Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav Chuna Imperiji Mozda il verovatno tema je off, al kao i moj nalog (zaboravio sve od starog) al trebam pomoc. Majstor, servis za Sprint Prince, gde me nece "debeli" namrsteni majstor da sme pljunuo kad pitam (iako je garaza puna, Yamaha, Aprilia, Kawa... e ko da ne znamo sta je dobro kad se ima para...i od of teme se odalji, da nisam nosio pre par god. ilizarov aparat na ruci, ovo bi sam, skratio lanac bez skidanja za motora i zamena lancanika...i o5et da pitam, ovo nije reklama, admine...majstor za China bajk a da me ne pocepa pogledom, e da u BGD ako ima. Sve najbolje braci i sestrama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
10 hours ago, danijel1966 said:

Pozdrav Chuna Imperiji Mozda il verovatno tema je off, al kao i moj nalog (zaboravio sve od starog) al trebam pomoc. Majstor, servis za Sprint Prince, gde me nece "debeli" namrsteni majstor da sme pljunuo kad pitam (iako je garaza puna, Yamaha, Aprilia, Kawa... e ko da ne znamo sta je dobro kad se ima para...i od of teme se odalji, da nisam nosio pre par god. ilizarov aparat na ruci, ovo bi sam, skratio lanac bez skidanja za motora i zamena lancanika...i o5et da pitam, ovo nije reklama, admine...majstor za China bajk a da me ne pocepa pogledom, e da u BGD ako ima. Sve najbolje braci i sestrama

Ima li na netu titlova za ovaj post? ;)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Zeljko SRB pre jedno 10 godina ovako slicno nesto napisao pa sutradan ide novi post “izvinjavam se za ovo sinoc, bio sam cuga” 

Meni ovo deluje kao lose odradjen neki copy-paste sa nekog drugog mesta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
2 hours ago, muljaz said:

Zeljko SRB pre jedno 10 godina ovako slicno nesto napisao pa sutradan ide novi post “izvinjavam se za ovo sinoc, bio sam cuga” 

Meni ovo deluje kao lose odradjen neki copy-paste sa nekog drugog mesta

Ne razumem prijatelju zaista pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja