Jump to content

Moto Zajednica

Moto Reli Makedonija 2018 (7-8-9 Septembar)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Na sugestiju par prijatelja odavde, otvaram temu za Reli Makedonija 2018.

Spodelivacu ovde detalje oko toga, jer (nije mi muka da svakom od vas pisem) nego zato sto bi moglo da bude jos zainteresovanih pa da se napravi dobra grupica od clanova ovde. 

Za sada ono sto znam da ce biti vikenda 7-8-9 Septembar, a ostalo nije precizirano. Uobicajeno je da se krene iz Skoplja i zavrsi u Skoplje.

Vozi se kroz celu Makedoniju, obicno u pravcu skazaljke na satu, znaci, preko Kumanovo, Kratovo, Probistip, Berovo, Strumica, pa do Ohrida i nazad. U 3 dana se izvoze oko 600km, mozda i vise.

U sledecem periodu cu da proverim sta je sve potrebno da se covek prijavi, koje su pogodnosti, gde i kako se spava, cene i sve ostalo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 2 minuta, Dexterr je napisao:

Čekamo,  bratko...

Cekacete .... posto ovi moji Makedonci su tako azirni, aktivni da nigde, ni na jednom sajtu nema oficijalno saopstenje i kada se vozi. Ovo sam ja saznao preko drugara i sl ..... ali NEMA nigde oficijalno jbo ih ja.

Pokusaj evo da proguglas, .... moto reli makedonija 2018 ... NE postoji!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Bio sam dva puta na reliju kroz MK, i oba maksimalno uzivao . Prvi put se okupljalo i spavalo iza aerodruma skopskog, a drugi put (prvi dan voznja SK, Kumanovo i istocnom stranom do Dojrana, drugi dan; Dojran  prema Prespanskom jezeru, i preko Galicice spustii se u Ohrid, treci dan; Ohrid Struga na Mavrovo i delom auto-puta do Skoplja.), Odusevio sam se maksimalnom organizacijom ( bilo oko 200 motora) kolonu obezbedjuje policija, vozi se u obe trake puta, na zacelju kombi za nedaj boze) docek kolone sa osvezenjem i sendvicima u vecim gradicima, nema jurnjave, usput se obilaze znamenitosti MK, Prosle godine nisam isao, ali  ove idem sigurno, Na reliju ucestvuju dosta ljudi iz bivse juge,a ima i bugara.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 11 minuta, zorebre je napisao:

Ako dojde Dane,nekoj mora da ga pazi.:):cirka1:

hahahhaha, Dane NE ide sam, znam skim ce da dodje ....... jos dva motora .... bice zanimljivo Zore.... ti, ja, Dane +2 ... vec se stvara grupa od 5ro ......... jos i ako imamo i saputnike ...... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 20 minuta, Dane Deda je napisao:

Cu da dojdem da se druzim sa rodjacima.:tuzno::cirka2:

Izgleda da ja vise znam od tebe za tebe samog hahahahha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

U MK  (Kumanovo, Negotino a pogotovo u Skoplju) imam meni drage prijatelje, najvise iz redova clanova Nocnih Vukova, pa Dvormak i Trte i jedan veliki covek Pedja, iz Kumanova Zoran i sin Marko, pa rodjak Boban, i josssssss tako da se kod vas osecam kao kod kuce. E sad vortex4borg ako te budem u septembru sreo cu te usvojim kao rodjaka.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 4 minuta, Dane Deda je napisao:

U MK  (Kumanovo, Negotino a pogotovo u Skoplju) imam meni drage prijatelje, najvise iz redova clanova Nocnih Vukova, pa Dvormak i Trte i jedan veliki covek Pedja, iz Kumanova Zoran i sin Marko, pa rodjak Boban, i josssssss tako da se kod vas osecam kao kod kuce. E sad vortex4borg ako te budem u septembru sreo cu te usvojim kao rodjaka.

mator sam za usvajanje :) ali pobratimimo (valjda se tako kaze na SRB) MOZE :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
pre 9 minuta, vortex4borg je napisao:

Mene mozes da vidis na temu "Avantura 2018" ...... juce sam pisao

Brate, ubedjen sam da smo se negde upoznali, mozda kod Neima u Ohridu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 2 sati, zorebre je napisao:

Ako dojde Dane,nekoj mora da ga pazi.:):cirka1:

mislim da ste se oboje precjenili nasparam Daneta, vodice vas Dane i paziti ko unucad. Dane moj naklon i još mnogo tih moto relija vam ( ženici, tebi i nasljednicima ) želim.

šteta da je BJB odustao od organizacije relija kroz Srbiju.

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Ono sto sam danas saznao i nije oficijalno ali bice verovatno objavljeno na FB strani ovih dana:

https://www.facebook.com/Motorcycle-Federation-of-Macedonia-165993450878180/

 

Krece se 7og Septembra iz Skoplja, glavni plostad, i ide se preko Kumanovo, Kratovo, Probistip, Kocani, Berovo, Strumica do Dojran gde se spava. Ne znam gde se pravi velika pauza za rucak.

 

8og se ide preko Gevgelija, Kavadarci, Prilep, Bitolj do Ohrid gde se spava. Opet se ne zna gde rucak.

 

Zadnji dan, 9ti Septembar od Ohrida do Skoplja. Ima dve moguce rute koji nisu definirane. Jedna preko mog omiljenog puta Debar, a druga preko Kicevo.

Zavrsetak isto tako se ne zna, oce biti na plostadu ili direkt u jednom objektu gde ce biti zabava i proglasenje.

 

Drugo, cena ucesca je 10e po osobi, tako da ako ima dvoje na motoru, to su 20e. Smestaj svako za sebe, iako bice telefona nekih hotela/motela/kampova koje cemo moci pozvati i rezervirati tako da tu stojim na raspolaganju onima kojima treba obaviti taj poziv da ne bi zvali medjunarodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Deset eura je kotizacija, dobije se nalepnica,majica i bon za veceru (tako je bar pre bilo) a rucka nije bilo, nego kad se stane usput organizator casti sendvice i sokove gratis. Mi smo na Dojranu spavali u kampu u prikoicama 5e a u Ohridu privatno isto za 5e i uvece das bon za solidnu veceru,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 41 minuta, Dane Deda je napisao:

Deset eura je kotizacija, dobije se nalepnica,majica i bon za veceru (tako je bar pre bilo) a rucka nije bilo, nego kad se stane usput organizator casti sendvice i sokove gratis. Mi smo na Dojranu spavali u kampu u prikoicama 5e a u Ohridu privatno isto za 5e i uvece das bon za solidnu veceru,

Nisam znao jel se na srpskom zove kotizacija, pa zato sam opisno pisao

E sada, nisu nista pomenuli za majice i bonove.

Idem sada da proverim jos jednom pa ako ima novosti pisem opet danas, ako ne ..... kada bude

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
On ‎15‎.‎7‎.‎2018‎. at 21:15, Dane Deda je napisao:

Brate, ubedjen sam da smo se negde upoznali, mozda kod Neima u Ohridu .

off

pošto ću u povratku iz grčke da obiđem familiju u Ohridu, gde beše Neim, da svratim do njega.

 

ontopic

Jas znam da zboruvam makedonski, ako imat neka potreba da prevedem na srpski i obratno, povelite.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 18 minuta, mrle je napisao:

off

pošto ću u povratku iz grčke da obiđem familiju u Ohridu, gde beše Neim, da svratim do njega.

 

ontopic

Jas znam da zboruvam makedonski, ako imat neka potreba da prevedem na srpski i obratno, povelite.

 

 

Eve, ovo je najbliza lokacija Naima. Produzujes pesackom zonom i na 10m od desno, pitaj bilokoga

https://www.google.com/maps/@41.1169577,20.7980264,3a,60y,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sGRbM2EXkYOrTCvNJS8PbpA!2e0!7i13312!8i6656

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja