Jump to content

Moto Zajednica

Puna linija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Hahah a na kom to lekarskom se testiraju zivci?:Joska:Lekarsko uverenje za vozace se ne vadi kao za kosmonaute pa da se svaki covek detaljno ispita.Kada bi testirali psihicko ponasanje profesionalnih sofera garant 90% nebi proslo.U Madjarskoj postoji PAV kao kod nas drzavni ispit i tu ti proveravaju brzinu reagovanja,zapazanja,refleksi.I na osnovu tog testa dobijas tu potvrdu da mozes voziti sleper ali ni to nije meradovno po pitanju zivaca jer svi oni su "normalni" ali zivci mogu da puknu samo tako kada ih neko iznervira i onda dzaba lekarski :stabre: mada kod nekih to traje kratko a kod nekih ceo dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Ljudi moji, pre neki dan stavih ovde sliku "borbenog motora", da se malo našalimo, a u stvari stvarno bi trebalo da imamo tešku artiljeriju na motorima. Ovo nije normalno koliko "idiota" imamo na putevima. Pa kreten pretiče drugo vozilo ladno i ako mu idem u susret na pedesetak metara. Ni ablendovanje, ni sirena ga nisu sprečile u njegovoj nameri. Krjnje vreme je došlo, počeću da nosim stare svećice u džepu, pa kod takvih manijaka, samo ispustiš ispred šoferšajbne. Katastrofa zvana srpski drumovi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nije to samo za motorista. Juče u susret mi ide neki apn čini mi se i iza njega kamioncina neka. Ladno kamion izlazi na suprotnu traku i pravo na mene. Uspeo je da ga obidje pre nas a da nisam morao da ankerisem auto već sam samo malo popustio gas. Žena mi se prestravila, ona je već videla pičvajz.

Alternativa mu je bila da sačeka par sekundi i onda da ga obidje kad mi prodjemo jer iza nas nije bilo nikoga.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Таман сам био спреман да прозивам Холанђане за стандард, како су спали на АПН-ца, а онда се сетих да је годишњи почео... :(

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
On 12.8.2018. at 10:37, drtommy je napisao:

Ljudi moji, pre neki dan stavih ovde sliku "borbenog motora", da se malo našalimo, a u stvari stvarno bi trebalo da imamo tešku artiljeriju na motorima. Ovo nije normalno koliko "idiota" imamo na putevima. Pa kreten pretiče drugo vozilo ladno i ako mu idem u susret na pedesetak metara. Ni ablendovanje, ni sirena ga nisu sprečile u njegovoj nameri. Krjnje vreme je došlo, počeću da nosim stare svećice u džepu, pa kod takvih manijaka, samo ispustiš ispred šoferšajbne. Katastrofa zvana srpski drumovi...

  Pa , sad   " Srpski drumovi " , " Ovo nije normalno koliko "idiota" imamo na putevima. " . . .  

 - Pa nismo baš najgori kakvih sve ima .  Ajd putevi, kakvi su - takvi su, al što se tiče idiota - toga ima svuda, a kod nas su više proizvod sistema i loših propisa vezanih za obuku u auto školama. Nekada su najveći " idioti " na našim putevima bili turci koji su u vreme praznika išli iz Nemačke u Tursku, pa vozili neprekidno , često od umora znali da zaspu u vožnji i pravili strašne udese. Uglavnom su znali samo za dugo svetlo ( il su tolko pretovarali automobile da im se zadnji deo vukao po zemlji a farovi sijali u nebo ) i svima pravilii probleme u vožnji.  A što se obuke tiče, kod nas, ja sam nekad kad sam upisao obuku - išao u auto školu skoro dva meseca na predavanja ( dva časa nedeljno ) gde su nas instruktori obučavali, upoznavali sa propisima, svim mogućim i nemogućim situacijama, a danas se to svelo uglavnom na to da iz auto škole dobiješ CD koji kući ubaciš u računar pa se u svojoj sobi samoobučavaš - eto kako se postaje idiot na putu. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja