Jump to content

Moto Zajednica

Louis tank torba

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Imao sam nekih nepredviđenih troškova oko auta, a i dodatne druge neplanirane troškove, pa moram da se odreknem ove tank torbe.

Torba je kao nova, samo jednom korištena. Ima dosta jake magnete i dodatne kaiševe za kačenje (idu uz torbu). Ima i kaiš za nošenje na ramenu kada se torba skine sa motora. Poseduje i kišnu navlaku. Torba je bez tragova korištenja. 

Dajem je za 6000 din.

 

0603171985 Boris ili na PP.

 

B6nkeOz.jpg

JXvdZ7F.jpg

E4Wqoo8.jpg

gSh377s.jpg

DGMaT3u.jpg

d1M4cqd.jpg

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

I ja je koristim vec jedno 6-7 godina. Jedino nju kad idem na put, ne koristkm nista druga. Prosla je jedno 13 drzava.

Sto na motoru sto umesto malog kofera kad idem kolima. Inace je MOTO DETAIL, kasnije su napisali Louis na nju. Sve pohvale za robu i srecna prodaja.

FB_IMG_1532818490997.jpg.6ee67e640976ab35e035815eb95b112e.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

https://m.louis.de/artikel/louis-tankrucksack-schwarz-magnet-riemen/10027535?filter_article_number=10027535&list=368d78bb137ebaad47b0b7a12ccf59f0

 

 

zanimljiva "ponuda" obzirom da ista takva, ali nova, dodje 40 evra sa sve sekulom... takodje bez znakova koriscenja :)

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 6 sati, bobi_krofna je napisao:

https://m.louis.de/artikel/louis-tankrucksack-schwarz-magnet-riemen/10027535?filter_article_number=10027535&list=368d78bb137ebaad47b0b7a12ccf59f0

 

 

zanimljiva "ponuda" obzirom da ista takva, ali nova, dodje 40 evra sa sve sekulom... takodje bez znakova koriscenja :)

Ok, eto i kod mene neka bude 40 evra, ali bez Sekule... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Pa dobro, ko hoće glanc novo, neka kontaktira Sekulu, pa neka poruči i čeka tank torbu. 

Ko ne želi da čeka, dobija torbu i sve u kompletu kao novo. Eto, i poštarinu ću ja da platim...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Torba putuje kolegi... Da ne bude da sam ja sada neki namćor koji hoće da obrlati kolege, dao sam je za 4000 din i ja ću platiti poštarinu... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Tank torba stigla danas kod novog vlasnika. Zbog kise koja ceo dan pada, nisam uspeo da je testiram u voznji ali stavio probe radi na motor i ja zadovoljan. Torba kao u oglasu, stvarno dobro ocuvana, bez ikakvih tragova koriscenja. Lepo se uklopila na autobusu zvanom Bandit.

Kolegi @ThePainkiller se jos jednom zahvaljujem na saradnji i preporucujem istu sa njim.

Za kraj jedno pitanje.. Slucajno procitah sinoc da ako tank torba ima jake magnete moze da skine farbu ili lak sa rezervoara. Da li je to tacno i ako jeste cime to da sprecim? 

 

IMG_20180731_142216.thumb.jpg.bd48a64c3a1c17e6522cb26194914c0b.jpg

IMG_20180731_142254.thumb.jpg.6e39332fee21e1b87b6f5ae43ad300f8.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ne moze sama torba ili magneti da naprave problem. Problem nastaje ako je na rezervoaru prasina, pa kad zalepis torbu, jos povuces malo da lepo legne, kao da si finom smirglom prevukao. 

Pre kacenja torbe uvek jelensku kozicu blago nakvasenu i lagano prebrises rezervoar. Isto i dno torbe, ako je spustas na patos, policu... a ne u orman. Prasina kao medijum izmedju pravi problem, za ostalo nemas brige (sem ako je rezervoar plastican pa nemas kako da zalepis magnete za isti :jee:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Ovo prethodno napisano uradiš ili staviš krpicu između rezervoara i magneta pre postavljanja torbe. Farbu ne može da odlepi sem ako već nije podlupila.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ja zalepim parče krep trake na mesto na rezervoaru gde, otprilike, naležu magneti... Traka se, posle vožnje, lako skida i ne ostavlja lepak na farbi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Imate zastitnu providnu foliju,kada se zalepi nista se ne pozna,odlicna stvar i za zalepiti na masku,prednji blatobran ... stiti lak i farbu zasta je i namenjena.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Može da se stavi ispod torbe i isečeno parče od stare pamučne majice.

Sama torba će ti verovatno izgrebati rezervoar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Koliko ja vidim, na kraju ce se doci do zakljucka da ne treba tank torbu sa magnetima nikako stavljati na rezervoar. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Za tu zastitnu foliju iskreno nisam ni cuo, sada malo guglao i vidim da ljudi njome oblazu motore pa i cele automobile. Dobra stvar. Gde ona ima da se kupi i je razumna cena? Da mi folija za rezervoar ne ispadne skuplja nego tank torba :lol: 

I nesto razmisljam da li bi ona kuhinjska folija radila posao? Mislim naravno ne na onu alu vec savitljivu, providnu. Isecem komad koji mi treba i stavim izmedju, nekako lepo prijanja na sta god da se stavi a jeftina je..

Savet uvazavam, pre stavljanja ide svakako brisanje rezervoara i torbe ali folija eventualno kao dodatna zastita od grebanja :)

 

IMG_20180801_114002.thumb.jpg.a4cf0ecf711152d97920f7fa252b26b2.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
pre 16 minuta, Utjerivac je napisao:

Koliko ja vidim, na kraju ce se doci do zakljucka da ne treba tank torbu sa magnetima nikako stavljati na rezervoar. :jee:

Treba stavljati.. Ali na plasticni rezervoar :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

@SkoMy

Slobodno ti zateni preko rezervoara tu kuhinjsku plasticnu foliju i ne sekiraj se. Svakako ne nosis tank torbu stalno na motoru, vec kad negdje ides dalje, a mozda i grijesim? ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Imate zastitnu providnu foliju,kada se zalepi nista se ne pozna,odlicna stvar i za zalepiti na masku,prednji blatobran ... stiti lak i farbu zasta je i namenjena.
А каква је за лепљење с обзиром да је резервоар мотора крив на све могуће и немогуће стране? Бар код мене...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@Svaler zalepis samo na gornju stranu, ceo oblepiti je nemoguca misija za amatere.

Ja inace planiram da zalepim na gornju stranu do bocne nalepnice, sutra, mozda prekosutra ... i tako vec dve god. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS
Pre sat vremena, SkoMy je napisao:

Za tu zastitnu foliju iskreno nisam ni cuo, sada malo guglao i vidim da ljudi njome oblazu motore pa i cele automobile. Dobra stvar. Gde ona ima da se kupi i je razumna cena? Da mi folija za rezervoar ne ispadne skuplja nego tank torba :lol: 

I nesto razmisljam da li bi ona kuhinjska folija radila posao? Mislim naravno ne na onu alu vec savitljivu, providnu. Isecem komad koji mi treba i stavim izmedju, nekako lepo prijanja na sta god da se stavi a jeftina je..

Savet uvazavam, pre stavljanja ide svakako brisanje rezervoara i torbe ali folija eventualno kao dodatna zastita od grebanja :)

 

IMG_20180801_114002.thumb.jpg.a4cf0ecf711152d97920f7fa252b26b2.jpg

 

 

pre 49 minuta, Svaler je napisao:
Pre 3 sati, bdada je napisao:
Imate zastitnu providnu foliju,kada se zalepi nista se ne pozna,odlicna stvar i za zalepiti na masku,prednji blatobran ... stiti lak i farbu zasta je i namenjena.

А каква је за лепљење с обзиром да је резервоар мотора крив на све могуће и немогуће стране? Бар код мене...

Ta folija koju vi spominjete nije ni malo jeftina oko 1000,00din 1m2 ali je sex zalepi ti je... e sad moze da se iseku parcici gde nalezu magneti pa tu zalepiti foliju. Sobzirom da tank torbu, bar ja, nosim dva ili tri puta godisnje ne znam koliko se isplati sve ovo i to meni koji se bavim folijama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Sto se mene tice, poslusacu ljude iznad i pre koriscenja brisacu rezervoar i donji deo torbe jelenskom ili mikrofiber krpom. Pored toga eventualno mozda isecem parce kuhinjske folije koju sam gore slikao i stavim je izmedju torbe i rezervoara.

To mu je to. Kupljena je da se koristi i da me sluzi a ne ja nju :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja