Jump to content

Moto Zajednica

Croatia Bike Week Pula 27.08 - 02.09. 2018

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Jagodina

Moto klub Twin Horn iz Pule organizuje ove godine 24-ti po redu moto susret koji traje nedelju dana pocevsi od 27.08 do 02.09  2018 godine. Interesuje me dali je neko bio na ovom skupu proteklih godina a sigurno da jeste.Nisam nasao nesto puno o ovom skupu iako vazi za jedan od vecih skupova u regionu.Voleo bih da cujem utiske od ljudi koji su bili vec tamo proteklih godina. Planiram godisnji odmor u tom periodu pa mozda po prvi put odem da obidjem Istru i ovaj skup.Ovo sam naso na netu slike od prosle godine.21318977_1276746439104102_6671088095828875002_o.thumb.jpg.56e2df5715ab3a9f7359e85c263cc5f6.jpg21273040_1276681629110583_1719388576365847086_o.thumb.jpg.f5d595fbd815868ae71d46838d9f6595.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

To je jedan od većih skupova u Europi. Organizacija je jako dobra. Više informacija možeš naći na :

 

https://www.twinhorn.hr/

https://hr-hr.facebook.com/twinhorn/

https://www.croatiabikeweek.com/index.php/hr/

 

Što se smještaja tiče postoji organizirani kamp za one koji to vole ili apartmani kojih ima poprilično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Hmmm, svakako planiram skoknuti do Slovenije na Suspension Tuning, a ovo zvuci zanimljivo uklopiti. 

 

Cekam da prikazu cijeli program...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Tri godine za redom sam sa drugarima isao na ovaj skup (2010-11-12) Vozili smo " Zadnjak Masinu". Skup je zaista bio jako velik i posecen. Ako je i danas ista lokacija, onda se nalazi u sumi, kako sam cuo , to je bivsa JNA kasarna. Lep prostor. Jedne godine sam cak napravio da spojim  skup u Puli sa Harlej danima u Vilahu. Lepa voznja dotle, Pula i cela Istra prelepi, tako da greske nema. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Jagodina

Ovaj njihov sajt sam vec pogledao znam za to, ali me prvenstveno interesovalo ovako iz prve ruke  da cujem utiske ljudi koji su vec bili tamo. Kakav je kamp ima li hladovine dali je blizu grada, mora itd. Nadam se da ima jos ljudi koji su bili na ovom skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Pošto sam iz Pule, nisam tamo spavao. Sve se to događau u bivšoj kasarni JNA koja se nalazi uz more. Šatora ima svugdje, uz more, u šumi, pa i na suncu. Sigurno da oni koji ranije dođu imaju bolji izbor. Udarni dani (večeri) su petak-subota i subota-nedjelja, pa su tada i najveće gužve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F
6 hours ago, e-mayl said:

Sve je to udaljeno par minuta vožnje do centra grada.

Pozdrav, nisam nikada bio u Puli. Da li mozes preporuciti povoljniji apartmanski smjestaj, ili u kom dijelu grada da trazimo.

Gdje se izlazi preko dana na sankove, plaze i slicno? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 19 sati, srdjan1987 je napisao:

Pozdrav, nisam nikada bio u Puli. Da li mozes preporuciti povoljniji apartmanski smjestaj, ili u kom dijelu grada da trazimo.

Gdje se izlazi preko dana na sankove, plaze i slicno? :D

360 around, povoljni apartmanski smještaj u to vrjeme možeš i naci ali vec sada bukiraj. ako želiš mogu ti pomoci sa susjedima u mojoj ulici i to ti je oko 50 - 60 eura na noc, apartman za 2 + 1 sa parkiranjem u dvorištu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F
5 hours ago, mile fazer said:

360 around, povoljni apartmanski smještaj u to vrjeme možeš i naci ali vec sada bukiraj. ako želiš mogu ti pomoci sa susjedima u mojoj ulici i to ti je oko 50 - 60 eura na noc, apartman za 2 + 1 sa parkiranjem u dvorištu.

Vazi, hvala. Da vidim da li ce mi se uklopiti fest i servis vjesanja, pa se javljam. Bas bih volio vidjeti i program kada izbace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Da, samo je najava bez programa.
Obično prve dane budu manji koncerti i slične stvari. Ipak su to radni dani, a za vikend je ono udarno kada se isplati doći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Priroda posla mi ne dozvoljava uzivanje na dva tocka krajem mjeseca ali svima bih preporucio da odu u Pulu i da se nadju sa @e-mayl i @mile fazer jer su to vise nego dobri momci :) zahvaljujuci njima obisao sam Pulu i proveo divne sate... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Da mi Slovenci (Carman Motosport) potvrde prijem 31.08. za ugradnju Ohlins shock/cartridges, i vjerujem da pada posjeta Moto Festu :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Mada sam ja malo pristrasan,pošto sam rođen u Puli... ,al evo mog viđenja!? Na skup idem zadnjih sedam,osam godina mislim...,samo jednom nisam otišao,kvar motora bio.. Šta reći..,sve je rečeno..,jedan od najvećih skupova na Balkanu,ako ne i najveći..,Pula ima šta pokazati,ako vas interesuje istorija,arheologija..,gurmanski,vinski turizam...,ili da se vozite po Istri,svaki dan negdje na kaficu,jedan dan Rovinj,pa Poreč,Umag..,Pa možda Motovun,Hum itd.. Sam skup je uvjek dobar,dobri bendovi,društvo..,puno motorista...,ja šetam po plažama preko dana,naveče sa prijateljima,pa na skup...,i tako par dana... Kamp klasika..,ništa luksuz,ko hoće luksuz neka plaća apartmane.. Najbitnija stvar u Puli su ljudi!! Koji su susretljivi,prijateljski nastrojeni,posebno prema bajkerima,i što je najvažnije niko nije opterećen nacionalizmom!! Istrani su cool,da pojednostavim...! Ali pošto sam rođen i odrastao znam,i da se bezobrazluk ne toleriše!! Kulturica živa,na jutarnjoj kafi u gradu uvjek te dočeka osmjeh konobara...

E sad,u nekim godinama je policija bila malko zajebana,pa nisu baš tolerisali pijanstvo i vožnju motora,al vidim da je to malo popustilo prošle godine,što svakako ne znači da se popije ,pa se sjedne na motor...

Eto nadam se da sam vam malo približio skup u Puli...

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Djelovi poruceni, vidjecemo da li ce me uklopiti sa bikeweek, sada su na godisnji odmor.

Da mi Slovenci (Carman Motosport) potvrde prijem 31.08. za ugradnju Ohlins shock/cartridges, i vjerujem da pada posjeta Moto Festu :) 


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 5.8.2018. at 22:21, srdjan1987 je napisao:

Vidjecemo sta ce boljeti u Pulu emoji39.png

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 

jedino duša može boljeti jer si na jadranskoj magistrali a ne možeš odvrnuti zbog gužve, moja nocna mora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F
16 minutes ago, mile fazer said:

jedino duša može boljeti jer si na jadranskoj magistrali a ne možeš odvrnuti zbog gužve, moja nocna mora.

Moram se sloziti, a i milicije koliko ne zelis..ali onaj put naspram Paga, mmmmm. Kada budem isao vjerovatno cu u jednom pravcu prelijepu jadransku, a u drugom prangijanje kontinentalnim preko plitvica. 

p.s. jos deset dana cekam Slovence da mi zakazu termin, jbga godisnji odmor im..:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja