Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TT - R 250

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Ni kriv ni duzan kupih ovu vrlo rijetku vocku. Slucajno naletih na frisak oglas i ne mogoh da odolim mada mi realno i ne treba , vec imam dva slicna motorica, DR 350 i KLX 300. Iskreno nisam ni znao da postoji ovaj model 250. Presudno je to sto ima anlaser pa kada stane u brdu ili blatu nema kurblanja i gledanja u pasulj da li ce upaliti, stisni dugmence i vozi. Gledao sam na netu u Svedskoj, Njemackoj i Svici nema ni jedan na prodaju , bas rijedak model. Malo podataka sa neta.      250 ccm, 28 hp , tockovi 21-18, plasticni rezervoar 10,2 litra, tezina 113 kg. Ako neko ima kakvo iskustvo sa istim neka ga podijeli.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6 (2).JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

11.JPG

12.JPG

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Iskreno nece ni kod mene, planova je puno ali vrenena ni malo.:jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Perfekcija, čestitam. Nekako mi je na fotkama u oglasu izgledalo da je rep podizan? Nadam se da mi se učinilo. Odličan, multipraktik motor, voleo bhi jednog :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Hvala,to su moje fotke ne iz oglasa a rep nije diran, samo su stitnici za ruke promjenjeni i ima nosac gps-a, sve ostalo je original.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Da 2240 km. Ima ovdje puno motora sa malo km, cak i iz 80. 90. moze da se nadje  motora sa par hiljada km. Svedi imaju malo drugaciji pristup motorima i mnogo njih ima motor a ne voze skoro uopste. Ja licno sam prosle god sa KLX-om napravio 70 km sa DR-om jos i manje . Ako si sumnjicav ne , ne trebas biti nije prevara a nisam ni trgovac, kad kupujem ciljam dobro i nista ne prodajem.Uzdravlje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja sam gledao jednu iz okoline Bora pre nego što sam kupio XT.

Takođe mi na slikama iz oglasa rep delovao podignuto.

Na kraju sam odustao jer bih je razbucao po off-u a redak i nemam predstavu kako za delove.

Ali mi se BAŠ BAŠ sviđa motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Eh da se pojavi par dana ranije mozda bih je tebi prepustio, ne bi se pokajao sigurno, ali dobro bit ce prilika. Mene je poslije prve voznje kupila i napravismo ugovor u kojem rastava nije opcija. Mnoooooogo simpatican motoric bas za ono sto ti i tvoji drugari vozite, ma vozi se kao bicikl a ima signalizaciju i moze i u civilizaciju. Mnoooooogo dobra igracka. Ova moja je 2002. god  tako da dijelova ima koliko hoces a ima i kuci u BN doooobra Yamahina prodavnica a sasvim slucajno moj drugar je vlasnik.Pozdrav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Stvarno lep motor! 
Iskoristiću temu da postavim pitanje. Dobar drugar je skoro kupio isti takav motor i otkazao mu je CDI. Motor upali i ide par km dok se ne zagreje, onda se ugasi i dok se ne ohladi neće da upali. Majstor kaže CDI jer su sve ostalo probali. E sad, on je našao za neku normalnu cenu u Grčkoj ali stiže tek za mesec dana. Propašće mu najlepši deo sezone i odmor. Da li  postoji neko brzo ili prelazno rešenje? Hitno?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Stvarno nemam pojma , mozda na Ebay a iskreno nisam bas siguran da sam u potpunosti razumio pitanje. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Nije teško da se nađe, sve što je našao stiže za minimum 20 dana. Cene su različite, ali cena nije ni bitna u ovom slučaju, jer nam treba rešenje koje će doći za par dana... :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Servis tog CDI-a.

Najteze je otvoriti ga, i ocistiti od smole.

A sto se tice kvarova, najcesce bude hladan lem.  Evo nekog nasumicnog linka sa youtuba: 

 

 

 

Moze se desiti da su ti i kondezatori otisli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Dao je nekom autoelektričaru koji će da pokuša to da sredi. 
CDI su kritični kod svake TT, bez obzira na podmodel i kubikažu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja