Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Boja mi se dopada, ove lobanje - ne znam čemu služe osim možda kao neka reklama ako si vlasnik pogrebnog preduzeća. Posle prve vožnje po kiši ima da te ostavi devojka jer će joj dupe i leđa biti mokri, posle toga ćeš i ti biti skroz mokar !   :gaa:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
Pre 5 sati, drumskalisica je napisao:

Boja mi se dopada, ove lobanje - ne znam čemu služe osim možda kao neka reklama ako si vlasnik pogrebnog preduzeća. Posle prve vožnje po kiši ima da te ostavi devojka jer će joj dupe i leđa biti mokri, posle toga ćeš i ti biti skroz mokar !   :gaa:

@drumskalisicaLobanju kao far i filter vazduha sam video na internetu i svidelo mi se kao detalj,da mi ne bude mnogo monotono... Sad sve zavisi od ukusa :)

A sto se tice devojke,zapoceo sam krilo da pravim, ali sam pozurio na registraciju pa ga nisam zavrsio... U sustini, stavicu krilo i prepravicu sediste da ide malo blize uz tocak...Zato stto imam vazdusni amortizer i mogu da stelujem visinu motora. Pa kad se skroz podigne mnogo je veliki razmak izmedju tocka i sedista :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
Pre sat vremena, Alekre je napisao:

Ako si sve sam fabrikao, na dobrom si putu da kroz neko vreme napravis nesto ozbiljno.

 

@Alekre,ja sam prezadovoljan... Zato sto mislim da niko sem mene nije napravio nesto ovako sa 18 godina bez icije pomoci  :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

Odlično si ti ovo skockao, jedino kad bi izduv napravio od ozbiljnih cevi umesto gibljivih creva. I za sledeće fotkanje malo operi opaku mašinu :moto3:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
Pre 19 sati, bigbad86 je napisao:

Jel oce uopste da ide sa ovolikom gumetinom? Kako skrece?

 

Verovali ili ne,vuce potpuni isto,mx brzina za 5,10 km manja... Za krivinu je jos i lakse... Ne znam zasto,mozda zato sto je sediste nize,pa samim tim i celo teziste... Inace,ne izbacuje iz krivine kao sto neki pricaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja