Jump to content

Moto Zajednica

Preporuka za skuter Servis Novi Sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Peda Zero R 10

Pozdrav Drugari,

 

Treba mi preporuka za Skuter servis u Novom Sadu.  Imam skuter Pedu Zero R10  50 kubika. 

 

Jos od prosle godine krene displej da mi brljavi.   Tj . Kilometar sat,brzinomer i kolicina goriva u rezervoaru. Pokazuju hieroglife.  kao kad se digitron pokvari pa umesto lepo brojeve da prikaze  on umesto 33  pise 88 ili 00  i tako.  Onda odjednom proradi i dva dana sve lepo radi i pokazuje kako treba i onda opet sve ponovo krene da brljavi.   Svi drugi indikatori i lampice rade normalno.

 

Dodjem sa mora 5.07 a skuteru mi istice registracija 6.07  Sav srecan odem da registrujem kad imam sta da vidim. Novi zakon,zakazi se i ostale procedure plus cena tehnickog 3000 ma sreca i radost.  I na sve to covek mi kaze uuu pa ti neces moci proci tehnicki ne radi ti displej ne mogu da slikam predjenu kilometrazu i kao za inat displej od tada nece da radi. 

 

E sad ovlasceni servis radi do 16h kao i ja. Nemam nacin da odvezem motor kod njih, plus sto kontam da ce da me ogule ko majmun bananu. Jel mozete da mi preporucite nekog majstora u NS da je pedantan i da nece odma reci crko ti je ceo motor kupi novi? 

 

Unapred hvala .

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Skines lepo prednju masku gore kod table, izdzekas dzek iz table i vidi kakvi su pinovi, mozda negde gubi kontakt, prsni neki sprej za kontakte i vrati dzek nazad u tablu pa probaj.....mozda resis sam problem.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Peda Zero R 10

Samo da javim, Resio sam problem.

 

Ipak je morao novi KM sat.   Stari je imao neku opasnu falinku.  

 

Sad pravac tehnicki i registracija ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja