Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Kovačević

Set za krpljenje gume

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 128 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX650
30 minutes ago, peratrap said:

Ne nego znači da parkiraš motor ,ubaciš drugu unutarnju pa onda voziš do vulkanizer koji će je sigurno bolje okrpiti nego mi nekom tip top flekicom .emoji3.png

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Te tip top flekice su zakon, do sada sve sto sam krpio njima lepse izgleda od onoga sto su mi krpili vulkanizeri, vulkanizeri mi okrpe i posle 2-3 meseca vec pocne ta njihova fleka da se odlepljuje, nisu lepo stopili sa gumom. Plus greju gumu i time joj menjaju karakteristike. :D

U kvalitet flekica sam se uverio kad smo probusili gumu na traktoru i to zadnju, vulkanizeri nisu radili jer je bila nedelja, a ko ce da ceka ponedeljak i da gubi vreme dok zakrpe jer posao ceka, skinuli smo gumu i lupili fleku za bajs, rupa je bila poprilicno velika posto na traktoru trn bas i ne moze da izbusi gumu, verovatno je ekster bio u pitanju. :D

Ta fleka drzi bez problema, ne vidim zasto ne bi drzala na motoru, nije tu nesto veci pritisak, a fleke su ionako deklarisane na mnogo vece pritiske. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 178 postova
  • Motocikl: Honda NC 700xa, Aprilia Dorsoduro, Honda xl700v Transalp
2 hours ago, peratrap said:

Ne nego znači da parkiraš motor ,ubaciš drugu unutarnju pa onda voziš do vulkanizer koji će je sigurno bolje okrpiti nego mi nekom tip top flekicom .emoji3.png

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Poenta priče je komfor. Kao kod  tubeles guma. Kad sam bio školarac, skidao i krpio gume na bajsu, to traje  :) skidati točak, gume, nositi sa sobom tri pajsera... A centralni štender... Ok, svaka čast kolegama koje to odrade spičkaju, ja sam ipak za varijantu priručnih sredstava ako mogu da pomognu, pa do vulkanizera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima