Jump to content

Moto Zajednica

Michelin Pilot Power 2ct 120/190 set

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Set Michelin pilot power 2ct 120/70-17 ,190/50-17 skinut sa mog motora i zamenjen novim. Zadnja je dot0113 i ima 2mm šare po sredini i 5mm sa strane (što bi rekli: vojvođanski trošena ;D) a prednja dot5112 ima 2mm šare po sredini i 4mm sa strane. Gume nisu čepovane i krive.
Cena za set je 50 eura i mogu ih slati brzim poštama.  

069/650060

20180710_145901.jpg

20180710_145911.jpg

20180710_145925.jpg

20180710_145932.jpg

20180710_150018.jpg

20180710_150030.jpg

20180710_150035.jpg

20180710_150047.jpg

20180710_150109.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

da li je moguće da je svima puno 30 eura za set guma? jel sada toliko porastao standard da svi kupuju samo novo, ja bih voleo da je tako... 

ja kada sam (silom prilika) kupovao polovne gume 190ku nisam mogao da nadjem bilo kakvu ispod 30-40eura...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ma otislo sve u K...

U TDM temi pojedinci nisu mogli da poveruju u to da nov lanac stavih!?! Jedan kolega (iz Kg) cini mi se, je otisao i korak dalje u konstataciji.. 

Kaze "ako je istina u opste" postalo je imaginarno da se nesto novo ugradi a svima motori "kao" vrh, top i resto superlativa...

Digni ti prijatelju cenu za bar duplo, ovako misle da su lose...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Da ne budem pogrešno shvaćen, voleo bih da svi stavljaju iskuljučivo nove gume ... ali znam da nije tako... 

Stavio sam manje više simboličnu cenu... i niko nije ni pozvao da išta pita.....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Da su moje lošije ja bi pitao da li bi valjala zadnja za bandita... Ovako glupo da trolujem oglas kad mi nisu još za zamenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ja prosle godine poklonio dve,trecu okacio isto na poklon niko se nije javio eno je ker gricka,izgleda predsednik u pravu bolji standard nego u nemackoj:P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Izvini druze ali ta zadnja nije za voznju, sada je kockasta i veoma je tesko dozirati je u krivini. Guma mora da bude trosena ravnomerno kako po sredini tako i po strani. Pozdrav.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ok, naravno da se ne ljutim na mišljenje, ali toliko puta vidim po gradu a i kojekuda drugde da ljudi teraju skroz ćelave gume i na žicama da mi je prosto neverovatno da niko neće da izdvoji rezervoar i po gpriva u parama za dve gume koje će još sigurno od tih i takvih bolje služiti 100 puta..... 

Nove nisu, čak nisu ni blizu novih ali im ni cena nije čak ni blizu novih....... opet kapiram da svaka roba ima svog kupca.... u krajnjem slučaju ako se ne prodaju pokloniću ih nekom od drugara koji vole da pale gume i šlus :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ja sam nedavno svoje poklonio dot iz 2016 u otprilike istom stanju stajale dugo na oglasu cena takođe simbolična na kraju otišle na poklon da bez veze ne zazime u garaži. Nekom su nadam se poslužile lepo. Izgleda ili se kupuje novo ili se ne vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

@ser: daj adresu i telefon na pp da ti pošaljem samo da ih više ne gledam i padam preko njih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

@grof:

Evo, i ja nudim 10e / 1200 rsd za prednju. Mislim da si se tako i ti nasao u prici od 20-tak evra. 

Hteo sam da ponudim za obe, pa da zadnju menjam sa nekim za 180, ali je ovako ispalo sasvim OK za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Vracam se pre par god iz CG i pricam sa policajcem na nekom odmoristu.kaze aj se menjamo. ja tebi ovo sranje (Aprilia Mana) a ti meni RT-a. Sednem ja da vidim kakva je aprilia ,kad gume na njoj celave da to nisam u zivotu video,kao slikovi. Ja ga pitam kako vozis ovo,kaze on “kako moram”.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

@punisa 16..... ne kapiram poentu tvog pisanja ovde ali hajde nek ti bude.... 

Inače na moto dedamrazovima idem medju motorima i gledam.... na par motora gume tri puta lošije od ovih .... Što bi rekli ljudi: Ćutim, pušim i razmišljam....

 

P.S. Prednja će prvi radni dan biti poslata za Kladovo, tako da ključ može da padne

P.P.S. @dvlns krajem nedelje se vidimo na kafi;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

E izvini grofe molim te ,pogresio sam. 

Pisu LJUDI , pa i ti kako se voze ovakve i onakve gume pa na kontu toga kazem da i panduri voze celave gume.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja