Jump to content

Moto Zajednica

TD#8 i "Trackday.rs Challenge", 2. Septembar 2018.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)

Rekla mi Honda da je nikad nisi ovako mazio dok je bila kod tebe :Bandolero: Srafim skoro svaki dan i bas mi je super "fun" :lol2:

20180801_194552.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
pre 10 minuta, ShoneGood je napisao:

Da li ćemo moći da računamo na mašinu za zamenu guma ili ne? Čisto radi organizacije ... 

Mobilni vulkanizeri koje smo pronašli uglavnom ni ne rade motocikle, a jedan koji ima nastavke nema majstora. Tražimo dalje...

 

Ako neko poznaje mobilnog vulkanizera koji radi zamenu moto guma, javite nam kontakt. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
Just now, Pablo said:

Mobilni vulkanizeri koje smo pronašli uglavnom ni ne rade motocikle, a jedan koji ima nastavke nema majstora. Tražimo dalje...

 

ok hvala ... :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Info: timovi za TD Challenge se polako prijavljuju. Imamo već 4 prijavljena tima i još nekoliko u najavi... Požurite, mesta ima za 20 timova ukupno. 

 

Za td8 prepodnevni termin, trenutno je popunjeno 10ak mesta. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Zaklopača
  • Motocikl: Aprilia RSV 1000 SP ´01

@severian

ako stavimo u prijavu kao treći, opcioni, motor od 1000 (doduse 92 kw) automatski smo u hiljadu klasi?

...ima li šanse za kasnije ispravke prijave?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5729 postova
5 minutes ago, severian said:

Nefer prednost, ne morate da menjate transponder :P

Da ali moramo da dolivamo gorivo i menjamo tockove pa ti vidi kakva je to prednost :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Pozdrav, da li mozete da objavite spisak ekipa ... cisto da budemo jos vise napeti :) a i da znamo koga cemo juriti a od koga bezati :) ... Hvala :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Da napisem neku budalastinu odgovorili bi mi istog momenta ... Ali ako pitam jednom, pa mensnujem (serem se u engleski) organizatora i pitam ponovo, pa posaljem mail i niko mi ne odgovori ali ne meni vec nama trojici ljudi koji cekamo potvrdu uplate .. prosto ne znam sta da napisem i mislim. Da li da se i dalje pravim mrtav i cekam elektronsku potvrde koja kaze da cu je dobiti u roku od 24h a proslo je tri dana, ili da jedem govna i pravim od sebe budalu. Razumem da je Open day i da nisam jedini na svetu bla bla ... izgovor, opravdanje, ukazivanje i napusavanje s vase strane ... Nisam vas pitao da li cete obezbediti trakice za transpondere pa da je hitno da mi odgovorite vec vas pitam u ime Tima da li smo prijavljeni ... Toliko ... I ne misam nervozan ....

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: YAMAHA R1 RN65

Ista stvar i kod mene, 6 dana čekam odgovor na mail o doplati kotizacije za trackday challenge ekipu...Pa bi bilo lepo pre godišnjeg odmora da mi se odgovori????

Pozdrav

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 20 sati, ShoneGood je napisao:

Da napisem neku budalastinu odgovorili bi mi istog momenta ... Ali ako pitam jednom, pa mensnujem (serem se u engleski) organizatora i pitam ponovo, pa posaljem mail i niko mi ne odgovori ali ne meni vec nama trojici ljudi koji cekamo potvrdu uplate .. prosto ne znam sta da napisem i mislim. Da li da se i dalje pravim mrtav i cekam elektronsku potvrde koja kaze da cu je dobiti u roku od 24h a proslo je tri dana, ili da jedem govna i pravim od sebe budalu. Razumem da je Open day i da nisam jedini na svetu bla bla ... izgovor, opravdanje, ukazivanje i napusavanje s vase strane ... Nisam vas pitao da li cete obezbediti trakice za transpondere pa da je hitno da mi odgovorite vec vas pitam u ime Tima da li smo prijavljeni ... Toliko ... I ne misam nervozan ....

Godišnji odmori su i nama, a u toku jesu OD (koji nose trivijalne stvari, kao što su recimo da neko mora da dođe i pripremi npr suncobrane i ostalo, koje Navak za OD ne obezbeđuje, a čini mi se da se oni naši plavi rado koriste... Npr ti :D )

 

Nikada ni jedna uplata nije ostala neproknjižena za 7 godina, do trke ima više od 3 nedelje, zaista nema razloga za nervozu. Potvrde će stići.

 

I jedna lična opaska: ako želiš odgovor, molim te upotrebi odgovarajući ton. Ovo odozgo zaista nije ok i nepotrebno opterećuje komunikaciju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Takođe, imamo i još dve neobavljene refundacije za TD7. Za obe su inicijalno poslati pogrešni brojevi računa, tako da refundacije nisu izvršene kada je to rađeno sistemski za sve. Naknadno smo dobili ispravne račune i refundacije će naravno biti izvršene, no sada taj posao čeka da dođe na red, jer ga kao i uplate radi samo jedan čovek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
4 hours ago, severian said:

Godišnji odmori su i nama, a u toku jesu OD (koji nose trivijalne stvari, kao što su recimo da neko mora da dođe i pripremi npr suncobrane i ostalo, koje Navak za OD ne obezbeđuje, a čini mi se da se oni naši plavi rado koriste... Npr ti :D )

 

Nikada ni jedna uplata nije ostala neproknjižena za 7 godina, do trke ima više od 3 nedelje, zaista nema razloga za nervozu. Potvrde će stići.

 

I jedna lična opaska: ako želiš odgovor, molim te upotrebi odgovarajući ton. Ovo odozgo zaista nije ok i nepotrebno opterećuje komunikaciju.

 

... :)

Smatram da je legla uplata, da ste evidentirali pretplate mojih kolega iz tima i da neci biti daljih nedoumica oko naseg ucestvovanja na Challengeu ...

Vidimo se na stazi. Hvala na odgovoru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo i spiska timova, učesnika i motocikala:

https://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-challenge-02-sep-2018/

 

Koliko vidim, još uvek nemamo nijedan tim prijavljen u 600 rookie klasi, pa eto prilike da neko osvoji pehar na maaalo lakši način. :D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Opet ne videh nikakav info za publiku. Ulaz je slobodan, šta, kako, gde? Nikad nisam bio tamo gore, a nesto se mislim da svratim da vidim kako to izgleda uživo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: s1000rr

Pozdrav drustvo, imam drugara koji bi vozio na Navaku 02. Septembra, ali nema ekipu .. Vozi Yamahu r6, vreme na Navaku oko 1:32 po krugu.

Ako se nadje neko mesto, javite. 

+381 66 9421 781 Igor. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre sat vremena, vasa.93 je napisao:

Opet ne videh nikakav info za publiku. Ulaz je slobodan, šta, kako, gde? Nikad nisam bio tamo gore, a nesto se mislim da svratim da vidim kako to izgleda uživo...

Ulaz je slobodan. Od 10h je td, prepodne. Popodne je TD Challenge. 

 

Publika će, premijerno, biti smeštena na bedemu, sa koga je odličan pregled gotovo cele ili cele staze (zavisno od mesta).

 

Detalji satnice na Trackday.rs . Lokacija: Subotište, blizu Pećinaca (prati table "Navak" od AP). 

 

Poz! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja