Jump to content

Moto Zajednica

Toyota Yaris - KUPUJEM

Recommended Posts

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pug 206 sam vozio 10 godina, i ne bih ga uzimao ponovo. To isto važi i za modusa, gledao ga i ipak nije mi legao. 

Što se tiče jareta, i dalje sam u potrazi za pravim, mislio sam da ću prošle nedelje završiti posao ali...

išao, gledao, dogovorio, ostalo da dodjem ujutru po auto i da završimo papire i lik me zove uveče da kaže da je prodao, dobio stoju, dve preko moje cene i prodao...kaparu nije hteo da uzme, dao mi reč da me čeka auto do ujutru...malo je reći da sam popizdeo >:(

 

U početku nisam hteo dizela ali ovaj 1.4d motorić me oduševio, tako da mi je on sada favorit, Danko druže bio si u pravu :)

 

Zvao danas za ova 2 komada:

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12896652/toyota-yaris-14-d4d-nova

 

Ovu plavu prodaje Gumeni iz Loznice, mozda ga neko i zna, navodno vozila svestenikova zena, nov, nov , nov :D  Ne mož' biti 2003 nikako.

Ako neko zna nek rekne koju, da ne vozam džabe do Loznice.

 

Ovo je druga, iz Smedereva. Izgleda mi korektno na fotkama, mada mi je cena niska. I za nju kaže da je nov, nov, nov :D 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12896566/toyota-yaris-14-d4d

Ako neko zna ili je iz Smedereva da baci oko na auto.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pazario sam jarence.

Trebalo bi sutra da ga doteram kući. Ipak sam se odlučio za 1.4d motor. Kad sam prvi primerak probao sa tim motorom, nisam više gledao benzince. 

Hteo bih odma' da mu odradim mali servis, koje ulje savetujete za ovaj motor? Jel Eneos 5-30 ok?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Koje godište, kilometraža, koliko si platio?

Obavezno uradi dijagnostiku, da vidiš u kakvom su stanju dizne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Godište 2004, plaćena 2500 eura.

Kilometraža na satu je 174000 km. Od svih primeraka koje sam pogledao ova ima daleko najočuvaniji enterijer. Sedišta nisu izlomljena, bokovi odlični, nema rupa od cigareta, tapaciri čitavi, nebo očuvano. Nadjoh i nalepnicu od zamene ulja, poklapa mi se sa vremenom i kilometrazom.

Iskopirao sam ital.saobraćajnu, vozilo devojče ( Laura ), nadjoh je na face-u. Pa se mislim da je priupitam u vezi auta i km ili bolje da ne čačkam mečku :D

Sutra ću da joj odradim ulje i sve filtere, a ovo za dijagnostiku moram naći ko ima za japance.

Jel su dizne problematične ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Dizne nisu problematične, ali bi ih valjalo iskontrolisati, prosto da znaš u kakvom su stanju.

Ako želiš, javi se na pp, mogu da ti preporučim dobar i pedantan, a relativno povoljan servis za Toyotu, da ne reklamiram ovde.

 

Neka te sa srećom služi, sigurno ceš bidi zadovoljan, to je jedan od najpouzdanijih automobila...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 5.9.2018. at 15:33, Milos_ je napisao:

Dizne nisu problematične, ali bi ih valjalo iskontrolisati, prosto da znaš u kakvom su stanju.

Ako želiš, javi se na pp, mogu da ti preporučim dobar i pedantan, a relativno povoljan servis za Toyotu, da ne reklamiram ovde.

 

Neka te sa srećom služi, sigurno ceš bidi zadovoljan, to je jedan od najpouzdanijih automobila...

Odmah iza Pancevca? I ja sam tamo terao Yarissa na servis, da ne reklamiram. :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Alal vera! Pratim ovu temu od pocetka i cekam da pazaris nesto napokon. Sve mi se cinilo da ce da ode duboko kao tema "problem sa gasom" :jee:

U zdravlju je navozao! :sampion:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Kolega vozi d4d ... ja sam znao da malo trosi ali da auto trosi ispod 5 u gradu to stvarno nisam znao. Meri metoda cep-cep i krece se od 4.2-4.7 . Relacija je Labudovo Brdo - Ledine. A realno je zvrk ...
Sigurno ces biti zadovoljan.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Videcemo za potrosnju, nisam stigao da istestiram, pobeg'o sam na odmor :))

Sipao sam do čepa, pa ću da napisem za par dana dok je izvozam kakva je situacija. Bio bih zadovoljan i sa litrom više nego što kaže tvoj kolega.

Ima super ubrzanja za tako mali motor, to mi se baš svidja. U odnosu na recimo peugeot 1.4 hdi čini mi se da je mnogo bolji i oštriji. Menjač je mogao biti bolji, precizniji.

Zamenio sam ulje i filtere, i oba pk kaiša. Filteri su bili sačuvaj Bože, crni k'o ugalj :((

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Kojih par dana,par meseci se vozis sa punim :)
Salim se malo.
Realnije je da ce biti litar vise jer ovaj vozi po ps-u,ne prelazi 60kmh,ali svakako je potrosnja mizerna.Generalno je za svoju klasu odlican. Mozda sam ja sentimentalan, ipak 6 godina nije malo,nikad necu prezaliti taj auto.
Ako nije zgazio 500 000km uz redovno odrzavanje ce pruziti visegodisnju eksplataciju bez ulaganja osim redovnog.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
On 11.9.2018. at 20:13, slobasuper9 je napisao:

Kojih par dana,par meseci se vozis sa punim :)
Salim se malo.
Realnije je da ce biti litar vise jer ovaj vozi po ps-u,ne prelazi 60kmh,ali svakako je potrosnja mizerna.
Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 

Evo jedan osvrt apropo potrošnje jareta.

Prešao sam nepune 2000 km, dva puta sam merio potrošnju po sistemu punjenje do vrha, dok ne počne da preliva gorivo iz rezervoara :))

Prvi put na predjenih 800 km, potrošnja je bila 4.9 litara. Bilo je i autoputa, magistralne, a i lokalne vožnje.

Danas sam posle predjenih 650 km, sipao 28 litara goriva i prosek je ispao 4.3 litra. Na ovih 650 km polovina je bila magistrala, vožnja do BG, a druga polovina su lokalne vožnje. 

Eto, to su moja iskustva oko potrošnje.

Autić je k'o zvrk i mislim da ćemo se dugo družiti osim ako ne uleti noviji model :))

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Ako ima neko ili nekog dobrog prijatelja da ima yaris 1.0 u odlicnom stanju voljan sam da kupim..moze 3 moze 5 vrata nbt klima obavezno bitno je da je dobar..2000 2002 god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Ne igra mi ulogu ni zbog registracije a i same moje relacije su jako kratke uglavnom tako da mi 1.0 igra ulogu veliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Za 1.0 je meni bila 16 000 registracija sa zelenim kartonom,tada je tehnički bio 1000rsd. Ne znam koliko je rega za 1.4 d4d? To je ista kategorija kao 1.5dci tako da dodje oko 24000 ja mislim da sam toliko platio za moj 1.5.
Stim što je 1.0 povoljniji za održavanje od dizela,a ako se vozi na kratko bolje je rešenje od dizela.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja