Jump to content

Moto Zajednica

Croatia Bike Week Pula 27.08 - 02.09. 2018

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 102 postova

Moto klub Twin Horn iz Pule organizuje ove godine 24-ti po redu moto susret koji traje nedelju dana pocevsi od 27.08 do 02.09  2018 godine. Interesuje me dali je neko bio na ovom skupu proteklih godina a sigurno da jeste.Nisam nasao nesto puno o ovom skupu iako vazi za jedan od vecih skupova u regionu.Voleo bih da cujem utiske od ljudi koji su bili vec tamo proteklih godina. Planiram godisnji odmor u tom periodu pa mozda po prvi put odem da obidjem Istru i ovaj skup.Ovo sam naso na netu slike od prosle godine.21318977_1276746439104102_6671088095828875002_o.thumb.jpg.56e2df5715ab3a9f7359e85c263cc5f6.jpg21273040_1276681629110583_1719388576365847086_o.thumb.jpg.f5d595fbd815868ae71d46838d9f6595.jpg

• Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• abc, 563 postova
  • Motocikl: R1200GS Adventure

To je jedan od većih skupova u Europi. Organizacija je jako dobra. Više informacija možeš naći na :

https://www.twinhorn.hr/

https://hr-hr.facebook.com/twinhorn/

https://www.croatiabikeweek.com/index.php/hr/

Što se smještaja tiče postoji organizirani kamp za one koji to vole ili apartmani kojih ima poprilično.

• Svrati ponekad, 295 postova
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Hmmm, svakako planiram skoknuti do Slovenije na Suspension Tuning, a ovo zvuci zanimljivo uklopiti. 

Cekam da prikazu cijeli program...

• Drug član, 1130 postova
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Tri godine za redom sam sa drugarima isao na ovaj skup (2010-11-12) Vozili smo " Zadnjak Masinu". Skup je zaista bio jako velik i posecen. Ako je i danas ista lokacija, onda se nalazi u sumi, kako sam cuo , to je bivsa JNA kasarna. Lep prostor. Jedne godine sam cak napravio da spojim  skup u Puli sa Harlej danima u Vilahu. Lepa voznja dotle, Pula i cela Istra prelepi, tako da greske nema. 

• Svrati ponekad, 102 postova

Ovaj njihov sajt sam vec pogledao znam za to, ali me prvenstveno interesovalo ovako iz prve ruke  da cujem utiske ljudi koji su vec bili tamo. Kakav je kamp ima li hladovine dali je blizu grada, mora itd. Nadam se da ima jos ljudi koji su bili na ovom skupu.

• abc, 563 postova
  • Motocikl: R1200GS Adventure

Pošto sam iz Pule, nisam tamo spavao. Sve se to događau u bivšoj kasarni JNA koja se nalazi uz more. Šatora ima svugdje, uz more, u šumi, pa i na suncu. Sigurno da oni koji ranije dođu imaju bolji izbor. Udarni dani (večeri) su petak-subota i subota-nedjelja, pa su tada i najveće gužve.

6 hours ago, e-mayl said:

Sve je to udaljeno par minuta vožnje do centra grada.

Pozdrav, nisam nikada bio u Puli. Da li mozes preporuciti povoljniji apartmanski smjestaj, ili u kom dijelu grada da trazimo.

Gdje se izlazi preko dana na sankove, plaze i slicno? :D

• Drug član, 1805 postova
  • Motocikl: Yamaha fz 1 fazer.
Pre 19 sati, srdjan1987 je napisao:

Pozdrav, nisam nikada bio u Puli. Da li mozes preporuciti povoljniji apartmanski smjestaj, ili u kom dijelu grada da trazimo.

Gdje se izlazi preko dana na sankove, plaze i slicno? :D

360 around, povoljni apartmanski smještaj u to vrjeme možeš i naci ali vec sada bukiraj. ako želiš mogu ti pomoci sa susjedima u mojoj ulici i to ti je oko 50 - 60 eura na noc, apartman za 2 + 1 sa parkiranjem u dvorištu.

5 hours ago, mile fazer said:

360 around, povoljni apartmanski smještaj u to vrjeme možeš i naci ali vec sada bukiraj. ako želiš mogu ti pomoci sa susjedima u mojoj ulici i to ti je oko 50 - 60 eura na noc, apartman za 2 + 1 sa parkiranjem u dvorištu.

Vazi, hvala. Da vidim da li ce mi se uklopiti fest i servis vjesanja, pa se javljam. Bas bih volio vidjeti i program kada izbace.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja