Jump to content

Moto Zajednica

9. WSBK Misano, Italy.

Recommended Posts

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar
19 hours ago, Fredi said:

"Sacuvaj me Boze generalizacije"

Nije generalizacija, nego neka statistika tokom svih prethodnih godina. Pitanja tipa, da li su ove masine jos uvek 500cc ili koja je razlika izmedju gp i wsbk sam samo dobijao od navijaca 46. Rosija postujem ali od navijaca strepim.

 

1 hour ago, nightrider46 said:

Da krenemo od pocetka :)

 

1. Komentatori su najveci utisak pa ih zato komentarisemo.

 

2. Rea je daleko ispred, i konkurencija mu je nedorasla, sto rezultate stavlja u drugi plan pa zato i brbljamo o koemntatorima.

 

3. Oba kawasakija su ustrojena i ne samo kawasaki, jos neke fabrike. Mislim da imas o tome u temi moto sport vesti za 2018.

 

4. Zato sto se od formiranja sampionata pa do danas oblikuju pravila da bi se na neki nacin izaslo u susret dukatiju koji verovatno ulazi sa najvecim sredstvima svake godine.

1. Kritike su svakako dozvoljene pa i pljuvanje, to mi uopste ne smeta niti sam nekada odgovarao kada su upucene meni. Nisam stao u odbranu kolege vec reagovao na dvolicnost. Tebi smeta sto cuti 10 sekundi a kada otvoris neku drugu temu svima smeta kada komentatori sk ne staju sa pricom. 

Licno se trudim da posle svake trke odslusam i engleze jer naravno informacije koje su njima dostupne mi nekada nemamo (pre svega vezane za Britanske vozace) i tvrdim ti da sam tokom prenosa tehnicki aspekt ovog sporta pokrio detaljnije nego oni, pravila, voznju, razlike, pravilnik i sta je sve na motoru moguce odraditi... Ne zato sto sam strucniji nego verovatno zato sto moraju da  gadjaju i siroke mase koje te stvari mozda i ne interesuju.

Opet kazem da je sve stvar ukusa. Primera radi meni se recimo ne svidja Julian Ryder (miljenik vecine) koji je samo u kombinaciji sa Toby-jem funkcionisao (moje misljenje). Bez njega se gubi, mesa vozace i motore, reakcije na desavanja na stazi su spore, sklon je da odluta sa temom kojoj nije mesto i vreme kada je u pitanju ta trka. Naravno ima fantastican humor i mnoge druge kvalitete da bude "drugi" komentator u toku prenosa.

 

2. Slazem se za Reu

 

3. Svi kawasakiji su ustrojeni pa i oni satelitski, stim sto se njima izlazi u susret sa jeftinijim fabrickim delovima i verovanjem da ni do donosenja pravila nisu vrteli kao fabricki zbog izdrzljivosti

 

@easy naked  Sto ne rece da ides, dao bih ti metar da mi premeris medjuosovinsko na kawi (Rea) i visinu sedista. Da uporedim sa ovim nasim kratezima sto vozimo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Majstore, ja sam onaj dan odreagovao u afektu, mozda i nisam trebao ali sam popizdeo. Ono za kracenje reprize je moja greska, nisam znao da ga seku tamo negde, mislio sam da vi krajcujete.

 

Sto se tice komentara, stojim pri tome. Ne moze lik da cuti i gleda trku, ona trka je bila nenormalna i komentar treba da bude takav. Zvuk motora me ne interesuje da slusam. Imam motor i slusam ga dovoljno.

 

Kome se slusa motor, nek ga nabavi. Ako ne moze, ima i na yt gomila snimaka pa nek pare usi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ne mogu da verujem da je Wsbk postao tolko dosadan da se u temi o trci od 2 strane skoro u opšte ne piše o trci. Tačno sam znao da će otići u q čim ih je Dorna preuzela. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja