Jump to content

Moto Zajednica

Honda cbf600sa 2005, abs...

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1560 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ono vala jes', ali ovaj omlati gumu za 3-4 000 km, a za njega nije jeftina guma, dok ja na istoj gumi s banditom sijem osmu 'iljadu i ima je za jos. 

 

Sto se estetike tice, lepsi je i kompaktniji uzivo, top je ruzan, ima i neki aftermarket, ali je vratio ovaj zbog eu i da mu ne probije usi na duzem putu. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

Oprema je tu, fals fila papuce..:D

Koliko vidim ni Milomir nema bolju opremu :lol3:

 

 

 

 

drugari :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1560 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Milomir nije na slici, a i blizu smo N.F.S. i ja, kuce nam deli par ulica. U iole dugu voznju idem sa svom opremom sem cizama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 14 sati, milos-v je napisao:

Sto se mene tice moze da ima i 500ks,meni ruzan :P

Tvoja honda bolja :takoje:

 

BMW-ei inace nisu fotogenicni i na slikama bas ruzno djeluju ,ali u zivo razlika drasticna kao da nije taj isti motocikl. Konkretno, slozice se svi poznavaoci BMW-ea da je R1200RS 2005.-07. najruzniji BMW, ali u zivo skroz druga slika, motor ko puska. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

bokte, nisam znao da imam ista zajednicko sa BMWovima...i ja na slikama ruzan, a zena kaze da sam uzivo lep ki upisan! :D

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma i ovaj moj aparat nekako siri sliku, delujem debelo a u stvari je manjak visine u pitanju!

Imam ekstra kilazu za visinu 2,45m :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
On 23.7.2018. at 12:47, Utjerivac je napisao:

 

BMW-ei inace nisu fotogenicni i na slikama bas ruzno djeluju ,ali u zivo razlika drasticna kao da nije taj isti motocikl. Konkretno, slozice se svi poznavaoci BMW-ea da je R1200RS 2005.-07. najruzniji BMW, ali u zivo skroz druga slika, motor ko puska. :takoje:

Jedino GS lep,na slikama :jee:

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
On 14.7.2018. at 16:43, N.F.S. je napisao:

Ehhh prijatelju! Nema dugih tura... Po gradu sam non stop, kreni/stani rezim voznje (citaj na menjacu nonstop, kvacilo vise stisnuto nego pusteno), imam ponudu za perfektnu sw600 ni to mi ne odgovara, trosi dosta, teska i nezgrapna (na oko), 400/500ccm mislim da je ono sto mi treba, zavrsavam poslove, malo i uzivam pa kada se prilika ukaze prodam i kupim motor! K'o covek..emoji3.png

Sve je ovo razmisljanje na glas, sta bi bilo kad bi bilo (ako uopste bude)... Do tada se vozim mojom lepoticom...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koje godište je SW?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

2001god, setih se i tvog saveta kada mi je nudjena, zahvaljujem!

Sent from my HTC One using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Honda lepa i zdrava, nema ogrebotinu! Na agregatu fabricki dihtunzi, nikada nije otvarana (kontrolisani "preko" ventili pre 8000km, uneto u servisnu knjigu) znaci, skidan jedino poklopac...

Bez ulaganja, registrovana (da se ne vracaju na prvu stranu zbog generalija) do05 sledece goine, presla 34500km...

Ponudite neki tmax tu oko moje cene, mogu i doplatiti jednu prosecnu zaradu u Srb :D, moze i neki xciting 400/500 sa ubrizgavanjem...

Nek" se desava nesto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Lepotani :)

 

Moram da ti kazem ovo za SW, pretpostavljam da si probao neki da vozis? Jeste na papiru tezak ali nekako s obzirom da je nizak sve je spusteno dole i ne oseca se, uporedjujem ga sa ovim mojim Versysom koji je laksi ravno 35 kila, ali sam ja lakse baratao sa SW-om, e sad otkud znam verovatno je to i do coveka, a ja krupan nista posebno nisam kad pojedem 2 bureka imam 85 kila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jesam probao sw 600, nije da mi se ne svidja, naprotiv! Problem je u tome sto ljudi hoce 1 za 1 (tri su mi u zamenu ponudjene. 2001 i dve 2003god) a u oglasima su vidim oko 2000 eura... Registracija ista, vise trosi... Bih prihvatio u dobrom stanju (prvi model) uz 1000e doplate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

A mozes brate i da ides na neki SW 400, Dare mi jednom rece da ubrzanje od 0-100 im je identicno a manje trosi, mada njih skoro i da nema na oglasima niko nece prodaje to zlato od motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nju bih cak pre od sestotice uzeo!  Merkam neki ocuvan i pazen skuter, kao sto je Honda koju nudim... Ne bezim ni od doplate ili da se meni doplati samo sto jos nije bilo ponude koja me je privukla..

Hvala drug na sugestiji! 400/500 kubika i gadjam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I jos jedan bih savet molio... 

Od koje je god xciting 500 sa ubrizgavanjem? Mogu li nekako poznati sa slike koji je noviji model... Znam da su retrovizori pomereni sa maske na guvernal... Jedan mi je nas kolega sa foruma ponudio u zamenu jos za F4, 2009 xciting 500 sa karburatorom...

 

Hvala, Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

@N.F.S.

Нисам 100% сигуран али мислим да је после 2011 са убризгавањем, естетски су идентични. Избегавај без убризгавања колико год да је добар и одржаван. Троше ненормално и после сређивања карбуратора( иде и до 10л/100км градске вожње)

Позз

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Imas na maksi scooter temi opisano koje su sve razlike izmedju efi i carba i to u temi: Dilema ili saveti oko kupovine tako nesto,mislim da je sa ubrizgavanjem od 2007 ili 2008 god.sw je ladja za xciting,mislim da ces u dvoje imati problem posto mi se cini da si poprilicno gabaritan.S druge strane ni t max nije bas pojam za udobnost al ces bar sam moci da se zabavis-ipak on daje malo vise od obicnog maksi skutera bar sto se tice uzitka.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Skuter je varijanta za grad... Neki je plan da na zimu ili pred istu kupim cbr1000f koju cu detaljno sredjivati pa makar i cele naredne godine, nju sam vozio 12godina, navikao na tezinu, polozaj, ponasanje... Prilicno su jeftine a pruzaju mnoooogo.

Opet, uzeo bih dobar skuter, zdrav i prav... Prekontrolisao bih ga celog pa kada mi se cefne u oglase!:D

Sto se mojih gabarita tice, nisam nesto visok, oko 180cm, fotka na predhodnoj strani je sveza i tu imam oko 110kg :), spakujem se lepo i u manji skuter, noge mi ni na leonardu 250 nisu u guvernal udarale.

To su neki planovi, niko me za kes nije ni pozvao da se interesuje, zamena ima... Realnost ce vrv. biti nesto sasvim trece, bas kako uvek biva!

Hvala svima na ucestvovanju u temi, mnogi mi se privatnim porukama obracaju, zbog manjka postova ne mogu komentarisati ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja