ili ćemo se potpuno povući iz njihove organizacije. Ovo sa pratiocima zaista nije bilo ok i ja se lično i u ime Trackday.rs izvinjavam svim učesnicima. Iako nismo mogli da utičemo na stvar, tj kako to Navak zamišlja i rešava kontrolu izlaska na stazu, osećamo odgovornost. 

 

Naravno, Track days ostaju u našoj organizaciji i tu principe rada nećemo menjati (uključujući slobodan pristup posetilaca). I na TD Challenge-u posetioci su dobrodošli i poželjni. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha yzf r6
On 9.8.2018. at 17:52, scaffold je napisao:

Otvorio sam novu temu za fotografije vezane za Open Track Day, da bi ljudi lakse dobili fotke neka me kontaktiraju na ovaj mejl 

i neka napisu koji motor su vozili da bi znao sta da saljem ;) 

Moj mejl je : nikolacvetinovic@gmail.com 

Jesi slikao 14 i 15 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja