Jump to content

Moto Zajednica

Karburatori

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Stari Banovci
  • Motocikl: Honda Deauville

Zdravo drugari,

Novi sam na forumu,od danas.Citao sam vasa vidjenja o Deauvill-u i koliko sam video ja imam najduzi staz ,nekih 9 godina je imam.

Do sad nisam imao problema. Jeste da joj nedostaje jedno 40 konja..ponekad, ali to onda ne bi bio ovaj motor.Sve zavisi od potreba.

E sad dolazi ono "ali".Od pre 3-4 godine jedan mi je majstor na servisu rekao da bi trebao da mi ocisti karburatore i nasteluje..ja pristanem,platim i zaj... se.

Od tada mi motor slabije pali,hladan treba da se pomolim i pogodim kako i koliko da povucem cok.Kad sam video koliko je sati sledce godine odem kod drugog, po preporuci.

Ovaj kaze da motor pali kao mina i da ne mogu ja da povlacim sauh kako ja mislim do kraja,nego moram da naucim gde i koliko i kada..doktorat.

I tako ti oni mene ubede da sam tupav, a da je ono sto sam do sada radio bilo pogresno, a radio sam sledece:

Hladan start,povucem skroz sauh,motor kresne iz prve,zavrti se negde oko 2 hiljade,ako je hladno vreme polako ga vracam,ako je toplo vreme posle 10-20 sekundi vratim i on radi.

Ove godine ne mogu da ga upalim uopste..kresne, ugasi odmah..vratim sauh..kresne i ugasi odmah..i tako mucenje.A i poceo je da trosi sumanuto.Do pre dve godine ispod 5l na otvorenom,prosle godine oko5,5 a ove 6,5l.

Moje pitanje je sledece, da li neko u ovom je.. gradu zna nekog je... og majstora koji zna da podesi je...e karburatore i nasteluje masinu.

Hvala svima unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Stari Banovci
  • Motocikl: Honda Deauville

Izvini prijatelju sto se nisam javljao,nisam bio u Srbiji..

Nisam resio problem. Probao sam ovih dana ali je bas lose stanje,c ak se desilo da puca pri prvom paljenju. Ocigledno ima jos neki problem osim karburatora.Probacu ovih dana da stupim u kontakt sa Bokilicem.

Da li ti imas mozda neki predlog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja