Jump to content

Moto Zajednica

Toyota Celica 1.8 VVTI 2002g

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Na mom imenu! Uvezao sam ga licno iz  Austrije,gde sam ga kupio licno od vlasnika pre 2 godine ,automobil je u veoma sacuvanom stanju,bez korozije i nikada nije bio havarisan,motor perfektno radi,kilometraza je originalna,u voznji bez ikakve zamerke,menjac sa 6 brzina,ima ugradjen alarm i 3 originalna kljuca,kompletno je ispravan i ne treba nista popravljati na njemu,klima odlicno hladi,gume su dobre M-S,potrosnja nije velika 7-8 Lit. na 100 KM,izuzetno je atraktivan,jedini razlog prodaje  je sto je sin kome je kupljen ovaj auto,otisao da zivi i radi u inostranstvo,tako da auto stoji i ne koristi se,cena je 3590 eu i moguca je mala korekcija iste,tablice su SA,Senta -Ada,moze se pogledati i isprobati u Molu kod Ade u Vojvodini,tel : 063-177-05-08

DSCN5509.JPG

DSCN5507.JPG

DSCN5508.JPG

DSCN5495.JPG

DSCN5511.JPG

DSCN5513.JPG

DSCN5572.JPG

DSCN5570.JPG

DSCN5517.JPG

DSCN5515.JPG

DSCN5516.JPG

DSCN5564.JPG

DSCN5563.JPG

DSCN5565.JPG

DSCN5566.JPG

DSCN5526.JPG

DSCN5528.JPG

DSCN5532.JPG

DSCN5533.JPG

DSCN5535.JPG

DSCN5534.JPG

DSCN5536.JPG

Promenio član gixxer
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 887 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Druže ne bi da ti kvarim raspoloženje ali kad napišeš tako opis sve velikim slovima...hm kao prvo glava boli kad čitaš pa većina ljudi u startu odustane od čitanja i oglasa a kao drugo nekulturno je jer se to smatra da povisuješ ton ili vičeš. To je dobronamerni savet ako misliš lakše da prodaš.

Sent from maj el dži ge-2 manji

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 2 sati, Interceptor BP je napisao:

Druže ne bi da ti kvarim raspoloženje ali kad napišeš tako opis sve velikim slovima...hm kao prvo glava boli kad čitaš pa većina ljudi u startu odustane od čitanja i oglasa a kao drugo nekulturno je jer se to smatra da povisuješ ton ili vičeš. To je dobronamerni savet ako misliš lakše da prodaš.

Sent from maj el dži ge-2 manji
 

Stavio covek da vidimo mi coravi...Auto je prava igrackica za sladokusce.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Druže ne bi da ti kvarim raspoloženje ali kad napišeš tako opis sve velikim slovima...hm kao prvo glava boli kad čitaš pa većina ljudi u startu odustane od čitanja i oglasa a kao drugo nekulturno je jer se to smatra da povisuješ ton ili vičeš. To je dobronamerni savet ako misliš lakše da prodaš.

Sent from maj el dži ge-2 manji



To sam i ja pomislio cim sam otvorio post. Nema potrebe za velikim slovima. Bice da covek nije puno edukovan pravilima interneta. Auto izgleda super i ja mu zelim srecnu prodaju....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Hvala kolegama na dobronamernim savetima,ispravljeno sa velikih na mala slova :takoje:,Nije do stepena edukacije,nego je prosla ponoc kada sam pisao post i jednostavno moja nepaznja :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Nisam kupac i generalno ne trolujem oglase ali moram da napisem nesto.

Ovaj auto je bio ekskluziva sajma automobila tamo nekad kad sam bio osnovac. I secam se, otisao sa tatom, bratom i ujakom. Obletali smo oko njega ceo dan. 

I tada sam razmisljao kako je to vrhunski coupe, super-car do koga nikada necu moci da dobacim. 

I eto... 16 godina kasnije, zapravo, nekom drugom koji je tih ranih 2000tih oblitao oko tog auta, sada ce se ostvariti zelja. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Onda je kostao X hiljada dojce maraka,a sad ovoliko ,ukus,zelje,mogucnosti i potreba su 4 bitne stvari koje po meni odredjuju da li ce neko sebi da kupi-priusti ovakav auto,ako se nekom svidja model bez obzira koliko ima godina i hoce da kupi ovakav auto taj ce ga i kupiti,ako se nekom svidja a nema potrebu za takvim autom taj ga nece kupiti,pogledace ga setiti se da ga je mozda zeleo kada se pojavio i tacka,ako se nekom ne svidja ovakav auto i nema potrebu za istim,taj ga nece ni pogledati,vozimo mi mnogi aute te starosne granice ne zato sto smo balavili na njih u ono vreme kada su se pojavili,ili bas zato?Cenu sam odredio kao srednju od svih koji su trenutno u ponudi,ima jeftinijih za par stotina eu,a ima i skupljih,pogledao sam u Austriji cene,vece su nego ovde,ili su oni nenormalni a standard im je veci?Auto sam u ono vreme slucajno nasao,vlasnik je kupio novu Celicu i ovaj nije ni oglasio ,ja zalutao u Gracu i stao da pitam za put i video ga u garazi pored nove Celice i u dve reci se dogovorili,ostavio mu kaparu i posle se vratio po auto,zato sam ga pre 2 godine kupio jeftinije nego sto sada kostaju u Austriji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Jedno je sigurno,i dan danas kada prodje ulicom,nema ko se ne okrene za njim :takoje: Verovatno ima neki smek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Vizuelno interesantan automobil ali ipak ne tako dobra i vredna kao "Celica" pete generacije naravno u "GT Four" varijanti sa oko 220ks "3S" agregat koji je fantastičan.

 

Ova poslednja generacija je odličan atraktivan auto po razumnoj ceni eksploatacije, 1.8 od 190 konja, simpatičan agregat koji tera i "Lotusa", kompozitni blok, glavu radila "Yamaha" i tak... Sve u svemu super autic.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

105 KW ,
 

1 Kw= 1.34102209

105x1.34102209=140,807319 
od ovoga tacnije ne moze, mislim da je druga verzija sa 140kw


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 7.7.2018. at 22:11, gixxer je napisao:

105 KW ,
 

1 Kw= 1.34102209

105x1.34102209=140,807319 
od ovoga tacnije ne moze, mislim da je druga verzija sa 140kw


 

1 kW = 1,36 ks, ili su nas vazda ucili pogresno, a mi ziveli u zabludi...?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Bem ga skinuo sa Googl-a,ali verovatno si u pravu 143 KS

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
1 kW = 1,36 ks, ili su nas vazda ucili pogresno, a mi ziveli u zabludi...?


Ma to je do sorte konja , dal je trkacki ili paradni ....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja