Jump to content

Moto Zajednica

CBR 900 RR

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Na prodaju Honda CBR 900 rr 1996 godiste sa pravih 36000 km.Motor je mom vlasnistvu 3 godine i za to vreme sluzio me je perfektno.Sve na motoru je tip top,prva boja bez ostecenja i lomova.Mali servis je uradjen pocetkom ove sezone mada od tada sam presao celih 300km sto je i glavni razlog prodaje.Lanac i lancanici su zamenjeni krajem prosle sezone.Honda j registrovana do polovine oktobra ove godine i na mom imenu je.Cena je 2200e,s tim sto ima prostora za dogovor i malu korekciju.Vise informacija putem telefona

064 580 98 20 Sava

6QzLYtV.jpg

11hUKz7.jpg

xXKBiDh.jpg

RdvCYP1.jpg

s489ntf.jpg

VdowuN8.jpg

F6ihhqF.jpg

6HN5790.jpg

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Lep motor! Trpi razno razne stilove voznje i vozaca. Ako je u dobrom stanju, kao sto je ovaj primerak moze se ozbiljno navozati njime. Sreca prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Hvala :) Motor je zaista bez greske,sa fabrickim auspuhom radi kao elektro motor..

Zaboravio sam da dodam da od dodatne opreme poseduje 12v uticnicu i duple ksenon farove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

A cime garantujes da je kilometraza prava?

 

(nije provokacija, stvarno me zanima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Kao prvo stanjem motora jer kad se motor pogleda uzivo vidi se odmah da li je kilometraza stvarna ili ne.Ja sam treci vlasnik s tim sto sam ja motor kupio od dobrog prijatelja kod kojeg je ova honda bila samo jednu sezonu jer je covek morao da je proda silom prilike a on je takodje kupio od svog prijatelja sa 18000km tako da se svi vlasnici poznaju i zna se istorija motora :) E sad sto ja motor prodajem sa tom "klasicnom" kilometrazom je malo nezgodno i tesko za poverovati ali opet kazem,treba pogledati motor uzivo i sve ce biti jasno 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 1 sat, savke je napisao:

Kao prvo stanjem motora jer kad se motor pogleda uzivo vidi se odmah da li je kilometraza stvarna ili ne.Ja sam treci vlasnik s tim sto sam ja motor kupio od dobrog prijatelja kod kojeg je ova honda bila samo jednu sezonu jer je covek morao da je proda silom prilike a on je takodje kupio od svog prijatelja sa 18000km tako da se svi vlasnici poznaju i zna se istorija motora :) E sad sto ja motor prodajem sa tom "klasicnom" kilometrazom je malo nezgodno i tesko za poverovati ali opet kazem,treba pogledati motor uzivo i sve ce biti jasno 

Da,ti si treci od kad je uvezen.:takoje:Uostalom ako je dobar i odrzavan koga bole uvce koliko je presao...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr
1 hour ago, sashac said:

Da,ti si treci od kad je uvezen.:takoje:Uostalom ako je dobar i odrzavan koga bole uvce koliko je presao...

Treci od kako je motor proizveden :takoje:Prvi vlasnik je gastarbajter,mogao je uvek sebi da priusti nov motor,ne znam sta tu moze toliko da bude cudno?

Moj prethodni Freewind je bio uvezen iz Italije,ovde sam bio cetvrti vlasnik a u It ko zna koliko ih je bilo i opet je motor bio top,jedn od lepsih ovde ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Znas kakvih stanja kao iz salona sam se nagledao sa 100 i kusur hiljada... stvar je u tome ko vozi i kako se motor odrzava, tako da ako nemas neki papir, racun, servisnu... sve se svodi na tvoju rec i tu postapalicu koju danas razni profili ljudi koriste pri prodaji:"garantujem"...

Osim toga, motor ti izgleda fantasticno i vredi svaki dinar!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Njegov drugar je kupio nov motor,tako da sigurno ima racun iz prodavnice 100%.To je dobra strana kupovine od drugara.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja