Jump to content

Moto Zajednica

Saobracajka Pancevo

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Deluje kao da je dečko na motoru krenuo u preticanje ovog auta, a da je auto pokušao da skrene levo.

Po oštećenju i položaju motora reklo bi se da brzina nije bila velika. 

Verovatno je dečko stradao od udarca u neku prepreku prilikom pada (stub, drvo, ....).

Gre'ota, tek započeo život i ovako da završi.

Neka su mu široki putevi nebeski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Nesrećni dečak.... Pokoj mu duši. Vrlo verovatno pokušaj skretanja kola u levo, slažem se, a momak je probao da ga obiđe, ne očekujući skretanje. Migavci su u Srbalja dodatna oprema koja se retko koristi.

 

A za ovu kravetinu koja kaže "saobraćajna NEZGODA" ne znam šta da kažem. Nezgoda je, ćurko koja ovo neće pročitati, kad nekome ode branik, a ne glava. To je tragedija i nesreća...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

A za ovu kravetinu koja kaže "saobraćajna NEZGODA" ne znam šta da kažem. Nezgoda je, ćurko.

 

Katastrofa koliko je ljudi stradalo u poslednje vreme. Pazite ljudi,  ranjivi smo.

 Off (izvinjavam se svima na forumu i porodici i poznanicima nastradalog, ako neko cita od bliznjih, zaista im zelim saucesce)

Kolega @Pedja1971 kopirao sam tvoj tekst jer nisi u pravu! Reeeetko neki novinar ili izvestac koristi pravilan termin, a to bas jeste "saobracajna nezgoda". Nesreca je posledica nezgide koja se dogodila. U saobracaju ne moze da dodje do nesrece nego do nezgode. A posledice nezgode dovode do nesrece gde je neko preminuo ili je povredjen. Mozda jeste cudno ali takav nam je recnik... za izraz "saobracajna nesreca" se u mojoj (saobracajnoj) skoli dobijala ocena 1. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
Pre 17 sati, abarth_maniac je napisao:

A za ovu kravetinu koja kaže "saobraćajna NEZGODA" ne znam šta da kažem. Nezgoda je, ćurko.

 

Katastrofa koliko je ljudi stradalo u poslednje vreme. Pazite ljudi,  ranjivi smo.

 Off (izvinjavam se svima na forumu i porodici i poznanicima nastradalog, ako neko cita od bliznjih, zaista im zelim saucesce)

Kolega @Pedja1971 kopirao sam tvoj tekst jer nisi u pravu! Reeeetko neki novinar ili izvestac koristi pravilan termin, a to bas jeste "saobracajna nezgoda". Nesreca je posledica nezgide koja se dogodila. U saobracaju ne moze da dodje do nesrece nego do nezgode. A posledice nezgode dovode do nesrece gde je neko preminuo ili je povredjen. Mozda jeste cudno ali takav nam je recnik... za izraz "saobracajna nesreca" se u mojoj (saobracajnoj) skoli dobijala ocena 1. 

U pravu si. Meni i dalje izraz "nezgoda" zvuči isuviše blago, ali si u pravu.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 594 postova
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tenere
On 7/3/2018 at 9:08 PM, Pedja1971 said:

Nesrećni dečak.... Pokoj mu duši. Vrlo verovatno pokušaj skretanja kola u levo, slažem se, a momak je probao da ga obiđe, ne očekujući skretanje. Migavci su u Srbalja dodatna oprema koja se retko koristi.

 

A za ovu kravetinu koja kaže "saobraćajna NEZGODA" ne znam šta da kažem. Nezgoda je, ćurko koja ovo neće pročitati, kad nekome ode branik, a ne glava. To je tragedija i nesreća...

+ ne pretices na mestima gde postoji bilo kakva ulicica ili sl u koju bi onaj koga pretices mogao da pokusa da skrene u levo

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Saobracajna nezgoda je termin koje koristi nase zakonodavstvo.... svojevremeno su sudije krivicari ukazivali na to prilikom sudjenja.  Ona moze biti sa ili bez posledicA. U zavisnosti od posledica protiv krivca se pokrece prekrsajni ili krivicni postupak. Postoji osnovno i teza k dela u zavisnosti od posledica. Mali off. Nesreca je uzasna zaista... jutros citam kurir ...ponovo sa smrtnim ishodom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja