Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung GT 250 R

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Shadow VT 750

Koliko je pouzdan ovaj Koreanac? Da li ga je neko vozio i kakva su vasa iskustva? Naleteo sam na jedan oglas, otisao bih da pogledam motor, pa da znam otprilike o cemu da vodim racuna..

https://www.polovniautomobili.com/motori/11885929/hyosung-gt-250r-tek-reg

Na izgled mi deluje kao da je stvarno vodjeno racuna o ovom motoru..

Cak mi se svidjaju i 2 diska napred na tako malom motoru..zar su zaista neophodni? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ja sam gledao pre X godina, to je trebao da mi bude prvi motor kad sam jos polozioza A2.. medjutim odustao sam jer mi je drugar ponudio dominatora :D

Dobar motorin za pocetak, al mislim da smori brzo i tesko se  Prodaje.. Takodje, delovi?!. To je ono sto je mene odbilo..  ta neka zavrsna obrada nije najsjajnija ali who cares, ako ti zaigra srce to je to..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Shadow VT 750

Ne planiram da ga prodam. Ostace kod mene..tj devojka ga nasledjuje a ja prelazim na veci. 

Cini mi se da sad delova ima po oglasima..bar ovo osnovno..filteri, plocice, diskovi etc..

Spominje se i neki ovlasceni serviser ovde po forumu Vmoto, ali ga ne mogu pronaci nigde..izgleda da vise nije :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja sam dugo bio zagrejan za naked verziju, agregat je isti, idu odlicno obzirom da sam vozio i ninju 250 deluju kao rastereceniji motor na istoj brzini, sto se delova tice u bgu je postojao Vemoto u visnjici koji su bili generalni zastupnici hyosunga za Srbiju sta je sa njima sada ne znam ali tu ti je uvek ebay, jako korektno odradjen motor, generalno mislim da je ovaj motor na oglasima sa malo jakom cenom i vidjao sam ga ranije na istim. Ne znam da li je se na verziju 2010 ugradjivao i dalje karburator ili su presli na elektronsko. Moje misljenje za nekih 1700 bih ga i kupio, sa druge strane mislim da za ovu lovu mozes da uzmes nesto malo ozbiljnije. :neznam:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Shadow VT 750

Kao na primer? 

Trenutno sam u fazi da bih vozio bilo sta samo da nije skuter :D

imam iskustva ali samo skuterima 50/125

Hteo sam da i kupim novu Ninju 300/Z300 ali kad razmislim to je jako puno para za prvi motor koji cu prerasti za godinu dana. 

Privlaci me i GS500, ali je star dosta. Verovatno ce provesti vise vremena kod majstora nego kod mene :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Pa gs 500 se proizvodio do 2015 a gs500f do 2016 koliko mi se cini, tako da mozes da probas da nadjes nesto od ta dva do te cene i da ga ne prerastes za godinu, gledaj stanje ne obaziri se preterano na godiste i 5 godina je sasvim dovoljan period da neko od novog motora napravi krs, sto se tice samog GS500 vlasnik bi trebalo da bude totalni debil da ga upropasti jer je veoma prosta masina koja trazi minimum odrzavanja. Razmisli i od GPZ 500, ER-5 ima ih oko 2000 godista, masina koja se pravila 20 godina bez nekih bitnijih izmena i ugradjivala u jos 4 modela kawasakija, delova ima koliko hoces.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Shadow VT 750
On 7/5/2018 at 9:20 AM, velimirjevtic said:

Sta mi mozes kao iskusniji vozac reci o kontretno ovom oglasu?

https://www.polovniautomobili.com/motori/12631939/suzuki-gs-500

Deluje mi skroz korektno za te novce..

Stim sto mi se cini da je neko zveknuo sa njega po austupuhu..ili ga je samo ogrebao jer ne vidim nigde vise neke tragove

Ovaj mi je iskreno i najlepsi od svih u oglasima..cak i od ovog sto si mi ti poslao..a jeftiniji skoro 3 puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ovaj motor sam čak trebao i da pogledam za drugara jer sam se našao u Bajinioj Bašti prošli vikend međutim bilo je takvo nevreme da smo odustali, čuo sam se sa vlasnikom rekao mi je da nema ulaganja, ne vodi se na njega, ali sudeći po pređašnjim iskustvima to "nema ulaganja" je jako subjektivno od čoveka do čoveka, ako je ostalo ok auspuh ti je najmanja briga, far i maska napred nisu originalni, iskreno meni je na izgled malo kič što zbog boje što zbog ovih nalepnica ali ako je mehanički kao što kaže onda nemaš brige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

30k na satu je izgleda magična brojka.

Kolor šema ovog starijeg Suzukija je originalna i to je ok...ali mi je sve drugo "tanko".

26 godina ima taj motocikl!

Razumem da cena diktira kupovinu, ali ne mora valjda nešto da se kupi samo zato što je jeftino (često maksimum budżeta). 

Onaj drugi mladji je definitivno bolja kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja