Jump to content

Moto Zajednica

Herceg Novi 2018

Recommended Posts

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Skup se sam po sebi nije razlikovao od mnostva drugih,ali zbog cinjenice da je na moru ne moze da ne uspe. Muzika je bila dobra,klopa isto,mada sam ja zakasnio u petak. Vec je kazan bio prazan... Ono po cemu je skup bio poseban je to da nas je u nedelju probudila kisa. Ne kisa,vec provala oblaka. Ipak nekako smo se napakovali i posle dorucka laganini kuci. Voznja je kroz prelepe predele za bilo koji put da se odliucite.Sve je super negde po suvom,negde ubi kisa,ali smo stigli zivi i zdravi Bogu hvala. Ako Bog da,vidimo se i dogodine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ja zadovoljan. Skup ko skup. Dosao u petak a krenuo u subotu u 5-6 popodne. Svirka prvo vece odlicna, pasulj u subotu odlican. Sator mi je bio odmah do kamiona koji je ispustao cudne zvuke celu noc (tako mi rekli) ali ni to mi nije smetalo da spavam kao top. Voznja preko Durmitora i Zabljaka je toliko dobra da kakav god skup da je bio ja bih bio zadovoljan.

 

PS: Dane Deda jel smo mi pricali o kamionu i flamingosima u subotu ujutru? Neki mladic :) iz NS je bio.

PS2: Voznju motora kroz kanjon Morace i Kopaonika preko noci u sitne sate ne preporucujem sem u skijaskom kombinezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 9 sati, M a R k o je napisao:

Osim odlcne svirke,dobrog izbora pesama i novih poznanstava,skup

Je bio tesko sranje.

 

Totalna neorganizacija,motori su se parkirali na sve strane,zauzeli prostor oko stolova.A grupa lokalnih kretena je sve zacinila celodnecnim drndanjem motora,turirnjem,prskanjem pivom.

 

Tako da i oni koji su hteli da uzivaju u koncertu i prozbore po koju rec sa prijateljima,bili su spreceni.

Poucen iskustvom,iskulirao sam skup.A idiot koji je terao onu muku u blokadu na lecenje

 odma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
pre 52 minuta, bopk je napisao:

Ja zadovoljan. Skup ko skup. Dosao u petak a krenuo u subotu u 5-6 popodne. Svirka prvo vece odlicna, pasulj u subotu odlican. Sator mi je bio odmah do kamiona koji je ispustao cudne zvuke celu noc (tako mi rekli) ali ni to mi nije smetalo da spavam kao top. Voznja preko Durmitora i Zabljaka je toliko dobra da kakav god skup da je bio ja bih bio zadovoljan.

 

PS: Dane Deda jel smo mi pricali o kamionu i flamingosima u subotu ujutru? Neki mladic :) iz NS je bio.

PS2: Voznju motora kroz kanjon Morace i Kopaonika preko noci u sitne sate ne preporucujem sem u skijaskom kombinezonu.

Upravo taj mladic sam bio ja, a da ima flamingosa u Igalu, ovi moji u NS-u ne veruju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo i ja da se javim , imali smo srece da u sredu uvatimo dobro mesto za satore u ladovini , vreme je odlicno bilo sve do nedelje, kisa nas je ubila prvih 100 km , kisno odelo propustilo na zipu pa dosla voda do gaca , al osusili smo se do Sbije kolko tolko.  Malo je bio probelm oko motora koji su bili na ulazu jedva se moglo probiti do kampa . Sve u svemu super sam se proveo :)

ФоÑогÑаÑиÑа коÑиÑника ÐÑÑан ÐоповиÑ

ФоÑогÑаÑиÑа коÑиÑника ÐÑÑан ÐоповиÑ

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Malo ko je uspeo da se provuce bez kiše. Ja u oba pravca bar trecinu po kisi. Oprema je odradila svoje. Samo cu reci da imam dvodelno odelo iz poljoprivredne apoteke i nije pustilo ni kap. Samo oko vrata prolazi pa sam promenio nekoliko potkapa do kuce. Na ovom skupu je i kamp oprema imala test izdrzljivosti. Desetak satora koji su bili u dolji je docekalo jutro u vodi 7-8 cm. Moj sator je citav i ja sam ga samo raskolcio i izvukao na suvo. Oni koji su imali po koju rupicu probudili su se u vodi. To naravno nije smetalo da se dobro zezamo dok smo cekali da stane kiša, da doruckujemo i ondak na put. BMW je upalio kao mina iz prve,medjutim dok sam cekao jos jedno dva sata da stane potop pokvasise se kablovi i nece pa nece. Hvala domacinima koji su mi pomogli oko motora u tom momentu. I kad je kisa stala upali Bendza kao od šale. Pozdravimo se uz zelju da se vidimo i dogodine drugar i ja lagano po kisici do granice. Dalje je bilo suncano,do Sokolca,a onda voznja u zimskim uslovima. Magla,kiša, vetar... Negde kod Loznice osetim da su cizme pocele da popustaju. Nista strasno,nismo od šećera.  Sve u svemu-lepa voznja. Jeva cekam ponovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 6 sati, Dominator96 je napisao:

Evo i ja da se javim , imali smo srece da u sredu uvatimo dobro mesto za satore u ladovini , vreme je odlicno bilo sve do nedelje, kisa nas je ubila prvih 100 km , kisno odelo propustilo na zipu pa dosla voda do gaca , al osusili smo se do Sbije kolko tolko.  Malo je bio probelm oko motora koji su bili na ulazu jedva se moglo probiti do kampa . Sve u svemu super sam se proveo :)

ФоÑогÑаÑиÑа коÑиÑника ÐÑÑан ÐоповиÑ

ФоÑогÑаÑиÑа коÑиÑника ÐÑÑан ÐоповиÑ

 

I nezaobilazni Zaki Savic:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Mrak ekipa:) Mi smo stigli u četvrtak uveče, skup ok. more ekstra, spavao kod rodjakau H. Novom tako da mi ona kisurina u subotu uveče nije smetala;) Vratili se juce, sva cula zadovoljena ekstra voznja, provod, kupanje, voznja camcem, podmornica i jos svasta nesto! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja