Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc nekog kolege iz Nisa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Da li ima neko od kolega iz Nisa ko bi mogo ovih dana da mi pogleda ovaj motor https://www.polovniautomobili.com/motori/12731570/suzuki-bandit-1250i-abs

Ja sam se cuo sa vlasnikom, njemu odgovora svaki radni dan posle 15h i vikednom kad god.

Vlasnik nema servisnu knjizicu, kaze da je motor u prvoj boji i da su gume i lanac i lancanici odlicni kao i diskovi i plocice pa ako neko ko je u blizini moze da pogleda kad bude imao slobodnog vremena bio bih zahvalama kolegi.

Pozdrav,

Dusan 064/361-95-20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ej pa ne javih jer nemam jos sta ali nadam se bice uskoro.

Bio sam u Nisu da pogledam taj motor onog vikenda kada si ti bio na moto skupu pa te zato nisam cimao jer si reko da neces biti tu.

Motor je skroz ok ali sam ostavio vremena da sacekam jos malo ako se jos nesto pojavi i naleteo mi je jedan u Svajcarskoj sa boljom opremom tako da sam se odlucio za njega i kupio ga. Jos uvek je na carini pa nemam ni slike ni utiske jos uvek ali nadam se da ce biti predstavljen ovde uskoro. Inace i ovaj u Nisu je bas dobar i dosta povoljan samo sto nema bas bas nista od dodatne opreme, kao iz fabrike kada je izaso.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

@tatkonadzeja Auuuu pa cestitam za prinovu. Obavezno fotke kaci kada stigne, pa ako te nekada put nanese kroz ili blizu Nisa, javi se (imas broj), pa da zalijemo motor :cirka2::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja