Jump to content

Moto Zajednica

Ajde i ja da se upisem srecom ziv

Recommended Posts

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Kolega, brz oporavak vam zelim! Dobro se pripazite tih bolova i ukocenosti, na sve moguce preglede otidjite. Ne zbog odstete vec radi zdravlja! Ako se ne izleci do kraja, nego samo zaleci, za koju godinu mogu da se osete posledice, tad vise nema nazad.

Po opisu nastale stete na motoru, deluje da je taj udarac bio bas silovit! Ako imas neku fotku i voljan si da je podelis sa nama, okaci je.

Sto se tice pravopisa, kolega koji je zamerio jeste u pravu. Ne zameri, ali je dosta tesko procitati post kad recenice nisu izdvojene vec je sve zajedno. Veze nema sa nezgodom koju ste doziveli, ovo sam dodao kao dobronamerni savet.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

To je prometan put ali ispred nas nije u tom momentu bilo ni ispred nas ni u suprotnom pravcu nikog nekih 200 m jel motor je iz nase trake otklizao po padu dobrih 50-60m skroz na drugu stranu uz ivicu puta.Vozili smo se nekih 70 ne vise km/h tu je dozvoljeno 100 i odjednom tras.Ne zelim da ponavljam ogroman motor,ogromno stop svetlo,kofer sa reflektujucom povrsinom i na nama zeleni prsluci i na rukavima jakni sijajuce trake.Da je slep vido bi nas takve.Ili je bio pijan ili drogiran trece neznam kad nas je sa ko zna  kojom brzinom udario da nije bilo tragova kocenja i pola njegovih delova je ostalo u motoru.Ako oces bas detalje iz suprotnog pravca sam zaustavio dva auta mislim Kg i Ca table ljudi su stali i pomagali samo tako a iza ovog debila sto je pobego stali su Beogradjani koje sam isto molio da ukljuce sva cetiri zmigavca i zovu 192 i 194 na sta su me samo pogledali ,pa suprugu koja je bila pored puta odvucena i otisli na prvu .Sledeca je bila zena iz Jagodine sto sam kasnije saznao koja je ispala isto carica koliko je pomogla i koliko je bila smirena i stalozena.Ostalo je sve klasika sirene posle 20 min prvo hitna pa jos 10 min policija iz Batocine koja je bila u levku odatle nekih 1-1,5 km pa tek posle dobrih dva ,dva ipo sata uvidjajna ekipa iz Kragujevca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

A druze mozda jeste tesko za citanje ali ako je vecina procitala i shvatila i dala reci utehe i podrske isti  ne mora da mi izbacuje knjigu sa Srbskim pravopisom nego nek jednostavno od.... i preskoci post kao sto pametni ljudi i rade ako ih ne zanima.Ovaj post nisam izbacio sto sam se ja skrsio vec da i ovakva situacija moze da se desi ljudima i nedaj boze izgube zivot i da bez opreme nigde,ama bas nigde ne krecu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Slazem se sa time sto si napisao, samo m ti dadoh dobronamerni savet... brkas jer i jel (je l'), ne odvajas ne kod glagola, pa se covek (bar je kod mene to slucaj) mora vratiti nekad par reci u nazad da shvati gde je pocetak nove misli. No nije ni bitno, da se vratim na temu.

Zaista ne mogu da shvatim kako vas majmun nije skontao a sijali ste u fluo prslucima ba velikom motoru. Smeo bih da se opkladim da je bio mortus pijan!!!! Zato je i pobegao! Ja da sam na tvom mestu, advokat i ganjao bih ga najstrasnije. Pa jebem ti, mogao vas je poubijati i umesto da stane i pkusa da pomogne on pobegne. Joooj, pa tacno ga za treba teretiti za pokusaj ubistva! 

Za pocetak je najbitnije da vi budete OK, ali ne popustaj ni malo. Treba gov.o da snosi ozbiljne posledice! Svakom se desi da pogresi, udario vas je i to je katastrofa, ali brate da pobegne!!!! 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Znaci zakona i pravde u Srbiji vise nema.Na predlog tuzilastva lik dobio za dva krivicna dela 3 i 5 meseci uslovno cak ni dozvola mu nije oduzeta ni na 1 dan.Nema veze sto nas je razvalio ,pobego itd.Znaci od sad kad se nesto makar i priblizno desi silazim sa motora ubijam boga u tom nekom i nastavljam dalje!!Cuvajte se!!!

 

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Жалбе је могуће поднети на пресуду?

У сваком случају, сада приватна тужба да му се одере кожа са леђа обавезно.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Tvoj sledeci potez je da nadjes dobrog advokata koji radi nadoknadu stete ali odvoj vremena da se raspitas koji je dobar jer je to bitno. Potom privatna tuzba za nadoknadu za stetu, pretrpljen strah, tjelesne povrede i jos mozda po nesto. Ima da ga osuris, to mu je gore od zatvora pogotovo ako nema da plati. Tebi ce stetu izmiriti garantni fond,a njega ce ganjati godinama dok ne naplate sve.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
2 minutes ago, Zuba87 said:

Жалбе је могуће поднети на пресуду?

Zalbu ce svakako podnijeti tuzilac ali i njegov advokat. Osteceni nema nikakav uticaj na slucaj osim kao svedok

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Хвала на одговору, Игоре.

Колега каже да је на предлог тужиоца тако бедна пресуда донета, може ли се жалити, и има ли сврхе, на рад тужиоца?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Mozda je bila nagodba u pitanju, ne mozes se zaliti na rad tuzioca, bitno je da je on proglasen krivim sto znaci da mora obestetiti ostecenog.

Sad se ne smije propustiti prilika za privatnu tuzbu

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Priznao krivicu i to je to.I na sudu se prestavlja kao nezaposleno lice koje u 40 godina izdrzavaju roditelji.Pa neznam ni to da li ima vajde da ga gonimo privatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja znam slucajeve gdje su ljudi uzimali preko 100k km od lica koja nisu imala ni cvonjka, zapravo im to isplacuje garantni fond tj drzava, a njega kasnije jure. Sve sto nekad prevede na sebe bit ce mu oduzeto, znaci za njega igranka do kraja zivota. Raspitaj se kod advokata ne kosta te nista, a i oni jedva cekaju takav slucaj pogotovo ako se dogovorite da ima procenat

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja