Jump to content

Moto Zajednica

Tehnicki za motore i skutere

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr

Dali neko zna gde moze da se uradi tehnick za motor i skuter u Bg-u. Zvao sam par agencija kazu da od kad je novu zakon stupio na snagu vise ne rade(neznam sbog cega). Ako neko zna jos bolje ako ima agencija koja nevozi na tehnicki bilo bi super(nije bitna cena) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema
5 hours ago, alex007 said:

 Ako neko zna jos bolje ako ima agencija koja nevozi na tehnicki bilo bi super(nije bitna cena) 

Obavezno slikanje vozila na tehnickom pregledu iz vise uglova. zato agenti i ne rade vise tako samo na saobracajnu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova

Pozdrav svima,

 

Gledam neki motocikl koji je sastavljen i od delova koji definitivno nisu njegovi fabricki,Vizir, zmigavci, auspuh,hladnjak, brzinomer ..boja je potpuno promenjena, naziv proizvodjaca nije originalan..itd

Da li tu moze biti smetnji oko registracije..?Kolega iz agencije koja se ovde pominje, mi je napomenuo oko homologacije delova koji nisu originalni(ne znam kako bi tako nesto utvrdio)..i za auspuh da ne bude bas ono otvoren da ne skrece paznju..

Motocikl je sada registrovan, ali ne znam kako ce proci i da li ce proci tehnicki kad ga dovezem u Beograd, ko zna kako ce ovi ovde da gledaju na te finese,

 

Ako ima neko iskustvo sa registracijom ovakvih motocikala,molio bi za savet

 

Pozdrav,

 

Aleksandar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
20 hours ago, alex007 said:

Dok uradiš homologaciju za sve te delove iskoštaće te kao boing.

zvao sam juce i agenciju koju ovde svi hvale, isto pominju homologaciju..ne znam koje su tu procedure tacno..ne bi da se upustam u neke akcije koje oduzimaju vreme i novac.

Da li neko ima neki broj gde mozemo tacno da se informisemo kako se sad odvijaju ti tehnicki pregledi..najprostije pitanje :stavio si auspuh od onih iz Ade..jel prolazimo tehnicki ili ne?

 

Aleksandar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Kymco Agility City
1 hour ago, bdada said:

Bices dovoljno pametan da kitovanje ne spominjes, za odredjivanje max. brzine je dovoljna potvrda.

Bat of kors. Mso sam da i to proveravaju. Super. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: vn 800

jel i dalje vazi ono da amerikanci koji su prvi put registrovani pre 2014 i dalje se registruju normalno tj.jel radio neko tehnicki po novom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Негдје сам прочитао да на техничком траже да се скину фабрички ретровизори и сличне небулозе. Такођер да мотор не може проћи преглед ако се не скину креш барови. Има ли ко сазнања из прве руке?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Dva sam motora u Kg po novom registrovao, sve kao i do sada samo skuplje i slikaju se sa motorom... Imao i kresbar, distancere guvernala, distancere retrovizora, dodatna svetla... Niko nista pitao nije, 1700din tehnicki i "pici"...

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Dobra im je taktika (fora) i za auta i motore. ;)

Zaplasili narod sa strogocom oko tehnickog i naduvali cene za duplo.

Ljudi drhte od straha da nece proci po novim  pravilima tehnicki i o ceni i ne razmisljaju. 

Sad nam oni kao cine neku uslugu i gledaju kroz prste, a na drugoj strani nas deru sa cenom tehnickog. :lol3:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Koliki su to idioti, ne mogu maglenke a što je budala prevezala prekidač čopave, to je ništa. Ne znaju ni da postoji. Red će da se uvede kad se uvedu kazne šibanja. 

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pisah vec,  na tehnickom me izbace valjci kada sam kocio... Kaze mi lik koji radi tu

"bas je vrucina, imas prodavnicu preko puta, uzmi zaledjenu koka-kolu od 2L, dok se vratis kocnice ce biti ok" 

Ma pisi da nisam tehnicki ispravan klosaru jedan!

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

E moj Nenade, jedini tehnički gde mi uradiše kako treba je Kiler, Tošin Bunar, Bgd. Rekoše, sedi, popi kafu, (na njihov račun), pregledaše sve, od kočnica na valjke, do svetlosne grupe, i još najvažnije  - cena tehničkog: 0,00 dinara za motore. Bilo je to pre nekih 5 godina, dok se nisam presilo u Jagodinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Da li je neko skoro registrovao motor tipa putni enduro ? Ici cu verovatno u maju kod Kilera u Zemun...

E sad... ne mili mi se da skidam fabricki suzuki rollbar i nosace kofera, maglenke itd...

jesu li se unormalili na tehnickom ili su pobudalili skroz ????

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS

Izgleda da su jos i poostrili propise. Navodno ih obilazi neka inspekcija?!

Ja treba da registrujem GS-a, a imam i barove, akrapovica, ksenone... Zvao sam danas jedan tehnicki, rekose sve  mora biti kao na fabrickom. 
Bas me interesuje me kakva su skorasnja iskustva (2019) i gde je najbolje da to uradim u NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja