Jump to content

Moto Zajednica

Honda cbf600sa 2005, abs...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Istina,ali nisam ga oglasio.

Zao mi je,sve novo na njemu ,a uradio sam mu sve sto sam zamislio. Sad se samo vozim pa me kopka da menjam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sveze slike, upravo skljocnute :D

Pre tacno mesec dana "okacih" oglas i tada je na satu bio 31982km (zaokruzio u oglasu na 32000), sada, 30-ak dana posle 35000km pa ti vidi!

Kilometrazu podizem, cenu zadrzavam i onako kupaca nema...:jee:

U zamenu ne zelim motor, vec ga imam... Moze skuter vece kubikaze, lepo pazen i mazen, bez ogrebotina i karabudzevina, pozeljno sa foruma, jos ako ga je @Satelis odrzavao (info iz prve ruke) milina!

 

222.jpg

333.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Utrkivase se dva kupca u jednom danu (juce), jedan posla uslikanu licnu kartu i kaze "idi radi ugovor", drugi zove prijatelja iz Knica da mi kaparu donese! I tako... Prihvatih onog koji se prvo javio (Sokobanja) i ako mi je ovaj drugi ponudio 100e vise! Danas po hondu dolazi...

Imam i za vas drugari novost! Do kraja sledece nedelje stize iz CH jedan lep TDM900 da mu pruzim dom i propisno odrzavanje :D

Kazu servis odradjen ali bas me briga, punim korpu u Motocross team Kv radnji,

Ulje, svi filteri, svecice, akumulator i kocione plocice naruceni! U potrazi sam za gumama...

Komplet magicnih krpa kupljen, polir i vosak imam :D

Kupih ga na slepo, imam snimak od 20sec...:)

P.S. Kupio bih centralni stender za tdm900 2006 god.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ukljucicu se u TDM temu kada ga malo upoznam, manual skinut, proucavam... Volim sto se i ogibljenje steluje, narucio i nosac kofera :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Radujem se u napred! Nisam nikada TDM imao a toliko ga volim (po tudjim utiscima misljenje formirano), pobratim je na tom placu u CH birao, jbg nije motoras ali ima oci i usi... Lepo i pedantno deluje, servis odradjen, daju i pisanu garanciju na motor 3 meseca... Jedva cekam!

:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kada osvane TDM u oglasniku znaces da skuter trazim! Ovoga puta supruga je osporila kupovinu skutera, poslah i Satelisu link da ga pogleda (skuter), gotova kupovina bila... Stavi ona veto...:D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Nek ti je sa srecom i za prodaju i za kupovinu tdm. :takoje:

Drago mi je sto nisi uzeo skuter,jer mislim da bi odma zavrsio na oglasu ,ovako mozda izdrzis do zime. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ja predlazem da admini u podforumu "Kladionica" otvore novu temu, pa da pocnemo polako sa prognozama za koliko ce se TDM naci u oglasima.. Racuna se zakljucno sa danom kada ga detaljno proveris, pretreses, zamenis svu potrosnu robu, operes i ispoliras :lol: :lol: 

Verujem da ne bi ni ovako, ali da naglasim.. Ne shvati pogresno, malo sale nije na odmet. Neka je sa srecom mom komsiji u Sokobanji, da ga lepo sluzi Hondica a tebe TDM jos bolje! :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma naravno, sale nikada dosta!

Tri motora ove sezone promenih, iscrpljen sam finansijski do maksimuma, elana imam na pretek! Ustedeo na sebi koliko mogu, u dve majce leto provodim, ne videh more ni okean ali zato dva refinasirajuca kredita, devet parova kocionih plocica, filteri vazduha, ulja, maziva, guma, lanaca i lancanika, 20wd40 sprejeva i 24 magicne krpe mi kroz ruke prodjose! :D

I evo ponovo za TDM-a listam, jos ga nisam ni video a 17 felnu trazim :D

Otkricu vam i jednu tajnu u vezi CBF-a koji za Sokobanju ode... Uradio sam ugovor bez da sam novog vlasnika video, platio izradu, overe, notare... I to vece mi bude zao!!! Da ne poverujes, kratko je kod mene, 4000km predjoh a vec ga volim! Pozovem coveka i kazem mu, "Druze, mozda ovo nije za tebe posto si samo skutere vozio, oprastam i trosak koji sam imao oko ugovora, uzmi ti nesto slabije" I molim se u sebi da kaze kako prihvata moje razmisljanje...

Kolebas se odgovara, krecem odmah za Kg (trebao je u ponedeljak doci zbog odjave) i uze  mi juce motor!

Sav je sretan kao i ja kada ga od @srbenda uzeh sa kojim sam inace prijatelj i ciji su mi motori merilo perfekcije!!!

 

Inace, sigurno ce i tdm u oglasnik ali se (opet) nadam ne uskoro! Valjda je to TO napokon :D

Hvala svima na ucestvovanju u temi i prodaji :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Inace, imam (vec) problem sa tdm-om... Motor je u bojama sa slike koju stavljam, covek koji mi ga dovozi nije motoras ali je esteta i verujem da je odabrao dobro! Prenosim njegove reci "Kao nov, bez ijedne ogrebotine, masina suva, svi srafovi bez korozije".

TDM 900 je placen 3350 chf, trazeno je 3500...

Na tu cenu sam pristao zbog godista (2006) i male kilometraze 21000km (prosto neverovatno, mozda je "okrenuo" pa broji ponovo)

Sve sto imam je snimak od 14 sekundi na kome sam video boju rama, agregata... Po tome sudeci motor je 2003 god!

U svoj dokumentaciji koja stize navodi se 2006 godina, servis je odradjen, nov prenos koliko sam razumeo, sve kocione plocice, ulje i akumulator... Daju 3 meseca garancije, nije bitna kilometraza... Po papirima i u saobracajnoj ce stajati 2006 god...

Jbg, kupovina na slepo je rizik, necu biti miran dok ne stigne... @Alekre sta kazes na ovo? Sada cu snimak postaviti...

2003_tdm900_s3 ps03.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vidim i nozica kocnice zadnje nije izlizana, mada i to se menja...

Evo snimak... Navikao sam na zvuk 4 redna klipa, pojma nemam kakav je ovde rad..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
18 minutes ago, N.F.S. said:

Inace, imam (vec) problem sa tdm-om... Motor je u bojama sa slike koju stavljam, covek koji mi ga dovozi nije motoras ali je esteta i verujem da je odabrao dobro! Prenosim njegove reci "Kao nov, bez ijedne ogrebotine, masina suva, svi srafovi bez korozije".

TDM 900 je placen 3350 chf, trazeno je 3500...

Na tu cenu sam pristao zbog godista (2006) i male kilometraze 21000km (prosto neverovatno, mozda je "okrenuo" pa broji ponovo)

Sve sto imam je snimak od 14 sekundi na kome sam video boju rama, agregata... Po tome sudeci motor je 2003 god!

U svoj dokumentaciji koja stize navodi se 2006 godina, servis je odradjen, nov prenos koliko sam razumeo, sve kocione plocice, ulje i akumulator... Daju 3 meseca garancije, nije bitna kilometraza... Po papirima i u saobracajnoj ce stajati 2006 god...

Jbg, kupovina na slepo je rizik, necu biti miran dok ne stigne... @Alekre sta kazes na ovo? Sada cu snimak postaviti...

2003_tdm900_s3 ps03.jpg

On najverovatnije jeste 2003. Fora je u tome sto se u CH saobracajnu upisuje datum prve registracije (pocetak eksploatacije masine), a ne kao kod nas datum proizvodnje masine. 

Po broju motora i sasije ces moci da utvrdis godinu proizvodnje motocikla.

To ti mogu i ovi nasi u Platneru proveriti.

 

Ne bih se preterano sekirao zbog godine proizvodnje, bitno je na koji nacin je motor trosen,ostalo su brojke na papiru.

 

U zdravlju se vozio Tdm-as.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nije 2006. godište. Tada je verovatno kupljen nov i prvi put registrovan.

 

Ovo je kolor šema "SilverTech S3" kao i moj što je, sa tom bojom rama je maksimalno 2004. godište, od 2005. do kraja proizvodnje je crn ram.

 

Da ne bi nagađali, ispod sedišta, prečka, treba da piše tačno godište i model. Nabavi slikicu toga i reći ću ti tačno koje je god. i kolor šema.

 

Postoji par razlika između godišta ali u suštini stariji su maloooo agresivniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Zartazio sam sliku papira gde se vidi broj rama i agregata, cekam...

Sta je ,da je... Kupljen je i ide ka meni! Kao sto majka voli dete ma kako izgledalo tako cu ga i ja voleti! :DSve sam narucio za 2006 god model ali srecom vidim da pasuje.. (Nosac kofera, filteri, svecice....)

Hvala Alekre...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja