Jump to content

Moto Zajednica

Kakav je ZT-70(Z Tech)

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav,nov sam ovde.Zanima me da li je neko imao iskustva sa modelom ZT-70 koji je Madjarskog porekla,motor lepo izgleda i cini mi se da je dobar pa sam razmisljao da ga kupim.

image.png

image.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Požega, Srbija
  • Motocikl: Suzuki DRZ400s, Suzuki V-Strom 800DE

Zanimljivo izgleda, i agregat koji je neka kopija Honde Cub zanimljivo deluje, ali iskustava i pregleda na internetu nema. Nesto sam uspeo da pronadjem kod madjara po Ytubu, i to je to. U svakom slucaju i ja sam pomisljao da ga kupim kao drugi motor za svrljanje po lokalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Z-TECH ZT 70

Ja sam ga kupio početkom avgusta i do sad sam prešao 3500 km tj. vozim ga svakodnevno, čak sam putovao i po 80 km. u cugu bez ikakvih problema. Za sada sam prezadovoljan kako me služi. Mali je potrošač, ne prelazi više od 2 L / 100 km. Mala primedba je na startnost i snagu pri većim uzbrdicama a mene da kažem ima u gabaritima. :) To je kako su mi rekli "mana" 4T motora. Posavetovan sam da odradim kitovanje na 70 cc i da je onda to prava kombinacija za taj motor. 

Kupio sam ga prvenstveno zbog izgleda jer je taj neki retro fazon a inače nisam ljubitelj skutera sa tim malim točkovima. Ipak mislim da je stabilnije i bolje kad je točak veći.

Dodao sam mu dodatna svetla jer nikako mi se nije dopala jačina fara koji je fabrički postavljen i drugari su mi napravili male bisage koje su po meni veoma korisne za svakojake stvari koje treba poneti.

Moj zakljčak je da je odnos cene i dobijenog veoma zadovoljavajući.

IMG_20181004_142631.jpg

IMG-0f5dee1a8d640bedfee44ba14baab754-V.jpg

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Jako simpatican motor, kao sto kolega kaze, u retro stilu. Prvi put kada sam ga video u oglasima pomislih:"Kombinacija copera i Tomosa" xD

Ali bas ima neki svoj smek i ako kolega nije imao problema sa njim, vredi ga kupiti.

Kod svake 4T masine, 50 kubika ili bar 90%, problem je voznja uz brdo, pogotovo iz mesta. Ako je klasicna gradska uzbrdica, nije nikakav problem, ali opet, dobije se malo pouzdaniji motor od 2T koji bolje ide ali prdi, pa rastura default_1oda.gif

U svakom slucaju, dopada mi se ovaj model, ako ga budes kupio, obavezno objavi svoje utiske u vezi sa njim.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

A cena je? I gde se to ima kupiti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Jel ovo kina pravi?

meni izgleda kao stariji brat tomos automatika,ciji su roditelji tata tomos T15 i mama apenac 4 :)

Uglavnom,nikad video ni cuo...

 

nego,sta pomisli onaj ko ti dolazi u susret nocu,kad upalis ove 2 led lampe i far?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Z-TECH ZT 70
On 11/19/2018 at 6:12 PM, miksamgm said:

Jel ovo kina pravi?

meni izgleda kao stariji brat tomos automatika,ciji su roditelji tata tomos T15 i mama apenac 4 :)

Uglavnom,nikad video ni cuo...

 

nego,sta pomisli onaj ko ti dolazi u susret nocu,kad upalis ove 2 led lampe i far?

Ne znam šta pomisle ali ja sam progledao. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja