Jump to content

Moto Zajednica

Ujed stršljena ispod kacige

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 293 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7S 2003

Pre možda 5-6 god. možda i više,nebitno,vozim ja bajs i prolazim pored kuče čoveka koji ima košnice na ploči na vrhu kuće...i udje mi u kosu pčela,doduše bila malo poduža kosa,ja instiktivno rukom da je skinem,naravno capne ona mene...ok,okrenem bajs i u dom zdravlja,blizu je bio...poznajem doktorku...ona kaže ajd da probamo sa Bronalom...ja laik,naravno,ajd...popijem,prodje jedno,šta znam 15-ak min. rekoh joj osećam neku toplotu u grudima...tek se onda setim da meni još žalac u tintari,neka tupava sestra...vadi žalac jbt ja,mislim u sebi...al' je to napumpalo otrova...legnem,par inekcija,infuzija,povraćao...kaže mi poznanica koja je slučajno ušla da sam bio ljubičast...pad pritiska...ležao sam sigurno sat,ako ne i više...to je bilo pre podne,ceo dan nisam bio ni za šta...ne znam kako ih ne otera u pm...tako ja beše eksperimentalni kunić,u stvari pacov...

• Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 232 postova
  • Motocikl: Keeway Speed 125
pre 42 minuta, aca-pn je napisao:

Pa druze,  da si predhodni put zamalo umro od uboda,  verujem da ne bi ni ti rizikovao. 

Ko se sa mlekom opece taj i u jogurt duva :popovanje:

• Sviđa mi se 1

• Drug član, 2791 postova
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i CE

U momackim danima, pre nekih 20 godina, odoh na romantičnu čašicu razgovora na lepom mestašcu pored drine. I dok smo tako razgovarali na haubi, uleti mi stršljen pod majicu i zvekne me u ledja, negde oko kičme. Mamu sam mu njegovu i kad sam na kraju došao kući imao sam muški otok na ledjima. A u to vreme bila aktuelna neka pesma: ‘umrecu a para videti neću’ pa mi je brat bio zbunjen šta se dešava. Sledeći dan je sve bilo normalno i više nisam išao na to isto mesto.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

• Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

• U prolazu, 99 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7S

Саветујем чак и при куповини кацига гледајте вентилационе отворе са предње стране, мени је ушла оса кроз вентилацију. Ни мало пријатна ситуација да ти се оса мота око темена главе ''заробљена'' док ти је кацига на глави

• Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 118 postova
  • Motocikl: Yamaha FZS 600

Ne mora da bude strsljen. Ja juce zamalo nastradah od komarca. Krenuo da ulazi u uvo, zuji on i dok stiskam malo jace kocnicu, naletim na rizlu. Iako sam vec dobrano usporio prokliza tocak i za dlaku ne zavrsih u sancu. Sreca pa ima par milisekundi za odreagovati.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja