Jump to content

Moto Zajednica

Tehnicki za motore i skutere

Recommended Posts

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500
5 hours ago, zippaya said:

Da, frapirao  sam se prošle god za tehnički - 3000. U GSP-u  (NBG) 1800. Sad sam zvao - ne proveravaju brzinu, dovoljna je potvrda.

meni su trazili potvrdu ali me je neko naucio da kazem da ima u sistemu navedeno koji modeli zadovoljavaju i da sam vec bio u vazecoj registraciji dosao sam da produzim vazenje.Znaci vec su bile zute tablice na njemu,i nije skupo ovo sa uplatnicama i polisom ali cena tehnickog je nenormalna,jer sam malo pre toga uradio tehnicki na bmw od 1150 kubika za 2000din ali na tom tehnickom ne rade mopede,cudno zar ne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Pre 20tak dana registrovao skuter,49ccm.Morao da pribavim COC sertifikat koji kosta 2400din gde su napisane precizne teh. karakteristike,tezina,max brzina(45km),itd,kao i da ima dva mesta za sedenje posto je veliko sediste i ima fuzastere(nogostupe)za suvozaca.

Bio na belim tablama.Cela zahebancija suma sumarum 8400din za reg i tehnicki sa novom tablicom i saobracajnom +2400 sertifikat.

10800din,sto je mnogo,mnogo:maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Inace sam na motoru u maju morao da skidam crah barove,produzeni vizir i xenon sijalicu iz fara.Za nosace kofera nisu pravili problem kao ni za grejace rucki.Izduvi nisu original ali su NO NAME neki carboni,prosli,ali...ponovo uveden termin visebojno vozilo pa je morala i nova saobracajna.Cifra 26000din za TDMa starog 20 god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

@bocca_bastard

 

 

WWW.AGENCIJASUNCE.COM

Osnovna delatnost tehničkih pregleda i Agencije Sunce je registracija vozila, osiguranje vozila kao i vršenje tehničkog...

 

p.s. Na Ledinama znam da rade tehn.pregled za motore, samo treba da se pozove i proveri u kojoj smeni radi radnik sa A kategorijom.

Inace ne treba da se zakazuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

platio sam 2000din u MOSCOW tehn . pregled kod LJermontove,za veliki motor a za moped sam isao u MML kod pijace pa levo uzbrdo malo uvuceno od Bulevara

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Ja se izvinjavam, ali sam bio ubedjen da sam platio 2000, čak sam ih zvao da proverim da li su poskupljivali i rekoše da sam i ja plaćao po toj ceni :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Pre par dana odem na tehnicki, motor sve ok, i kaze bucko meni, kao sve je ok ali moras da imas nazad rukohvat za suvozaca. Rekoh, prijatelju to ti je dodatna oprema, ne fabricka. Ja u soku. Nema veze, skupim se, krenem kuci razmisljajuci da to napravim od sipke neke polukruzno i usrafim. Na netu 3crvene. I prolazeci pored drugog tehnickog, zastanem, radnik ispred, ne gasim motor i pitam ga da li moze ovo da prodje tehnicki? Covek pogleda, kaze naravno, sacekaj da zavrsimo auto i ti si na redu. Ja mu ispricam sta mi rekli ovamo, on se zasmeja i rece da sam imao to, on bi me vratio da skinem.
Ovamo kazu moras da imas.
Ovamo ne smes da imas.
Bitno da sam registrovao vespu, ali luda kuca, ljudi.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Gsp garaža iza Belvila, 1800 dinara. Nema zakazivanja nego dodjes i čekaš. Subotom rade od 7 do 15 i nema guzve,završava se za 15 min. Ali subotom ne radi šalter za izdavanje nalepnica pa ili sa potvrdom sa tehničkog ideš u drugu agenciju ili u mup ili dodjes radnim danom da platiš osiguranje i uzmeš nalepnicu,na tom šalteru nema gužve.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Vlasnika tog tehnickog su ranili nedavno. 

06rk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Željko M. star oko 50 godina ranjen je rano jutros ispred svoje kuće u selu...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd - Dusanovac
  • Motocikl: XTZ660, X-max 125 i Sprint (not)Exactly
On 9/11/2019 at 7:41 PM, duledjo said:

platio sam 2000din u MOSCOW tehn . pregled kod LJermontove,za veliki motor a za moped sam isao u MML kod pijace pa levo uzbrdo malo uvuceno od Bulevara 

 Gde je tacnije taj u MML (ako znas ime, ulicu ili mozda screenshot google maps-a), jer sam bio na dva-tri mesta i niko ne radi vise 50cc.

Ovi sto su mi prosle godine radili, nisu obnovili licencu...

 

Ili ako neko zna gde ima u krugu od 10km od Dusanovca , neki normalniji tehnicki (kad kazem normalniji, mislim da ne zagledaju u sitna crevca i ne izmisljaju problem tamo gde ga nema, tipa- AMSS, Dunav auto i sl)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500
2 hours ago, zoom-bull said:

 Gde je tacnije taj u MML (ako znas ime, ulicu ili mozda screenshot google maps-a), jer sam bio na dva-tri mesta i niko ne radi vise 50cc.

Ovi sto su mi prosle godine radili, nisu obnovili licencu...

 

Ili ako neko zna gde ima u krugu od 10km od Dusanovca , neki normalniji tehnicki (kad kazem normalniji, mislim da ne zagledaju u sitna crevca i ne izmisljaju problem tamo gde ga nema, tipa- AMSS, Dunav auto i sl)

prodjes pijacu od grada pa 300 ili 400m napred pored neke autobuske stanice sa leve strane uzbrdo 30m pa levo mislim da u bulevaru stoji reklama tehn. pregled na banderi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

sad sam video prepoznao iz teme o tehnodromu i oni rade tehnicki tamo ,skretanje iz bulevara je kod broja 505,mislim da se tako i zove 505

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd - Dusanovac
  • Motocikl: XTZ660, X-max 125 i Sprint (not)Exactly

Bio juce, zakazao za ponedeljak. Hvala.

 

Nisam ni pitao koliko kosta, je l se secas koliko je tebe izasao tehnicki za 50cc?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Mislim da sam platio tehnicki 3000din a ostale uplatnice 2100din,nenormalno al nisam mogao da biram

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Jel zagledaju u svetla na tehnickom? Stavio sam srednja i duga LED a moram na registraciju ovih dana.

Sent from my 16s Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

Kad sam vozio moj skuter na tehnicki, trazili su da upalim svetla jer moraju da ga slikaju sa upaljenim svetlima, ne znam da li to znaci da ce da prave problem. Verovatno kao i za sve ostalo, zavisi od tehnickog do tehnickog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd - Dusanovac
  • Motocikl: XTZ660, X-max 125 i Sprint (not)Exactly

Zavrsio sve kod ovih 505, hvala za kontakt, jer sve manje njih radi 50cc.

Sve proslo ok, migavci, svetla, kocnica prednja, kocnica zadnja,gume, brojevi sasije i motora i to je to.

Da se razumemo, skuter je daleeeeeko estetski losiji od vecine skutera koji se voze po Beogradu(namerno necu da ga sredjujem, jer mi je bitno da pali-radi-ide). Mehanicki je dobar jer ga vozim i zimi, pa mora da pali i po minusu, gume su ekstra kao i kocnice...sve ostalo mi je manje vazno, jer mu je osnovna namena A→B

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja