Jump to content

Moto Zajednica

POMOZIMO SVI ZAJEDNO NAŠOJ POVREĐENOJ BRAĆI KOLUBAJKERIMA BELOM I ERSKOM

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Bajkerska Republika Čokanlija...
  • Motocikl: Trike
U subotu 14 jula popodne u Petrovcu na Mlavi nadomak moto skupa MK Midnight Riders-a (MAS)
desila se strašna saobraćajna nesreća u kojoj su provređena na motociklu naša voljena braća Beli i Erski Kolubajkeri.
 
Nakon obavljenih operacija sledi im period oporavka koji će nadamo se biti brz i uspešan.
Njima dvojici je potrebna naša moralna podrška i molitve, ali i finasijska pomoć koja će im pomoći
da sa svojim porodicama prevaziđu ovaj težak životni momenat. Njih dvojica nemaju stalno zapošljenje
pa samim tim ni stalne prihode niti bolovanje a lečenje koje tek počinje će sasvim sigurno dosta da košta. Brojni prijatelji koji sve ovo znaju i žele da pomognu su insistirali da se otvori poseban namenski i zajednički žiro račun na koji bi se uplaćivao novac za njih dvojicu i to je danas uradio predsednik
Moto Asocijacije Srbije.
 
Broj namenskog žiro računa na koji možete uplatiti humanitarnu pomoć je:
160 - 5810200048610 - 86
SVRHA UPLATE - UPIŠITE ,,POMOĆ ZA BELOG I ERSKOG"
UPLATILAC - MOLIMO VAS DA UPIŠTE VAŠE CENJENO IME ILI IME VAŠEG CENJENOG MOTO KLUBA KOJI IM POMAŽE
 
P.S.
Drugari želimo da što pre uživamo u našim šalama držite se uz vas su prijatelji i svi članovi najveće Moto Asocijacije Srbije!

 

17522692_795574080597980_7501954197018535001_n.jpg

 

POMOĆ  ZA BELOG I ERSKOG - žiro račun.jpg

LINK ZA VIŠE DETALJA: http://forum.motoasocijacijasrbije.com/index.php?topic=12806.0

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

kao primalac sam napisao MAS. Valjda je bitan samo tačan žiro račun. Za poziv na proj sam napisao pomoć, jer elektronski nije htelo da prođe prazno polje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Meni nije trazio nikakav poziv na broj,izgleda da je racun u intesi pa mi samo ispisalo prenos na tekuci,bitno da se ljudi oporave,jel zna neko sta se desilo?

p.s.a jebote izreklamiraste mas i u ovakvoj situaciji,moš misliti predsednik masa otvorio racun:zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Meni je tražio, tj. pitao da li sam siguran da ne želim da upisem poziv na broj... tako da sam uspeo da priložim skromnu pomoć... 

 

p.s. čak mi je dozvoljeno da upišem naziv platioca: DonToni, BJB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja