Jump to content

Moto Zajednica

Valjevo- Mokra Gora predlog kuda?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Pitanje za poznavaoce ovog kraja i puteva,kojim putem iz Valjeva ili iz Sapca do Mokre gore,a da je put dobar i kvalitetan,pre par godina sam prolazio tuda i iz Valjeva isao za B.Bastu,taj deo puta je bio blagi uzas i zbog toga sada pitam da li je jos uvek i ima li neka druga bolja opcija ?Unapred hvala na informacijama:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Divčibare, Požega, Užice, Mačkat, Mokra Gora. Ima jedan deo, par kilometara pre Divčibara, malo lošiji put. Ostalo je sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Požega
  • Motocikl: Honda Transalp XL650

Можда је још боља опција, а сигурно краћа 15-ак км, Ваљево ,Косјерић, Пожега, Ужице, Мокра Гора. Пут је солидан, сем једне деонице око села Бачевци, али и ту је урађен део који је био најлошији, пролазио сам пре пар дана. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Valjevo - Bajina Bašta preko Debelog Brda ti je bolji put,kraći i lepši su predeli, nego preko Divčibara,što predlažu kolege,a ako imaš vremena,Valjevo-Loznica-Ljubovija-Rogačica-Bajina Bašta,put nov,odličan za peglanje,al je dalje za nekih 70-tak km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Pre neki dan odvozao baš VA - LO - pa na klopu u Sunčanu reku.

Krenuo uz Drinu ka B. Bašti i Debelom brdu ali se predomislio i skrenuo preko LJubovije ka Valjevu.

Dobar put i lepe krivine. Moja preporuka. Nekako mi ovaj povratak preko LJubovije bio lepši nego preko Debelog brda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

Ako ides iz Sapca, ja bih isao Loznica- Ljubovija- B. Basta- Tara- M. Gora. Kvalitet asfalta je odlican, voznja pored Drine zanimljiva a posle u planinama jos bolja. Jedina dosadna deonica na tom putu je Sabac- Loznica.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Moze i od Kadinjace na Biosku ,pa dalje. Isao sam skoro od Mitrovca do Mokre Gore direktno, al je makadam i ne bih preporucio boljim automobilima ili motorima. Oduzi se ,mislim da je 16km samo makadam(26km ukupno) ali su predeli prelepi.

Moze i drinska magistrala do B.B.

 

Ima puteva dosta, ali ako ides putujes daleko ne isplati se ,jer ces dosta sati provesti na tim putevima.

Izmorices se. Ali ako ne ides dalje od Mokre Gore, onda se isplati ici putevima kojima se redje ide..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

Ako ides na Taru moras na kaludjerske bare - kremna - mokra gora. Zadnji put kad sam isao Mitrovac - Sekulic - mokra gora makadam je skroz propao jedva se prolazilo kolima. Ako ides iz Sapca mozes Sabac - Loznica - Rogacica - B.Basta - Kaludjerske bare - Kremna - Mokra Gora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Kuda se ide od grada Valjeva do Loznice, dajte neku smernicu, recimo kad krenu semafori u Valjevu, pa onda kuda?...

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Ideš do kraja duplih traka i skreneš levo,posle drugog semafora jedno 20 metara, a pre mosta na kolubari skreneš desno i samo pravo,imaju i putokazi 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

Kolega @gixxer je pretpostavljam vec obisao sta je planirao, ali evo samo da dodam mi smo u subotu odvozali tamo i nazad, ovim putem:

https://goo.gl/maps/Gyjvhg5xowC2

Put se sasvim ok, samo tu negde pre Ljubovije ima skinutog asvalta na nekoliko mesta, pa treba obratiti paznju, nema nikakvog upozorenja i moze biti vrlo nezgodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja