Jump to content

Moto Zajednica

Udes kod Požege

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja moram da ti napisem jos jedno, u nadi da ce da ti pomogne...

Kada sam izgubio oca, morao sam biti glavna figura i stub porodice jer sam "najjaci" iako sam najmladji. Pri tom sam vec ziveo sam dugo i sam se snalazio. I tako sam ja izneo ocevu smrt stoicki i drzao sve konce. To je bilo 2010., a ja se vec 7 godina borim sa post treumatskim stresom, napadima panike i ostalo. Tacno godinu nakon svega me je stiglo to sto sam bio "jak". 

Isteraj sve sto te boli, placi, vici, sta god da te trenutno stize izbaci, razgovaraj o tome... ali nemoj da potuskujes jer ce da te saceka kasnije. 

Budi pribran i nemoj da tones ali nemoj da sabijas u sebe. Zelim ti svu srecu i snagu da se iz ovoga izvuces koliko je to moguce, u smislu da shvatis da je tako moralo da bude i da krivca za to nema. 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Slučajno sam pričao sa prijateljem koji je čekao u koloni kad se ovo dogodilo i ne znam šta bih rekao... Žao mi je devojke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja Sam uvek za otvorenu komunikaciju. Ali u ovakvim slučajevima sa tragičnim posledicama i najvećim mogucim gubicima gde je čovek izgubio verenicu, majka i otac svoji ćerku, nekad je bolje čula-kazala varijante zadržati za sebe. Neke neosnovane priče mogu ucesnike u nesreći jako da povrede a to je bez ikakve potrebe.
Iz poštovanja prema kolegi i njegovoj pokojnoj verenici dozvolite da nadležni odrade svoje bez dobacivanja sa strane.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja