Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena yamaha xt 600 3tb - NAĐENAAA!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Crveni Krst-Beograd
  • Motocikl: yamaha xt600 3tb

Ukradena, yamaha xt 600 3tb, 1992. godiste. Sa Crvenog Krsta ( Vracar-Beograd), 24.06 rano izjutra. Imala je nove acerbis plastike ( blatobranm, rukohvate i neopren carape za amortizere). Americke ( kaliforniske), tablice, a ranije je bila registrovana i ovde ( evidentirana je u policiji sve sa brojem sasije i motora kao regularana). 

DSCF1236.jpg

DSCF1237.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Vidio neko tablice, misli se u sebi "ako ga munem neće ga vlasnik ni tražiti jer je neregularan" i gotovoooo...
Nemaš sikiracije, sada ga neki jaro "ćera" njivom k'o da ga je ukr'o :lol::lol::lol::lol::lol:

  • Zbunjen 4
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Sta li je ovdje smjesno, bas se pitam ???

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Imaš ga na snimku, valjda će to ovima biti dovoljno...  Svi ti koji su toliko hladnokrvni da po dnevnom svetlu ukradu motor verovatno imaju svoj registrator sa spiskom prestupa.

Iskreno se nadam da ćeš ga uskoro dobiti nazad!

 

A ja sad odoh da preparkiram ispod neke kamere...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Kod mene na poslu, policija za bilo sta sto se desi u okolini, sluzbeno dolazi po snimak. Za njihovu internu potragu ko je pocinilac i te kako uzimaju u obzir bilo koji audio ili video snimak, cak i traze izjavu sa uzimanjem podataka od onoga ko im daje snimak. Za eventualno kasnije procesuiranje snimak moze i ne mora da bude validan, zavisi od sudije. Svakako odnesi snimak kao dokaz. Ono sto je mozda bitnije, jeste da ih malteretiras da traze motor, tj. uzmi broj ako mozes od policajca ko radi na potrazi za tvoj motor, jer umeju da budu kilavi i stalno zovi i raspituj se i informisi se oko pronalazenja. Ostavi i broj registracije ovde na forumu, krece lepo vreme, mozda ga neko i vidi. Nadam se da ces ga pronaci. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Crveni Krst-Beograd
  • Motocikl: yamaha xt600 3tb

nasa registracija mu je istekla 2012. godine, posle je imao strane tablice , tacnije americke. Da policija je obavestena, i siguran sam da ako ga imaju od ranije u evidenciji da ce ga naci, jer deluje profi, ili je totalni ludak ...Nego mislim da je njemu naruceno ovo i da je on samo izvrsioc, zato molba da se obrati paznja ako neko bude nudio starijeg XT-a, narocito u delovima. Prepoznatljive su plastike, a imam brojeve sasije i agregata, koji su takodje utisnuti  na gotovo sve sklopove  samog agregata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pazi samo, pre par godina ja pojurih decka na motoru (ima tema na bjb), umalo da popadamo obojica i da se pokoljemo zbog manjka informacija... Objavio ovde da je motor ukraden a nije javio da je pronadjen, drzao sam ga (vlasnika) pod miskom za svaki slucaj dok organi ne dodju :D

Nije me gonio prekrsajno/krivicno... :D

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Haha 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

I ja htedoh reci da se pozove policija pošto nema nikog drugog... maga gledam slike... na ukradenom ima neki narandžasti deo između levih fuzastera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja