Jump to content

Moto Zajednica

ZRX 1200S

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem Kawu ZRX1200S, registrovan na moje ime punih god dana, 2002god. Uvezen je iz Brasers (LIhtenstajn) od coveka koji je sa sinom kolekcionar motora- imaju 16 Kawa i 6 Ducatija od najstarijih do najnovijeg GTR-a.Motor je presao pravih 31000km, moguca je svaka provera.Kad sam ga uvezao bio je bez ikakve opreme, pa je ugradjeno sledece:

novi nosaci i nova tri kofera, bocni farovi,spoiler od firme Ricambi Weiss,raiser volana, nove gume, Scorpion titanijum-uz motor ide i standardni auspuh. Naravno uradjen je servis, spusten je auspuh i nozice suvozaca zbog udobnosti na putu.Motor sam kupio pre tri meseca, i kao sto to obicno biva natrcao mi je drugi motor (koji vec dugo vijam), evo mi ga u garazi cekam da zavrsim papirologiju.Znaci zamene niks samo cash, cena je 3900e i vrlo malo podlozna korekciji.Posto mi Srbi volimo jeftinije, ima kod onog u Subotici isti ovaj model za 2600e, pa ko voli nek izvoli.

Lukac, 063 339530 i 011 8484211

 

boldor 038.jpg

boldor 029.jpg

boldor 030.jpg

boldor 031.jpg

boldor 032.jpg

boldor 034.jpg

boldor 035.jpg

boldor 037.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Nas prijatelj Mica je pao , pa se motor radi,iskrivljeni stapovi,cekam delove, pa ide na prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Druze izvini za off.

Imam isti model, samo 1100 pa me interesuje ovaj raonik, jel si ga ti kupio ili je bio na motoru? Nabudzio bi kod mene tako nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Imao sam dva zrx1100 isti su raonici. Ovaj pravi firma iz Nemacke Ricambi Weiss ( ne salju za Srbiju), kosta sa slanjem 39+18e.Poslao sam ga prijatelju motordziji u Porseov servis u Austriji, pa ga poslali busom (20e vozacu) u Bgd.Nije farban, sami smo ga ospricali,pozz

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Uradjena , prednja viljuska, tri para novih kocionih plocica, novi antifriz, promenjena sva kociona ulja i u kvacilu (to radim na svakom motoru), moze niza cena sa standardnim auspuhom i bez kofera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Posto sinu treba drugi auto, rado bih menjao ZRX za manji porodicni auto sa 4 vrata ili hecbek, dizel do 2000ccm od 2005 pa navise.Bitno je da je ocuvan, da ima klimu, ostalo je stvar dogovora.Mozemo i mi da doplatimo  (ako treba),pozz svim mojim prijateljima sa foruma.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Sa motora je skinut veci deo dodatne opreme, pa cu pokusati da ga prodam na ovaj nacin, znaci 2800e, ostao je nosac za top case i raiser volana .

877283281_zrx1200001.thumb.jpg.79c59e303cbf0dc8c795951e17d5f0ab.jpg

zrx1200 005.jpg

zrx1200 006.jpg

zrx1200 007.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

I dalj vazi zamena za auto od 2006 navise dizel sa 5 vrata-ne karavan, moze uz nasu doplatu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 21.9.2018. at 19:54, Lukac je napisao:

Sa motora je skinut veci deo dodatne opreme, pa cu pokusati da ga prodam na ovaj nacin, znaci 2800e, ostao je nosac za top case i raiser volana .

877283281_zrx1200001.thumb.jpg.79c59e303cbf0dc8c795951e17d5f0ab.jpg

 

Dobronamjerna sugestija da ovaj cunak ofarbas crnom vatrostalnom bojom. Ovako k`o cunak na Smedrevcu. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

To je Motipova boja za visoke temp, antracit, u prirodi je metalik,i meni je lepsa od crne,jbg stvar ukusa.Nisam ni hteo da farbam vec sam skidao celu granu kad sam spustao auspuh pa usput palo farbanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja