Jump to content

Moto Zajednica

10. Moto GP, Brno, Češka Republika 2018

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Vinjales me podesća na vreme kad je vozio Moto3 pa se nije pojavio na trci. Pazi, Forkada ne valja a radio je sa Lorencom i osvajali su titule zajedno, svi kažu da je odličan. Jedva čekam da dovedu zamenu za Forkadu pa da Vinjales bude redovan u Q1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Lezbejka ga je danas poterao ljudski...a Lorenzo je imao prvo mesto na nišanu.

Marquez ništa nije mogao protiv suve snage Dukatijeve. U par kadrova sa motora i iz vazduha je bilo očigledno da su crvendaći danas izabrali pravu glavnu diznu :D. Svi otvore gas...ali Dukati odlazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
5 minutes ago, Djusi_998 said:

Jel pogrešno što sam navijao za Lorenca danas? :D

Ne žalim se na 1 i 2 ali bi mi više prijalo da je bilo obrnuto. 

+1

Какве маказе, улепшао ми дан.

Срећа те Лоренцо нема муда, шта би било да их има... :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
23 minutes ago, pronto said:

U par kadrova sa motora i iz vazduha je bilo očigledno da su crvendaći danas izabrali pravu glavnu diznu :D

Ма не, право коленасто вратило ;)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Šteta što Lorenco nije zadržao prvu poziciju makar na kratko u onom manevru kada je obišao Markeza i Dovicioza. Bio bi jedan od najlepših poteza u MotoGP.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Sve sam gledao nekako na preskok...možda GP sa najmanje prekida.

Moto3 sam uhvatio kada je Oettl na kočenju brisnuo barem trojcu...u trci gde je u prvoj četvorci bilo deset motocikala :D, tako kaže komentator.

Moto2 je bio isto super u završnici. Kad ih kadriraju iz heliša tačno se vidi kako otklizavaju postrance u davanju gasa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro
17 minutes ago, Robin Hood said:

Šteta što Lorenco nije zadržao prvu poziciju makar na kratko u onom manevru kada je obišao Markeza i Dovicioza. Bio bi jedan od najlepših poteza u MotoGP.

E to kad sam video sam pomislio pa jel moguće da će stvarno ovo da uspe. Kako je čovek proleteo i učini mi se ma nema šanse ostaje ti gde je. Al milimetarski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Phillip Island 2015. Janone prolazi Markeza i Rosija u jednom potezu i ostaje ispred njih.  ;)

 

Negde oko 3:02

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Sta pricate Lorenzo je odlično terao danas. Prvi put je krenuo sa obe hard gume I imao je do kraja tarke “šaru”

Kad sam pomislio sada ce ga svi obici on se vratio , odlicna trka. Rossi je bio odlican ali verovatno mu je meksa guma popustila. Postoje ljudi koji mogu  da Markeza oderu. :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bice 99%. Zasluzeno. Sem ako mu se ne desi neka povreda pa da mora da pauzira, ali se iskreno nadam da nece. Ducati je postao opasan zestoko, a klavijature ako ne nadju neko resenje, nece im biti veselo. 

Rossi je izgleda izgubio grip sa M gumom nakon diktiranje tempa!? Cudno je za njega da bude sporiji u drugom delu trke? Sve u svemu, zanimljivo i dobra najava za klanje u Hondi sledece godine. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Baldasari je jak, ne zna se koji kraj je više popustao i skakao ali se ne popusta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Žao mi Jakuba, upirao je koliko je mogao, napravi par greškica, ali isčupa podijum. Sa druge strane, iskreno se nadam da će biti nešto od Diđa, ima materijala.

 

Ma klavijature su odsvirale za ovu godinu, da nije starca Foče od stotinu ljeta, da makar malo sačuva obraza, ništa. Samo se nadam da su više uklavirili, da se ne brukaju za sljedeću i dalje godine.

 

A onaj Lorenzov pokušaj da ih naslaže dvojicu u makazice, rijetko kad uspijeva i ne znam čemu toliko oduševljenje Ercega, kad kaže da je Dovi pobjedio u duelima Markeza, ovaj ide smrtimice, i mora da širi putanju na izlasku, pa je baš mrka kapa da će imati bolji izlaz. Al neka uziva čovjek i sa onim vratilom.

 

Lorenzo i markez su se potrošili između sebe, a da su bili vozić, mislim da su mogli da fiknu Dovija, na guzove, ali su mogli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Po meni Lorenco uopste nije pokusavao dvojicu da obidje nego je Doviciozo samo ispao slucajni bonus pokusaj, isao je na Markeza a ovo je bilo slucajnost.

 

Zanimljivo je da Markeza "dobjaju" u duelima a on 49 bodova prednosti. Secam se da smo jos na prvim testiranjima rekli da ove godine samo Markez moze da pobedi Markeza i pokazalo se vise nego tacno jedino sto ovaj Markez V 2.0 nesto bas i nece da ponavlja greske izpredhodnih sezona vec ume i da racuna :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Kako vreme odmice Markeza ce biti nemoguce pobediti u trci za šampionat... Ahilova tetiva mu je bila brzopletost i agresivnost po svaki cenu. To je nestalo a zajedno i sa tim šansa da se bilo ko drugi umeša u trku za šampionat!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Osim Lorenca sledece i one tamo sezone tesko neko drugi. Yamaha ako ne otera ovog hotelijera nema sta da trazi sve i da naprave motor a Ducati sa novim dvojcem maximum ovo sto sada ima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Marquez ovaj put nije mogao da bude prvi. Džaba mu svo umeće, kad Honda grca. Ducati je ovoga puta bio prejak, a njegovi vozači odlučni da ga poteraju muški.

Gume, elektronika ili kolenasto vratilo ::), šta god da je žabari su ga uštelovali ljudski....i stoji kako treba, ne igra kako ume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja