Jump to content

Moto Zajednica

Ajde i ja da se upisem srecom ziv

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

U ponedeljak ujutru ja i supruga preziveli smo opasan udarac u nas od pozadi i zivi smo bozjom voljom i sto smo bili u full opremi i onaj ko kaze manji pa veci motor nije u pravu spasilo nas je sto je motor ogroman i sa tri ogromna kofera.Vracao sam se iz Kragujevca i na nekih 1km od autoputa udareni smo od pozadi od coveka koji je vozio audi Kg 121AS koji je po udaru stao izaso i pobego jos se bukvalno nismo ni zaustavili ni mi ni motor po asvaltu.Supruga zaglavila bolnicu dva i po dana i srecom samo je odrana je kao kombajn da je preso preko nje i modra po kukovima i ukocena  a ja bol u vratu i ugruvan prst .A majmunu je ostala tablica na licu mesta i pola delova od napred u autu kod mene u motoru.Motoru polomljen zadnji kraj koferi od siline udarca pukla je felna i fali deo od nekih 20cm bocne sine na kojima je auspuh zakacen otkinut je auspuh i katalizator i odrana je desna strana i popucale plastike zmigavac i jos sto sta plasticno.Zato pamet u glavu i stavite opremu i do prodavnice kad idete pa nek bude i sto stepeni napolju!!!Molim vas za to!!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Beži čoveče iz ove rubrike , nemoj da nas brecaš. :)

 

Najvažnije je da ste prošli bez težih posledica. 

 

Za to što vas je udario - manje, više ali za to što je pobegao trebalo bi da visi obešen za jaja na nekoj banderi pored druma kao upozorenje drugima.

 

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Oh dobro je kad nije bilo gore, a tog treba grupno da posetimo.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

majmun se sam prijavio ujutru sigurno da se istezni ili sta vec i neko ga vec naucio kako sam ga ja tuko i on zbog toga pobego samo zajebi se imam i svedoke za  dogadjaj i jos je reko kako smo zajedno bili u preticanju a nigde auta nije bilo u nasoj traci

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 7 minuta, Setac035 je napisao:

majmun se sam prijavio ujutru sigurno da se istezni ili sta vec i neko ga vec naucio kako sam ga ja tuko i on zbog toga pobego samo zajebi se imam i svedoke za  dogadjaj i jos je reko kako smo zajedno bili u preticanju a nigde auta nije bilo u nasoj traci

 

drago mi je da ste ipak zivi, a onaj kreten, .... e njega bi ja posetio po noci i rekao mu sve sto treba sipkom. A postoje ljudi koji to obave mesto tebe, .... tako da ..... na tebi je kako dalje

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
pre 23 minuta, Setac035 je napisao:

majmun se sam prijavio ujutru sigurno da se istezni ili sta vec i neko ga vec naucio kako sam ga ja tuko i on zbog toga pobego samo zajebi se imam i svedoke za  dogadjaj i jos je reko kako smo zajedno bili u preticanju a nigde auta nije bilo u nasoj traci

 

  Zanimljivo, al zašto nije odmah otišao u policiju da te prijavi da si ga tukao- nego tek sutradan ujutru ?  Sad i ti možeš malo da igraš njegovu igru, pa da kažeš da je verovatno bio pijan il drogiran, jer dok je bežao ševrdao je po putu pa si mislio da će negde da izleti . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

On je napustio lice mesta i tačka. Znači u startu se tereti za: 1. napuštanje  lica mesta nakon izazvanog udesa  2. nepružanje pomoći povredjenim licima 3. ne obaveštavanje policije i hitne pomoći 4. ne obezbedjivanje lica mesta do dolaska hitne pomoći i policije... itd   …..  Na tvom mestu ..odma bih angažovao dobrog advokata koji će da ga odere do kraja života. S obzirom da si u malom mestu.. nije isključeno da će da rade veze i vezice da te sjebu. Počev od korumpiranih policajaca i rodbinskih veza po tim malim mestima pa na dalje. Jop ako se ispostavi da je neki "Palmin" partijac, na...bo si. Zato odmah advokata...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

@dragan d

 

Druze, nije palmin, udes se desio na putu Batocina-Kragujevac.

 

Sta bih mu ja radio mamicu mu nistacku, skidali bi ga sa neke bukve. Da mirne glave ubijes govedo.

 

2002. smo imali udes, mamin sin (mama imala debele veze) nas oplete u Medni, presao u nasu traku nekom ojacanom ficom. Nas cetvoro prezivimo bez vecih posledica, ali klinja potegne veze i izvuce se, a osiguranje mu u stecaju. Od  50 000 din, sto je 2002. bila veoma fina cifra, uspemo da naplatimo 8 000. Moji pukli 42 000, cale resio da predje preko udesa i cinjenice da je pijandura mogla da nas pobije pod uslovom da nadoknadi stetu do tih 50 k. Na kraju mu je naplatio 3 puta vise, jbg skupo ga je kostao bezobrazluk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Odmah uzmi dobrog advokata. Nemoj cekati da te nasamare na bilo koji nacin. Posle je muka isterati pravdu. Advokat radi na procenat i to je najbolja opcija.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3972 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pođi ti odmah sad do njega, nemoj čekat zapisnik...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
16 hours ago, Setac035 said:

majmun se sam prijavio ujutru sigurno da se istezni ili sta vec i neko ga vec naucio kako sam ga ja tuko i on zbog toga pobego samo zajebi se imam i svedoke za  dogadjaj i jos je reko kako smo zajedno bili u preticanju a nigde auta nije bilo u nasoj traci

 

 

Pravopis-srpskog-jezika-Mitar-Pesikan_slika_O_13345893.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Haha 3
  • Tužan 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@- MILOŠ A - ne seri ! Čovek je doživeo težak udes, povređen on, povređena mu supruga, motor polomljen, adrenalin ga trese, maltene je još u šoku ( dobro je što je živ ), a ti mu tu praviš zamerku na pravopisu ! Ako nekad u životu doživiš neki ovakav udes - videćeš kakav će tvoj pravopis biti neko vreme posle udesa ! 

 

  @ - Setac035 - Idi ti kod lekara u vezi tog bola u vratu da te pregleda i da ti snime vrat . Povrede vratnog dela kičme su opasne i ne treba ih zanemarivati, a dešavaju se u udesima baš u situaciji kao što je tvoja ( kad te neko udari od nazad ). Bolje da sad možda nosiš kragnu na vratu možda mesec dana - nego da posle imaš probleme sa vratom ceo život ! A i valjaće ti za naplatu štete od osiguranja . 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Drumskalisica,Hvala druze  sreca sve je u redu samo ce da boli dugackoi da izgleda ruzno i odrano, a polomljeni su telefoni i meni i supruzi pa se izvinjavam sto sam lose kucao pa ovaj gore nije mogo da procita i nije me najbolje razumeo posle dva dana nespavanja,7 voznji na relaciji Kg-Ja,stresa,neznanja sta se desava sa suprugom jel nema pristupa u delu gde je hospitalizacija bolesnika u Klinickom centru u Kragujevcu,dva deteta  kuci itd.I HVALA MU NA PODRSCI I STO MI JE UKAZAO NA PRAVOPIS I DA MU SE VRATI !!!

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
3 minutes ago, Setac035 said:

Drumskalisica,Hvala druze  sreca sve je u redu samo ce da boli dugackoi da izgleda ruzno i odrano, a polomljeni su telefoni i meni i supruzi pa se izvinjavam sto sam lose kucao pa ovaj gore nije mogo da procita i nije me najbolje razumeo posle dva dana nespavanja,7 voznji na relaciji Kg-Ja,stresa,neznanja sta se desava sa suprugom jel nema pristupa u delu gde je hospitalizacija bolesnika u Klinickom centru u Kragujevcu,dva deteta  kuci itd.I HVALA MU NA PODRSCI I STO MI JE UKAZAO NA PRAVOPIS I DA MU SE VRATI !!!

Ahahaha pa isto tako si pisao i pre udesa :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Milose nema potreba da se raspravljam sa tobom niti te znam niti me zanimas covece u zivotu,ali i ja tebi da dam jedan prijateljski savet iako spamujemo temu, posto vidim da si vegan i da to lose utise na tvoje mozdane vijuge napasi mi se sto vise ..... i predji posle na meso jel ipak aminokiseline iz biljaka nisu potpune kao iz mesa!

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 12 minuta, Setac035 je napisao:

Milose nema potreba da se raspravljam sa tobom niti te znam niti me zanimas covece u zivotu,ali i ja tebi da dam jedan prijateljski savet iako spamujemo temo posto vidim da si vegan i da to lose utise na tvoje mozdane vijuge napasi mi se sto vise ..... i predji posle na meso jel iapak aminokiseline iz biljaka nisu potpune kao iz mesa!

Druže, želim vam brz oporavak i poslušaj Drumsku lisicu.

 

A neki ljudi imaju sreću da glupost nije smrtonosna. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
43 minutes ago, Setac035 said:

Milose nema potreba da se raspravljam sa tobom niti te znam niti me zanimas covece u zivotu,ali i ja tebi da dam jedan prijateljski savet iako spamujemo temu, posto vidim da si vegan i da to lose utise na tvoje mozdane vijuge napasi mi se sto vise ..... i predji posle na meso jel ipak aminokiseline iz biljaka nisu potpune kao iz mesa!

OK

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 656 postova
  • Motocikl: XTZ 750
pre 57 minuta, Setac035 je napisao:

 i predji posle na meso 

Odavno je taj na mesu, otpozadi...zato puno serenda po forumu

 

Tebi i zeni brz oporavak

  • Haha 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja