Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena yamaha xt 600 3tb - NAĐENAAA!!!

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
pre 18 minuta, -Viper- je napisao:

Bravo momci, svaka čast, zar si zaboravio da je policija u službi vlasti a ne naroda.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
 

Da ne grešimo dušu...

Kad sam ja zvao, a nisam znao ni vlasnika ni ništa više od podataka sem što je bilo ovde u temi, prebacivali su me ko lopticu skočicu.

 

Međutim, kad je Robert došao i pozvao inspektora koji je zadužen za slučaj, čovek je odmah poslao forenzičare, ljudi došli, skinuli sve otiske, a mi koji smo pipali motor išli u policiju da izoluju naše otiske.

 

Stoga, mogu reći da ljudi koji nemaju veze sa predmetom (dispečari, dežurni po policijskim stanicama) ne žure baš da uzmu na sebe dodatni posao. Ali, oni koji su već angažovani na slučaju, svoj posao rade vrlo profesionalno. 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Kako mi je drago sto je ovako ispalo na kraju sve dobro.  I ta kolegijalnost i dobrota vraca veru u ljude u ovom ludom vremenu u kojem zivimo...

I da nadam se da ce pocinilac biti pronadjen, dal na ovaj nacin regularan ili onaj drugi.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Peda Tek 250

Drago mi je da je nađen i drago mi je da je policija uzela otiske.

Nadam se da će đubre biti pronađeno i kažnjeno.

Ali nije mi jasan mentalitet te osobe koja tako opušteno ukrade motocikl i samo se vozika okolo.

Obično se krade zbog prodaje dijelova i novčane koristi.

Motociklisti vole svoje motocikle i valjda nikada ne bi ukrali tuđi.

Ovaj lopov sa snimka ne djeluje kao motociklista, a ne djeluje ni kao lopov.

Izgleda kao normalan čovjek koji se viđa svaki dan.

Kao da je usput naišao, odlučio da ukrade, pa onda poželio da se vozika po gradu, bez bojazni da će biti prepoznat, to mi nije jasno, ili je lud, ili je glup.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
pre 19 minuta, Midjo je napisao:

Ali nije mi jasan mentalitet te osobe koja tako opušteno ukrade motocikl i samo se vozika okolo.

Obično se krade zbog prodaje dijelova i novčane koristi.

Ili da bi se odradio neki poslić, što reče neko juče?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Svaka čast Deki, prvo tebi, a i ostalim kolegama koji su se u sve ovo uključili.:takoje:

Sada kada je sve završeno, mala lična radoznalost. Da li je lopov menjao nešto na motoru, ili ga je samo vozio bez ikakvih izmena? 

P.S. Ništa bez šumadinaca (N.F.S.) :jee:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Pre 18 sati, filipfg je napisao:

I mora da se uvede funkcija na forumu da jednostavno mozes za nekog clana da ne vidis njegove postove @Pablo brate baci se na posao licno cu ti platiti 

 

Postoji - zadrži miša preko slike korisnika, levo od poruke, otvoriće ti se pravougaonik u kome je "dugme" za ignorisanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Svaka cast ljudi ! Lepo je videti da neko nekad pogleda nesto sem " svoja posla". U danjasnje vreme gde kulture i kolegijalnosti manjka ovo je definitivno za respekt. Dodelu titule viteza kolegi definitivno podrzavam !

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 11 minuta, slobasuper9 je napisao:

Svaka cast ljudi ! Lepo je videti da neko nekad pogleda nesto sem " svoja posla". U danjasnje vreme gde kulture i kolegijalnosti manjka ovo je definitivno za respekt. Dodelu titule viteza kolegi definitivno podrzavam !

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 

Dao sam plusiće, ali i ovako otvoreno: Definitivno za titulu.

Sada ovu temu, na sreću, možemo da iskoristimo za glasanje :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Da li na motoru ima nekih oštećenja - razvaljena kontakt brava, isečena instalacija il nešto drugo ?  Ako se lopov vozio - morao ga je na neki način upaliti. Valjalo bi da oteraš motor u neki servis da se pregleda, sve popiše, napravi neki predračun pa to odneti u policiju - valjda će po otiscima naći lopova pa da mu se sve naplati ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 12 sati, Dejan Nešković je napisao:

Da ne grešimo dušu...

Kad sam ja zvao, a nisam znao ni vlasnika ni ništa više od podataka sem što je bilo ovde u temi, prebacivali su me ko lopticu skočicu.

 

Međutim, kad je Robert došao i pozvao inspektora koji je zadužen za slučaj, čovek je odmah poslao forenzičare, ljudi došli, skinuli sve otiske, a mi koji smo pipali motor išli u policiju da izoluju naše otiske.

 

Stoga, mogu reći da ljudi koji nemaju veze sa predmetom (dispečari, dežurni po policijskim stanicama) ne žure baš da uzmu na sebe dodatni posao. Ali, oni koji su već angažovani na slučaju, svoj posao rade vrlo profesionalno. 

Mnogo je laznih poziva policiji, hitnoj itd, sa pricom mislim da sam nasao neki motor koji je ukraden od nekog decka normalno da nije bilo reakcije. 

Inace svaka cast svima i evo dokaza da ovakve i slicne stvari treba objavljivati ovde jer ovde je jedna velika dobra ekipa iz celog regiona. Naravno to nekad ima i mane ali mnogo je vise zita nego kukolja. Bravo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Odlicna vest, svaka cast Bjb akciji. Kakvi ste na slici ne bi vam ni Rambo prisao da je ukrao motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

svaka cast svim ucesnicima! od sad parkiram motor na ulici bez bojazni! :ph34r:

sad me interesuje hocemo li moci praviti profil lopova, mislim da bi to bilo za ubuduce mozda trazilo i novu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja