Jump to content

Moto Zajednica

Višegradske moto staze 13-15.8. 2018.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Zna li neko nešto više o skupu? Našao sam na netu da je ovaj vikend tamo skup, ali niko ništa ne priča o tome. Nadam se da nije otkazan ili tako nešto? Ako neko zna nešto više (tipa iz prve ruke), neka napiše. :D

 

http://www.visegrad24.info/events/event/visegradske-moto-staze-13-07-15-07-2018/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Hajde već kad sam pokretao temu da javim kakve utiske nosim iz Višegrada. Ipak sam otišao na ovaj moto skup. Ovo je 8. godina za redom da organizuju.

 

Sve preporuke! Izuzetno dobro organizovan skup.

 

Sva dešavanja su bukvalno preko puta Ćuprije na Drini, svaki obrok je organizovan u restoranu koji se nalazi uz samu Ćupriju (mislim na one obroke koji se dobijaju za bonove koji se dobiju na ulazu), obezbeđeno je prenoćište u Andrićgradu po ceni od 7.5 e po čoveku (to je sa popustom uz bon koji se dobije na ulazu).

 

Bina nije bila ona preskupa ogromna nego u kamionskoj šlepi, a koncert je završen u ponoć. Ko je hteo da nastavi sa partijanjem mogao je da nastavi u gradu, a ko je hteo da spavao mogao je da se naspava. Mislim da niko nije spavao u šatoru (pretpostavljam da je to zbog jako niske cene smeštaja koju su uspeli da obezbede).

 

Organizovan je i izlet u obližnju banju - Vilina vlas. Tamo u prirodi je služen doručak u subotu (roštilj u lepinji).

 

Domaćini su svima prilazili nazdravili i popričali čini mi se sa svakim gostom bez obzira da li je član nekog moto kluba ili nije. Opšti utisak je da ljudi ovo prave iz ljubavi, a ne u svrhu ne znam kakve zarade.

 

Za sve ovo ulaznica je 5 e (ili 10 KM).

 

U Višegradu i bez moto skupa ima svašta da se vidi tako da je lepa destinacija za provozati se u svakom slučaju.

 

Ja ću se potruditi da i sledeće godine odem, što preporučujem svima koji se pronalaze u ovoj priči. :zdravo:

  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Чекај, мало је збуњујуће! У наслову си написао да је у 8. месецу-значи август па сам се опустио  и нисам проверавао,а сада пишеш о утисцима, дакле пропустио сам и Ти си крив ;)...

За домаћине и Моцу знамо какви су па ми је у толико жалије

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

:confused0068: Ja se izvinjavam... Ne znam kako nisam skontao da sam promašio mesec. :grr:  Lapsus calami. :D Kriv sam, priznajem! Plaćam pivo kad se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero

...  и ћевапе, и колаче у Шехерезади - морамо да одржимо обећање дато власниковом  брату из Словачке:gurman::bacikosku:

 

Него сине пусти неку сличицу

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Ma sve može. :D

 

Biće i slika samo da uhvatim malo vremena da pregledam šta imam od materijala. Imam više video materijala nego slika ali naći će se i po koja sličica. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja