Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX750 H - Problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav. Juce mi se pojavio ovaj problem sa motorom... Prvo nije hteo da upali odmah, okej bio je hladan i sve ali morao sam 4-5 puta da zaverglam a ler gas je bio namesten lepo. Onda uz pomoc sauha sam upalio, i pocelo je ovo da se desava, iz auspuha se cuje pucanje, stalno, malo sam vozio i opet se cuje i u voznji se cuje na malim obrtajima, i kada mu dam gas na leru on se ugasi. Kada se zagreje pali bez problema. Moze li mi neko reci otprilike u cemu je problem, svecice, karburatori? Imam i snimak, bas se cuje. Ako neko moze da mi odgovori, da znam gde da trazim problem. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Meni se desila slicna stvar (bilo i malo dima) vratio se sa voznje,nasuo gorivo i ostavio par dana,posle isti simptomi.

Istocio gorivo i nasuo "sveze" (MOL) i motor proradio normalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Svecica neka okida, ili neki kabal za svecku probija. Mozda i kontakt na istima, ili kontakt kabla i bobine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850
pre 20 minuta, SHOKLA je napisao:

Svecica neka okida, ili neki kabal za svecku probija. Mozda i kontakt na istima, ili kontakt kabla i bobine.

Da probam da zamenim mesta svecicama, pa onda da probam? I kako da vidim da li kabam probija? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Upalis motor i jedmo rukom uhvatis za kabl svjecie,  a drugom za ram motora, pa ces znati jel probija kabl. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ili u mrklom mraku posmatras kablove dok motor radi, i vidis da li neki probija/varnici negde... Ili nadjes majstora koji to zna da uradi, ili nadjes drugara koji nema pojma, i das mu da uradi ono sto ti je Utjerivac opisao...  :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850
pre 44 minuta, SHOKLA je napisao:

Ili u mrklom mraku posmatras kablove dok motor radi, i vidis da li neki probija/varnici negde... Ili nadjes majstora koji to zna da uradi, ili nadjes drugara koji nema pojma, i das mu da uradi ono sto ti je Utjerivac opisao...  :-P

Hahaha, dobro. Hvala vam momci. Naci cu nekoga kome treba da se dopune baterije,hehe. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja