Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Sapca

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav ljudi, hteo bih da vam predstavim svog novog ljubimca... Pre neki dan sam kupio Kawasaki ZX750. Godiste 1990. Kao sto vidite prethodni vlasnik ga je malo preradio i nekako je unikatan, bar ja do sada nisam vidjao ovakav ZX750. I ovo mi je prvi veliki motor, pre toga sam vozio skutere. 

 Ima problem sa karburatorima, zbog kojih je benzin dosao u karter i zato moram da ih menjam. Drugi su naruceni i motor nije bio kod mene ni 24h a vec sam ga rasturio, sto se vidi na fotografijama. Treba da promenim ulje, filter ulja i vazduha i akumulator. Predhodni vlasnik je to menjao ali od tada nije puno vozen i trebalo bi to promeniti, a i posto je pustio benzin u ulje, filter ulja bi trebalo promeniti svakako i zato sto nije vozen, akomulator je gotov. Motor nije dugo radio kada je pustio benzin u ulje, mozda nekih 5 min. I treba da povezem digitalni sat koji je sada na motoru. E, sada me zanima, da li neko moze da mi predlozi dobrog majstora za ovaj sat i da li neko  zna gde u Sapcu mogu uzeti delove za ovaj motor, tacnije filter ulja i vazduha. I koje ulje bi bilo najbolje za ovaj motor. Predhodni vlasnik je koristio Eneos 10w40. Zanima me sa vi mislite o motoru.  Unapred hvala.

IMG_20180714_161034.jpg

IMG_20180714_165159.jpg

IMG_20180714_165222.jpg

IMG_20180714_165241.jpg

IMG_20180714_201848.jpg

IMG_20180714_201853.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850
On 15.7.2018. at 21:31, nenad.yzf je napisao:

Filtere probaj da nadjes u Taboru.

 

Hvala na odgovoru. Filter ulja, ulje i akomulator sam uzeo u Taboru, a filter vazduha u auto Laki. Znas li mozda gde moze da se uzme moto oprema, kaciga, jakna? To u Sapcu nema? I gde nam je najblize da pogledam? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja