Jump to content

Moto Zajednica

1000f za k100 r1100rs

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Razmisljam da posle 5 god malo promenim. Ako neko ima neku pametnu ideju nek javne na message, pa cemo natenance.(k,r,rs,transalp...)...

0637716465

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

To ti je po onom principu ne bih se rastao od dragog prijatelja pa cekam nekog od onih koji me licno znaju i sa kojima se vozam da se jave....

 

stoji kritikA skroz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Endurac, imamo jako specificne motore, i osim ako nije zaljubljen u taj/slican model, tesko da ce neko uopste hteti, a za cenu necu ni da pricam.

Par likova ovde kazu mi prodaj i kupi fino lepo ovo/ono, a kad ih pitam koliko da ga praodam (sto mi ni u ludilu ne pada na pamet) oni slegnu ramena i izbace neku cenu za koju bi u staro gvozdje dobio vise.

Sa srecom prodaja i upamti da je to krmaca koja nema cene i tracajce jos 100 godina

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ide i vuce kao voz, njome sam imao osecaj da na kraj sveta mogu otici... E sad, mozda bih i bmw-om taj osecaj imao, sta znam... Treba menjati i isprobavati, zeznuto je ako sa kubikazama u nazad ides


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 17 minuta, N.F.S. je napisao:

Ide i vuce kao voz, njome sam imao osecaj da na kraj sveta mogu otici... E sad, mozda bih i bmw-om taj osecaj imao, sta znam... Treba menjati i isprobavati, zeznuto je ako sa kubikazama u nazad ides emoji6.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upravo danas sam vozio curin cb500 (sin moga cbr1000f), prviput dvoje na motoru i na put, .... doduse nije bio neki veliki put, jedva 65km u pravac ali oseti se ona "malenkost" kod 500ku. Navikao sam na "tatu" i ovo mi bilo malo sporo :)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Skroz ste u pravu..

 

iz tih razloga ga i ne oglasavam...zaista svestran bajk.... ja ga obozavam, kad zarezi ali i kad ga vozim u 5 oj 40 na sat kroz grad bez stucanja, divan rastegljiv menjac....

 

Prosto ga dugo vozim , nista drugo.

 

Meni je bas po

meri.

 

Svake godina ne mu sredim po neku sitnicu, uzivam, naucim ponesto.... u gradu sam toliko navikao na njega da ga vozim kao skuter... ovih dana cekam da preuzmem bocne plastikice koje su sad utegnute....malko cu da ga osvezim ovi dana sa svecama i uljem. ps razmisljam koje ulje da mu stavim ove godine...(?)

image.jpg

F262EF78-28A6-4907-869C-35C702A3D42A.jpeg

D0289807-DEBC-43CC-9AEF-0C40547ADF2E.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Uzmi iz Mc donaldsa onaj u Velikoj Plani velik im je promet sad leti,pa menjaju cesce ulje.  malo mirise na palacinke dok vozis al ide bez razlike. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Ja godinama stavljam Motul 5100 10/50 skuplji je, ali najvise mu godi.

Probana su i druga ulja, i svi imaju manu (narocito u potrosnju ulja), dok ovo skoro i da nema :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pre 2 sati, punisa 16 je napisao:

Uzmi iz Mc donaldsa onaj u Velikoj Plani velik im je promet sad leti,pa menjaju cesce ulje.  malo mirise na palacinke dok vozis al ide bez razlike. ;)

Heh, Ne smem da se zezam , nije to bmw ovo su sofisticirane masine ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre sat vremena, Endurac je napisao:

Juce su mi nudlili da je fabricki motul za njih 10 40 ja se isto razmisljam oko 10 50....

uf da zaboravio sam da ti napomenem da stavljam ja 10/50 jer vozim i kada je NULA stepeni ... tako da i 10/40 je odlicno ako ne vozis u ekstremnim uslovima

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ooooooo... ' de si Endurac,brate mili... Jel ti to proradilo kad si seo na moju Bembaru? Nisi mogao da spavas od kad si video boxera iz blizine...

'Ajde da ti kazem da bi mozda trgovali... lepa mi ta tvoja CBR-ka... Ali ne dam BMW-a... Da vidimo sta stoji iza toga povoljno. Da ostane Honda u familiji.... Hehehehe...

PS. Detalji na pp. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hahahaha vazda sa kolegama najbolje trgovati jer se u suprotnom na oglas javljaju batice za koje ja licno neam zivce sa motorima ciju istoriju ne znam.

 

Drugo, ne mora bmw.

 

moze bmw 650 Gs uz npr moju doplatu;))))

 

Honda dolazi u obzir takodje.

 

zamenio dam mu svece i bez ulja i filtera.... prede... preporod i renesansa.

image.jpg

87A533AE-8E50-4CF2-8286-3739B543B1B9.jpeg

3D642B79-1A00-405C-B6A4-871928435F24.jpeg

6731A9E9-D735-4E61-9FB7-06B63783D554.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

I ti si mi neki Hondočasnik,

menjaš debelu bertu za bilo šta

izdajico!!!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hhahahah....;))))  znas ono razmisljam o  transalpu pa xt onom mom opet, pa hornetu, al se sve svodi zapravo na tesku kategoriju i 1000 ccm... Varadero mi je onako isto u prvom planu. Sustina je u promeni, nista vise, malko da odmorim ledjanca, inace bih verovatno gledao Xx-a;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Zvuči šašavo, ali od kad sam stavio povišen volan, mene leđa više ne bole. :D:D:D 

Stvarno je potpuno drugi motor sa povišenim volanom. Lakši za upravljanje (posebno u gradu), normalan položaj, suvozač sedi k'o čovek (žena). Kad sam prvi put seo na CBR sa heblovima i ušao u grad, bukvalno sam hteo da je bacim na trotoar i zapalim. Sad je sasvvim druga priča, mnogo smo se navikli jedno na drugo :D:D:D 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ako sa CBR-a predjes na bilo koji motor sa 2 ili 1 cilindrom toliko ces se smoriti vec drugi dan da ces kunuti sebe sto si ga ikada zamenio.

Varadero je ok zamena, ide dobro,udoban. 

A ako si pametan ovaj CBR ces zameniti sa XX i voziti nasmejan jos puno godina svoj "novi" motor jer samo je on adekvatna zamena postojecem. (Mooooozda i 1L Fazer-a ) 

Mislim da sam pre jedno 4-5godina stajao i bas zagledao ovog tvog lepotana u jednoj ulici kraj Slavije i pitao se, kakav li car vozi ovo?! Kasnije sam saznao da je u tvom posedu. Ali sama cinjenica da vozis tako poseban motor i vlasnika cini posebnim u moru ovih jednolicnih motocikala danasnjice. 

Zato npr. ja volim XX i mislim da bi mi pristajao i da bi i on (xx) uzivao samnom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ili X11 Honda, dodas vizir samo... Jeftina (za ono sto pruza), agregat XX-a sa 5 brzina, nema saltanja, ides svuda 4/5 brzinom... Sedi se uspravnije nego na XX..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja