Jump to content

Moto Zajednica

Toyota Yaris - KUPUJEM

Recommended Posts

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ne znam prodavca ali znam da sam sad pregledao slike 19x.
Ja sam mog Yarisa prodao u februaru i u fazonu sam,dosta je,prerastao sam ga,mora "bolji" auto da se ima,zivot ide dalje....
Sad ovo kad sam video,ovo nestvarno stanje....ne znam sta da kazem...
Izmamio mi je potisnute emocije...nikada ga necu prezaliti.

Vidi se da je odradjen ozbiljan car detailing,zastita laka,poliranje itd...
Ako stvarno ima 90 000 km ,onda je to bingo ! Kolega je skoro uzeo isto 1.4 d4d 2003 godiste restajling,covek je odusevljen. I auto zaista trosi u rasponu od 4-5l. Ako je sve kao sto se vidi na slikama i ako ga kupis siguran sam da ce ti mnogi zavideti.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Namazao ga je domaćinski, nije štedeo :))

Farbao mu je prednji branik, kaže sve ostalo u fabrickoj boji. Videcu kad odem tamo, ima i dizalicu pa da pogledam odozdo.

Čini mi se i da je volan odradjen, bem li ga.

I godiste mi ne ide da je 2003, pre da je 2002 po nekim detaljima. Kilometraža je da kažemo diskutabilna :))

Gume su lošije i kaže da nema drugih ulaganja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Digni na dizalicu i lepo pregledaj ispod. Auto je očuvan i pri tom jako jako lepo sređen. Agregat opran, malo lutrije mora biti :) Za te pare ne sme grešku da ima.

 

Da dodam,

 

pogledaj auto, idi kući, razmisli malo i odlući. Bez žurbe. Ja iskreno ne verujem u kilometražu. Za tih 90000 ne bi smeo da ima tragove korišćenja.

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Od 2003 pa na dalje treba da ima farove sa "suzom",znaci restajling treba da bude. Od tog modela je priizvodnja prebacena u Francusku i one su navodno malo losije.

Ono sto je sa Svajcarcima fora je da oni gledaju datum prve registracije i to gledaju kao godiste. Tako sam ja za Vita w638 platio carinu za model w639 jer je prva registracija 2004 u CH. A kasnije na amss ga vrate na 2003 sto se vidi u coc dokumentu. Tako da ovaj yaris je verovatno ozvorno 2002 ali je prva reg 2003 pa ga tako predstavljaju.

Sto se tice volana,nestvaran je,ali deluje original. Malo je tesko da ga urade ovako da je isti kao original,a znam da je isti moj brat ima yarisa sa ovakvim volanom. Na 90 000 i ne treba da ima znakove habanja ali ovaj je nestvaran bas.
I da je radjen,ko ga jebe,to je samo volan.
I da je km vracena za duplo i to je ok...
Ja sam uzeo Daciju 2014 godiste ima vec 150 000 km...
Ako je dobar generalno kao i da je bito 60 000-90 000-143 000-164 000 km to su samo brojke sa kojima se prodavci igraju...

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ako bude vremena sutra, provozacu se do KG. 

Pogledao sam još par komada, i svi su bili u srednjem do srednje žalosnom stanju, baš potrošeni.

Najbolja koju sam gledao je jedna crna 1.3 iz BG, 2005, traži 3 soma za nju, previše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 744 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Što ne uvezeš preko nekoga?Ako si merklija,a pri tome hoćeš siguran primerak....?Žex,Ljuba Verbabić,Gagi,su po meni dokazani ''ljubitelji polovnjaka''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pre 3 godine sam kupovao manji auto. Suzio izbor na “ proverene” modele koji su se pokazali.

Ford fiesta, Toyota yaris i Nissan Micra.

Elem,bio sam u fazi kupovine preko kolege iz Nemačke,nešto tu nije išlo pa se odlučim da gledam i po placevima. Novi Sad je u pitanju. Izbor suzim na Yarisa i Micru. Prvih par komada mi se nisu dopali, svi uglancani a izakani.

Jedan plac je imao bas dobre primerke. Odem da vidim Yarisa sa prijateljem, ne, nije to to. Dok sam ga gledao stiže Micra ,tek krenuo da je slika i da postavi u oglase.

Da skratim, star 10 godina, u ekstra stanju. Dogovorim se da je oteram u servis i da padne kupovina. Odradi se i to i pazarim je za 3000 eura.

Za 3 godine kako je vozim, doduse godisnje predjem oko 8000 km, samo sam zamenio diskove(5000 din), prednji i zadnji desni ležaj (5000 din) i sredio zadnju bravu koja fabrički zeza( udje voda).

Razmisli o Micri i pogledaj cene, moj model je 2005, 1250 ccm benzinac, 80 konja i ide ko zmaj, stabilna, pregledna, itd, da ne davim. Yaris kao polovan ima bas visoku cenu, opravdano ili ne, bas me briga, meni je Nissan Micra isto japanac koja me odusevljava a plaćena za isto godište i stanje puno manje.

 

Promenio član gox
Nije 5 nego 3 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

I ja ću morati da proširim izgleda izbor. Juče sam pogledao 2 yarisa i nisam kupio.

Danas idem da vidim još jednog i jedan polo. Definitivno nema dobro jare da se pazari ili dobro po mom kriterijumu, bem ga, a baš mi se svidja kao autić.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Yarisa nisam vozio, ima ih po generacijama. Micra model koji sam gledao se pravio od 2003 ja mislim do 2010. Imas 1250 kubika od 65 i od 80 konja. Ja sam uzeo drugi model i prezadovoljan sam. Sledeci model je 88 konja al je to 1400 kubika. Dizele nisam ni razmatrao. Kažem, moje misljenje, po kvalitetu su tu negde a po ceni polovnog Micra mnogo bolja opcija. Bio sam na Kefaloniji pre par godina. Renta car samo Micre 2003-2010 i Fiat Panda novi modeli. 

Kleo sam se ja u Toyotu kao firmu, jednom ni neki znalac reče da je Nissan bolji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Rekao sam da je dobar Yaris igla u plastu sena...malo strpljenja pojavice se nesto vredno paznje.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

I kostace 4.000. Ne moze auto star 15 godina da bude u super stanju. Ili moze, i kosta koliko neces. Ja bih tu snizio kriterijum, mehanicki da bude kako treba, a limarija moze i sarena. Ako je bas zapelo za odredjeni model.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Yaris da ne valja ne bi drzao jaku cenu.Mislim da je cena opravdana shodno onome sto auto pruza a to je dosta s,obzirom na njegove gabarite. Uglavnom se sve svodi na redovne servise i nesto potrosnih delova.:cirka1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jesam, gledao sam izmedju ostalih i belo jarence juče.

 

Prodavac baš korektan, vozi motore, bio sam skoro 2 sata kod njega. Nisam je kupio juce, jos se dvoumim.

 

Auto je 2002 godiste, nije 2003. U saobracajnoj stoji 2003, ovi na coc mu vratili na 2002. Oba prednja fara su zamenjena, bila je malo cuknuta napred, gledao sam slike, nista strasno. Ofarban je prednji branik kod njih, hauba malo izmasirana, a video sam da je jos farbano i levo krilo i vozaceva vrata. 

Volan presvucen, zamenjene gume na komandama gasa, kocnice i kvacila, sediste vozacevo ima lepih  tragova koriscenja, ne odgovara mi kilometrazi nikako. Ostatak enterijera dobar.

Dobre stvari su da klima radi, kvacilo je mekano i lepo odvaja. Motoric lepo vuce, mirno radi, nema dima. Na trapu je odlicna, nista ne zvekece i  ne lupa. Prava je ko strela, i na kocenju i ovako.

Gume upolovačene,  mogu još da kotrljaju.

Šta znam, malo je falilo da je uzmem, al' nisam. Ako je i uzmem izacice skoro na 3000, a to mi se čini dosta za 16 god star auto, nemam pojma.

 

Kad sam već bio na toj strani, produžim do Čačka da pogledam još neku.

Svratim kod Luča na plac, da pogledam jednu iz 2005, isto 1.4 dizel, to je ova:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12723387/toyota-yaris-14-d4d

 

Potrebno kompletno farbanje auta, dosta loše izgleda, iz Italije je došla pre par godina.

 

Hteo da pogledam još jednu, ovu, medjutim ja zvao u 15:20, a njima plac radi subotom do 15h. Kaze mi gazda ako ces sigurno da kupis, vraticu se da otvorim. Ako samo gledas, ne mogu, idem na rucak :lol:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12249058/toyota-yaris-14-d4d

 

Jutros ponovo stromicem za Beograd, da pogledam ovu crvenu 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12514119/toyota-yaris-d4d

Pregled je trajao nepun minut, losa limarijski, bas losa. Ostalo nebitno.

 

Kad sam vec tu, svratim na Zvezdaru da bacim oko na jedan polo, ovaj :

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12650608/volkswagen-polo-v-l-a-s-n-i-k

 

Nije los, ima sitnija ostecenja, na obe sajtne nabacena zastita. U prvoj boji je ceo, sem mozda suvozacevih vrata.

Rekao bih da je kvacilo pred kraj, ostalo korektno. Motor ne duva, ne dimi, lepo radi. 

 

I tako, trazim dalje :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Ja bih rekao da i ovaj polo nije u nekom stanju, desno krilo i far su verovatno menjani, a mozda i levo, sve u svemu nemoj da spustas kriterijume i gubis strpljenje, siguran sam da ce vec nesto naleteti, samo polako! Pozdrav iz komsiluka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Polo je korektan za to godište i za ove ostale koje sam gledao.

Elem, drugaru koji trguje kolima stiže modus 1.2 sa plinom, 2008 god. Biće drugarska cena, stiže sledeće nedelje u Srb, videću ga pre nego bude spreman za dalju prodaju. Ako mi se dopadne, uzecu ga.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Modus je super autić pogotovo sa tim agregatom.

 

Usput kod francuza, možda 206 Plus nije loš izbor. Nisu skupi a relativno su mladi. 

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Pezo je govno, ja imam onaj 206 sedan, 1.4, mrtva baba, vuce se kao prebijena macka, jaris je metak za njega, jedino sto je dosta stabilniji od jareta, inace pezo ni po cemu ne moze ni da prismrdi tojoti u ovoj klasi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja