Jump to content

Moto Zajednica

TD Challenge Free Agency

Recommended Posts

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

rookie 1000cc ekipa od 2 vozaca trazi trećeg radi bezkompromisne pobede ... (podrazumeva se da taj treci vozi brze od nas :D, mi cemo po pivo ... ) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
28 minutes ago, mladen11 said:

Jel ima neki rookieee da hoce da vozi?emoji16.png

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Pa druze predstavi se kazi koji motor tj klasa pa mozda neko i hoce. Nista lose ne mislim ali ja recimo pojma nemam ko si a s obzirom da imas dva posta verovatno ni ostali ne znaju ko si ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Oni koji trebaju znaju, izvini ti 🤣🤣🤣 zx9 nema klasu

Pa druze predstavi se kazi koji motor tj klasa pa mozda neko i hoce. Nista lose ne mislim ali ja recimo pojma nemam ko si a s obzirom da imas dva posta verovatno ni ostali ne znaju ko si


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ima zx9 klasu, u klasi 1000 si. Pravila kazu 699+ ccm ide u klasu 1000 a 699- ccm u klasu 600. Ako je samo jedan motor 699+ svi idu u klasu 1000. Ako samo jedan vozac vozi ispod 1:30 svi idu u pro klasu. 

 

Ja sam ti napisao odgovor u zelji da ti pomognem da nadjes nekoga a ti izgleda imas zelju da meni nesto prebacis.

 

Ljudi traze ekipe po vremenima i klasama jer im se takmici sto znaci bilo bi lepo napisati vozim zx9 i vreme 1:37 a drug zx6 i vreme 1:39 onda na primer ja znam da cu voziti sa vama 1000 rookie a sa druge sttane mozda nas je i dvojica.

 

Eto ako i dalje mislis da ti solim pamet ok

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
Ima zx9 klasu, u klasi 1000 si. Pravila kazu 699+ ccm ide u klasu 1000 a 699- ccm u klasu 600. Ako je samo jedan motor 699+ svi idu u klasu 1000. Ako samo jedan vozac vozi ispod 1:30 svi idu u pro klasu. 
 
Ja sam ti napisao odgovor u zelji da ti pomognem da nadjes nekoga a ti izgleda imas zelju da meni nesto prebacis.
 
Ljudi traze ekipe po vremenima i klasama jer im se takmici sto znaci bilo bi lepo napisati vozim zx9 i vreme 1:37 a drug zx6 i vreme 1:39 onda na primer ja znam da cu voziti sa vama 1000 rookie a sa druge sttane mozda nas je i dvojica.
 
Eto ako i dalje mislis da ti solim pamet ok
Sprdam se hvala na objasnjenju

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Motocikl: YZF R6
On 7.8.2018. at 11:52, dvlns je napisao:

Ima zx9 klasu, u klasi 1000 si. Pravila kazu 699+ ccm ide u klasu 1000 a 699- ccm u klasu 600. Ako je samo jedan motor 699+ svi idu u klasu 1000. Ako samo jedan vozac vozi ispod 1:30 svi idu u pro klasu. 

 

Ja sam ti napisao odgovor u zelji da ti pomognem da nadjes nekoga a ti izgleda imas zelju da meni nesto prebacis.

 

Ljudi traze ekipe po vremenima i klasama jer im se takmici sto znaci bilo bi lepo napisati vozim zx9 i vreme 1:37 a drug zx6 i vreme 1:39 onda na primer ja znam da cu voziti sa vama 1000 rookie a sa druge sttane mozda nas je i dvojica.

 

Eto ako i dalje mislis da ti solim pamet ok

Sledeci put prisustvuj sastanku kolega..

600 klasa <750cc

1000 klasa >750cc

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
56 minutes ago, Kosta86 said:

749 Kosta napisao sam do 749 ;)

 

GSXR 750 bi morao da ide u klasu 1000 kao i Ducati 848 cak i pre jer je Suzuki deklarisan na 150 ks ali ako ste odlucili da ide u 600 ok svakako ih ima 3 ukupno na Navaku (mozda) :)

 

Elem upravo zbog GSXR750 sam i napisao 699 i nisam ja to smislio nego prepisao tako da Kawasaki 636 i Triumph 675 upadaju u 600 a Suzuki ne jer je ipak daleko jaci od ostalih 600

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

E jbg ode covek u EU i odmah udri po nama t.j. meni :)

 

pa napisao sam deklarisanih 150ks isto kao sto je na 600 deklarisano najvise na 636 136 ks. A veruj mi da je jaci pa pogledaj samo kako bray Gavra tera 750 a to sto ti ne znas nije motor kriv :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja